Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przyprawy

Megaobniżka Oferta-miesiaca
Sól Morska Drobno Mielona 1 kg - Crystalline Planet
Dostępność

Sól Morska Drobno Mielona 1 kg - Crystalline Planet

Data min. trwałości: 2030/02/28
7,60 zł
0,76 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kozieradka Mielona 1 kg - Targroch
Dostępność

Kozieradka Mielona 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/05/31
14,43 zł
1,44 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sól Himalajska Różowa Drobna 1,1 kg  - Big Nature
Dostępność

Sól Himalajska Różowa Drobna 1,1 kg - Big Nature

Data min. trwałości: 2030/05/31
9,99 zł
0,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kurkuma Bio 20 g - Dary Natury
Dostępność

Kurkuma Bio 20 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/09/01
4,29 zł
21,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Przyprawa Curry Eko 60 g - Dary Natury
Dostępność

Przyprawa Curry Eko 60 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/06/01
10,99 zł
18,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Wanilia Mielona Bourbon Bio 5 g - Biovegan
Dostępność

Wanilia Mielona Bourbon Bio 5 g - Biovegan

Data min. trwałości: 2028/12/31
14,69 zł
293,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Bulion Warzywny w Proszku Eko 200 g - Dary Natury
Dostępność

Bulion Warzywny w Proszku Eko 200 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/03
17,69 zł
8,85 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta z Czarnego Czosnku Bio 80 g - Przetwory z Natury
Dostępność

Pasta z Czarnego Czosnku Bio 80 g - Przetwory z Natury

Data min. trwałości: 2027/02/17
21,99 zł
27,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pieprz Zielony Ziarno 100 g - Big Nature
Dostępność

Pieprz Zielony Ziarno 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2026/12/31
21,99 zł
21,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sól Himalajska Różowa Gruba 2,2 kg - Big Nature
Dostępność

Sól Himalajska Różowa Gruba 2,2 kg - Big Nature

Data min. trwałości: 2029/04/30
14,48 zł
0,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa Mielona Uniwersalna Bez Soli 200 g - Big Nature
Dostępność

Przyprawa Mielona Uniwersalna Bez Soli 200 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/12/31
10,93 zł
5,47 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Zapas Sól Himalajska Ziołowa 278 g - Big Nature
Dostępność

Zapas Sól Himalajska Ziołowa 278 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/10/31
8,59 zł
3,09 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cynamon Cejloński LASKI Bezglutenowy BIO 45 g - Pięć Przemian
Dostępność

Cynamon Cejloński LASKI Bezglutenowy BIO 45 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2029/01/31
14,29 zł
31,76 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Papryka Wędzona Mielona Bio 50 g - Lebensbaum
Dostępność

Papryka Wędzona Mielona Bio 50 g - Lebensbaum

Data min. trwałości: 2028/09/30
12,23 zł
24,46 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pieprz Ziołowy Eko 60 g - Dary Natury
Dostępność

Pieprz Ziołowy Eko 60 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/04
9,39 zł
15,65 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bazylia Suszona 80 g - Big Nature
Dostępność

Bazylia Suszona 80 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2029/06/10
4,48 zł
5,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chili w Płatkach BIO 60 g - Pięć Przemian
Dostępność

Chili w Płatkach BIO 60 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2028/10/01
16,99 zł
28,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Curry Indyjskie Bio 50 g - Lebensbaum
Dostępność

Curry Indyjskie Bio 50 g - Lebensbaum

Data min. trwałości: 2028/08/31
16,79 zł
33,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kostka Rosołowa Drobiowa Bio 100 g - Naura
Dostępność

Kostka Rosołowa Drobiowa Bio 100 g - Naura

Data min. trwałości: 2028/06/03
8,39 zł
8,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ziele Angielskie Całe 50 g - Dary Natury
Dostępność

Ziele Angielskie Całe 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/01
11,89 zł
23,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Imbir Mielony BIO 60 g - Pięć Przemian
Dostępność

Imbir Mielony BIO 60 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2028/02/29
13,59 zł
22,65 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa Pięć Smaków BIO 80 g - Pięć Przemian
Dostępność

Przyprawa Pięć Smaków BIO 80 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2028/05/26
16,39 zł
20,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Jarzynka Przyprawa Uniwersalna 1 kg - Fivio Up
Dostępność

Jarzynka Przyprawa Uniwersalna 1 kg - Fivio Up

Data min. trwałości: 2028/03/24
13,49 zł
1,35 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops