Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przyprawy

Obniżka
Sól Morska Jodowana Drobnoziarnista 350 g - Sante
Dostępność

Sól Morska Jodowana Drobnoziarnista 350 g - Sante

Data min. trwałości: 2028/07/02
4,18 zł
1,19 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Papryka Słodka Mielona 100 g - Big Nature
Dostępność

Papryka Słodka Mielona 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2029/12/31
6,08 zł
6,08 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
All'Arrabbiata Przyprawa BIO 55 g - Pięć Przemian
Dostępność

All'Arrabbiata Przyprawa BIO 55 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2028/06/08
15,89 zł
28,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chrupki Gryczane Czosnkowe 50 g - Smajstrla
Dostępność

Chrupki Gryczane Czosnkowe 50 g - Smajstrla

Data min. trwałości: 2027/05/11
5,16 zł
10,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sól Himalajska Różowa Jodowana Grubo Mielona 500 g - Natura
Dostępność

Sól Himalajska Różowa Jodowana Grubo Mielona 500 g - Natura

Data min. trwałości: 2030/12/31
5,89 zł
1,18 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Curry Mielone 200 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Curry Mielone 200 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/07/30
12,89 zł
6,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Rozmaryn BIO 45 g - Pięć Przemian
Dostępność

Rozmaryn BIO 45 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/04/30
8,39 zł
18,64 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Goździki Całe Bio 30 g - Batom
Dostępność

Goździki Całe Bio 30 g - Batom

Data min. trwałości: 2027/12/31
8,48 zł
28,27 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Przyprawa do Żurku i Barszczu Białego 100 g - Planteon
Dostępność

Przyprawa do Żurku i Barszczu Białego 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2028/02/27
6,89 zł
6,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kardamon Mielony 50 g - Dary Natury
Dostępność

Kardamon Mielony 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/08/01
24,99 zł
49,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa Mielona Garam Masala Bez Soli 200 g - Big Nature
Dostępność

Przyprawa Mielona Garam Masala Bez Soli 200 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/06/30
14,73 zł
7,37 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Papryka Naturalnie Wędzona Słodka 100 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Papryka Naturalnie Wędzona Słodka 100 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/12/31
9,29 zł
9,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sól Ziołowo-Potasowa BIO 120 g - Pięć Przemian
Dostępność

Sól Ziołowo-Potasowa BIO 120 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2028/05/08
14,88 zł
12,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czosnek Granulowany Bio 70 g - Lebensbaum
Dostępność

Czosnek Granulowany Bio 70 g - Lebensbaum

Data min. trwałości: 2028/10/31
18,29 zł
26,13 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Zioła Zamiast Soli 100 g - Planteon
Dostępność

Zioła Zamiast Soli 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2028/07/17
7,29 zł
7,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sok Imbirowy NFC Bio 330 ml - Batom
Dostępność

Sok Imbirowy NFC Bio 330 ml - Batom

Data min. trwałości: 2027/10/24
19,91 zł
6,03 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sól Himalajska Drobna 1 kg - EOOVITA
Dostępność

Sól Himalajska Drobna 1 kg - EOOVITA

Data min. trwałości: 2036/01/20
7,97 zł
0,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Rozmaryn Suszony 100 g - Big Nature
Dostępność

Rozmaryn Suszony 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/10/20
5,89 zł
5,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kozieradka Cała BIO 120 g - Pięć Przemian
Dostępność

Kozieradka Cała BIO 120 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/05/01
11,89 zł
9,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Warzywa Suszone Naturalne MIX Bez Soli 200 g - Big Nature
Dostępność

Warzywa Suszone Naturalne MIX Bez Soli 200 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/06/30
10,05 zł
5,03 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czarnuszka 180 Kapsułek - MyVita Silver
Dostępność

Czarnuszka 180 Kapsułek - MyVita Silver

Data min. trwałości: 2027/11/30
69,99 zł
0,39 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Laurosept Q73 Olejek Laurowy z Olejkiem Kurkumowym 30 ml - Asepta
Dostępność

Laurosept Q73 Olejek Laurowy z Olejkiem Kurkumowym 30 ml - Asepta

Data min. trwałości: 2026/12/31
59,33 zł
197,77 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Lubczyk Suszony 50 g - Big Nature
Dostępność

Lubczyk Suszony 50 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/10/31
6,89 zł
13,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pieprz Syczuański 50 g - Planteon
Dostępność

Pieprz Syczuański 50 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/05/27
13,79 zł
27,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops