Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przyprawy

Obniżka
Curry Łagodne Bio 50 g - Lebensbaum
Dostępność

Curry Łagodne Bio 50 g - Lebensbaum

Data min. trwałości: 2028/05/31
16,89 zł
33,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa Ras El Hanout do Tagine 60 g - Arganove
Dostępność

Przyprawa Ras El Hanout do Tagine 60 g - Arganove

Data min. trwałości: 2028/05/31
17,09 zł
28,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Imbir Mielony Bio 40 g - Lebensbaum
Dostępność

Imbir Mielony Bio 40 g - Lebensbaum

Data min. trwałości: 2028/07/30
13,49 zł
33,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Miechunka Suszona 100 g - Big Nature
Dostępność

Miechunka Suszona 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/09/20
13,48 zł
13,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Imbir Mielony 100 g - Big Nature
Dostępność

Imbir Mielony 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/06/30
6,69 zł
6,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ziołowa Przyprawa do Potraw w Płynie EKO 250 ml - Dary Natury
Dostępność

Ziołowa Przyprawa do Potraw w Płynie EKO 250 ml - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/07/31
16,69 zł
6,68 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Majeranek Suszony Otarty 100 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Majeranek Suszony Otarty 100 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2028/07/30
7,47 zł
7,47 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Bazylia 25 g - Dary Natury
Dostępność

Bazylia 25 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/09/01
7,29 zł
29,16 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ziołowa Przyprawa w Płynie Bio 107 g - Erntesegen
Dostępność

Ziołowa Przyprawa w Płynie Bio 107 g - Erntesegen

Data min. trwałości: 2028/01/25
16,49 zł
15,41 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Szczypiorek Suszony 40 g - Big Nature
Dostępność

Szczypiorek Suszony 40 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/08/31
6,59 zł
16,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Złote Mleko Mieszanka Rozgrzewająca 200 g - Herbapol
Dostępność

Złote Mleko Mieszanka Rozgrzewająca 200 g - Herbapol

Data min. trwałości: 2028/03/31
32,99 zł
16,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Imbir Mielony 100 g - Planteon
Dostępność

Imbir Mielony 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2028/07/31
7,29 zł
7,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Tymianek Eko 20 g Dary Natury
Dostępność

Tymianek Eko 20 g Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/02
6,49 zł
32,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Cebula Prażona 1 kg - Planteon
Dostępność

Cebula Prażona 1 kg - Planteon

Data min. trwałości: 2027/03/31
31,99 zł
3,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mieszanka Warzyw Suszonych 500 g - Targroch
Dostępność

Mieszanka Warzyw Suszonych 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/07/31
15,79 zł
3,16 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czerwona Pasta Curry Bezglutenowa 50 g - Kanokwan
Dostępność

Czerwona Pasta Curry Bezglutenowa 50 g - Kanokwan

Data min. trwałości: 2027/11/14
6,99 zł
13,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Gałka Muszkatołowa Cała 30 g - Dary Natury
Dostępność

Gałka Muszkatołowa Cała 30 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/01
12,39 zł
41,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pieprz Kolorowy Ziarno 100 g - Big Nature
Dostępność

Pieprz Kolorowy Ziarno 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/12/31
12,48 zł
12,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oregano Mielone 100 g - Big Nature
Dostępność

Oregano Mielone 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/10/10
7,79 zł
7,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Złote Mleko Proszek BIO 100 g - Natvita
Dostępność

Złote Mleko Proszek BIO 100 g - Natvita

Data min. trwałości: 2027/07/31
15,25 zł
15,25 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Hyzop Ziele 100 g - Nanga
Dostępność

Hyzop Ziele 100 g - Nanga

Data min. trwałości: 2027/04/01
15,19 zł
15,19 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Furikake Mieszanka Sezamu i Alg Morskich Bio 100 g - Terrasana
Dostępność

Furikake Mieszanka Sezamu i Alg Morskich Bio 100 g - Terrasana

Data min. trwałości: 2027/08/24
29,99 zł
29,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Przyprawa do Gyrosa i Kebabu 100 g - Planteon
Dostępność

Przyprawa do Gyrosa i Kebabu 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2028/06/23
5,99 zł
5,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops