Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przyprawy

Czarny Czosnek Mielony Suszony Bio 20 g - Przetwory z Natury
Dostępność

Czarny Czosnek Mielony Suszony Bio 20 g - Przetwory z Natury

Data min. trwałości: 2028/03/29
11,09 zł
55,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Łyżka Smaków Eko 150 g - Dary Natury
Dostępność

Łyżka Smaków Eko 150 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/01
18,19 zł
12,13 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sos Worcestershire Wegański Bio 140 ml - Sanchon
Dostępność

Sos Worcestershire Wegański Bio 140 ml - Sanchon

Data min. trwałości: 2029/04/30
18,49 zł
13,21 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Podlaska Przyprawa do Ryb 50 g - Dary Natury
Dostępność

Podlaska Przyprawa do Ryb 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/04/03
7,69 zł
15,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Majeranek 15 g - Dary Natury
Dostępność

Majeranek 15 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/01
5,39 zł
35,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czosnek Niedźwiedzi Mielony Eko 120 g - Dary Natury
Dostępność

Czosnek Niedźwiedzi Mielony Eko 120 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/01/03
26,99 zł
22,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kurkuma Mielona Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Kurkuma Mielona Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/07/28
26,99 zł
5,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wanilia Bourbon Laska 5 Sztuk - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Wanilia Bourbon Laska 5 Sztuk - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2029/04/01
26,87 zł
5,37 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czarnuszka Nasiona 200 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Czarnuszka Nasiona 200 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/01/01
8,98 zł
4,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Natka Pietruszki Suszona BIO 20 g - Pięć Przemian
Dostępność

Natka Pietruszki Suszona BIO 20 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/08/31
10,79 zł
53,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Wanilia Laska BIO 1 Sztuka - BATOM
Dostępność

Wanilia Laska BIO 1 Sztuka - BATOM

Data min. trwałości: 2027/04/28
8,98 zł
8,98 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kardamon Mielony Bio 10 g - Lebensbaum
Dostępność

Kardamon Mielony Bio 10 g - Lebensbaum

Data min. trwałości: 2029/07/31
10,69 zł
106,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sól Himalajska Jodowana Gruba 500 g - Intenson
Dostępność

Sól Himalajska Jodowana Gruba 500 g - Intenson

Data min. trwałości: 2027/05/31
3,81 zł
0,76 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wanilia Mielona Sterylizowana 10 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Wanilia Mielona Sterylizowana 10 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2028/03/01
13,29 zł
132,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Garam Masala Eko 60 g - Dary Natury
Dostępność

Garam Masala Eko 60 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/02/03
12,89 zł
21,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Koperek Suszony Bio 30 g  - Pięć Przemian
Dostępność

Koperek Suszony Bio 30 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/11/01
12,99 zł
43,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Cynamon Cejloński Eko Laska 30 g - Dary Natury
Dostępność

Cynamon Cejloński Eko Laska 30 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/09/01
16,99 zł
56,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Olejek Eteryczny Rozemarijn Rozmaryn Lekarski Bio 10 ml - Physalis
Dostępność

Olejek Eteryczny Rozemarijn Rozmaryn Lekarski Bio 10 ml - Physalis

Data min. trwałości: 2031/03/31
25,40 zł
254,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oregano Suszone 50 g - Big Nature
Dostępność

Oregano Suszone 50 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2029/02/15
5,09 zł
10,18 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa do Ryb BIO 40 g - Pięć Przemian
Dostępność

Przyprawa do Ryb BIO 40 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2028/04/30
12,79 zł
31,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czosnek Niedźwiedzi 100 g - Fivio Up
Dostępność

Czosnek Niedźwiedzi 100 g - Fivio Up

Data min. trwałości: 2027/04/16
16,98 zł
16,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta z Batatów z Rozmarynem Bio 190 g - Naura
Dostępność

Pasta z Batatów z Rozmarynem Bio 190 g - Naura

Data min. trwałości: 2028/05/17
8,29 zł
4,36 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops