Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przyprawy

Obniżka
Cynamon Mielony 100 g - Targroch
Dostępność

Cynamon Mielony 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/12/31
8,39 zł
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kurkuma Eko 50 g - Dary Natury
Dostępność

Kurkuma Eko 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/02
9,79 zł
19,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa Pieprz Czarny Młynek 80 g - Big Nature
Dostępność

Przyprawa Pieprz Czarny Młynek 80 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/02/03
16,49 zł
20,61 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sól Himalajska Różowa Gruba 600 g - Big Nature
Dostępność

Sól Himalajska Różowa Gruba 600 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2030/12/31
4,87 zł
0,81 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czerwona Pasta Curry 113 g - House of Asia
Dostępność

Czerwona Pasta Curry 113 g - House of Asia

Data min. trwałości: 2028/01/28
9,89 zł
8,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Tymianek Suszony 40 g - Big Nature
Dostępność

Tymianek Suszony 40 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/02/16
4,89 zł
12,23 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sól Himalajska Różowa Gruba Młynek 200 g - Big Nature
Dostępność

Sól Himalajska Różowa Gruba Młynek 200 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2030/12/31
15,89 zł
7,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czarnuszka 250 g - Big Nature
Dostępność

Czarnuszka 250 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/03/31
11,99 zł
4,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mieszanka Kurczak Pieczony 100 g - Natura Wita
Dostępność

Mieszanka Kurczak Pieczony 100 g - Natura Wita

Data min. trwałości: 2027/12/31
16,09 zł
16,09 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa do Ziemniaków BIO 70 g - Pięć Przemian
Dostępność

Przyprawa do Ziemniaków BIO 70 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2028/07/03
12,10 zł
17,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Imbir Mielony 60 g - Dary Natury
Dostępność

Imbir Mielony 60 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/08/04
7,79 zł
12,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Podlaska Przyprawa do Rosołu 50 g - Dary Natury
Dostępność

Podlaska Przyprawa do Rosołu 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/04
7,89 zł
15,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa Mielona do Drobiu Bez Soli 200 g - Big Nature
Dostępność

Przyprawa Mielona do Drobiu Bez Soli 200 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/10/31
9,37 zł
4,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Eko Czarnuszka 50 g - Dary Natury
Dostępność

Eko Czarnuszka 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/08/03
9,39 zł
18,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Przyprawa do Chleba z Masłem Casablanca 85 g - Visana
Dostępność

Przyprawa do Chleba z Masłem Casablanca 85 g - Visana

Data min. trwałości: 2027/06/20
15,59 zł
18,34 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kurkuma Mielona 100 g - Targroch
Dostępność

Kurkuma Mielona 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/05/31
9,39 zł
9,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Tofu Kostka z Czosnkiem 250 g - NaturAvena
Dostępność

Tofu Kostka z Czosnkiem 250 g - NaturAvena

Data min. trwałości: 2028/05/12
15,49 zł
6,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Imbir Mielony Bio 100 g - Natvita
Dostępność

Imbir Mielony Bio 100 g - Natvita

Data min. trwałości: 2027/12/31
15,19 zł
15,19 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ziele Angielskie Ziarno 100 g - Fivio Up
Dostępność

Ziele Angielskie Ziarno 100 g - Fivio Up

Data min. trwałości: 2029/10/15
11,49 zł
11,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bertram Łagodny Korzeń Mielony 50 g - Natvita
Dostępność

Bertram Łagodny Korzeń Mielony 50 g - Natvita

Data min. trwałości: 2028/10/31
18,71 zł
37,42 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Papryka Chilli Bird Eyes Piri Piri 500 g - Planteon
Dostępność

Papryka Chilli Bird Eyes Piri Piri 500 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/03/30
44,99 zł
9,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops