Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przyprawy

Obniżka
Pieprz Czarny Mielony PREMIUM 100 g - Planteon
Dostępność

Pieprz Czarny Mielony PREMIUM 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2028/06/03
9,79 zł
9,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czosnek Niedźwiedzi 40 g - Big Nature
Dostępność

Czosnek Niedźwiedzi 40 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/04/30
7,36 zł
18,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ziele Angielskie Mielone 100 g - Big Nature
Dostępność

Ziele Angielskie Mielone 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/01/31
12,87 zł
12,87 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Lawenda Kwiat 50 g - Planteon
Dostępność

Lawenda Kwiat 50 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/01/22
9,48 zł
18,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Melisa Suszona Bezglutenowa BIO 50 g - Pięć Przemian
Dostępność

Melisa Suszona Bezglutenowa BIO 50 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2028/10/01
12,69 zł
25,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta z Chili 120 g - House of Asia
Dostępność

Pasta z Chili 120 g - House of Asia

Data min. trwałości: 2027/09/17
6,27 zł
5,23 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czarnuszka Ziarno 500 g - Targroch
Dostępność

Czarnuszka Ziarno 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/07/31
14,50 zł
2,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czarnuszka Bio 100 g Pięć Przemian
Dostępność

Czarnuszka Bio 100 g Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/04/01
7,45 zł
7,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Laska Wanilii Bourbon Bio 1 Sztuka - Lebensbaum
Dostępność

Laska Wanilii Bourbon Bio 1 Sztuka - Lebensbaum

Data min. trwałości: 2027/08/31
14,65 zł
14,65 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Liście Limonki Kaffir Całe 10 g - House of Asia
Dostępność

Liście Limonki Kaffir Całe 10 g - House of Asia

Data min. trwałości: 2027/05/31
9,29 zł
92,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pieprz Biały Ziarno 30 g - Dary Natury
Dostępność

Pieprz Biały Ziarno 30 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/02
8,99 zł
29,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kmin Rzymski (Kumin) Eko 30 g - Dary Natury
Dostępność

Kmin Rzymski (Kumin) Eko 30 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/08/01
8,99 zł
29,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pieprz Czarny Mielony 100 g - Big Nature
Dostępność

Pieprz Czarny Mielony 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2029/03/31
8,90 zł
8,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pieprz Biały Ziarnisty Bezglutenowy BIO 90 g - Pięć Przemian
Dostępność

Pieprz Biały Ziarnisty Bezglutenowy BIO 90 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2028/07/01
17,89 zł
19,88 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa do Grilla BIO 45 g - Pięć Przemian
Dostępność

Przyprawa do Grilla BIO 45 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2028/06/25
12,13 zł
26,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Hummus Marchewkowy z Wędzoną Papryką Bio 190 g - Naura
Dostępność

Hummus Marchewkowy z Wędzoną Papryką Bio 190 g - Naura

Data min. trwałości: 2028/07/07
6,97 zł
3,67 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kozieradka Mielona 100 g - Big Nature
Dostępność

Kozieradka Mielona 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/12/31
4,35 zł
4,35 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa 5 Smaków 200 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Przyprawa 5 Smaków 200 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/07/30
11,79 zł
5,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Cynamon Kora 60 g - Dary Natury
Dostępność

Cynamon Kora 60 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/02
6,79 zł
11,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kozieradka 60 g Dary Natury
Dostępność

Kozieradka 60 g Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/01
6,79 zł
11,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Majeranek Bio 12,5 g - Lebensbaum
Dostępność

Majeranek Bio 12,5 g - Lebensbaum

Data min. trwałości: 2029/05/31
11,29 zł
90,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops