Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przyprawy

Obniżka
Goździki Suszone 50 g - Targroch
Dostępność

Goździki Suszone 50 g - Targroch

Data min. trwałości: 2030/03/31
7,42 zł
14,84 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kostka Rosołowa Warzywna Bio 100 g - Naura
Dostępność

Kostka Rosołowa Warzywna Bio 100 g - Naura

Data min. trwałości: 2028/06/03
7,39 zł
7,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Bertram Korzeń Mielony 50 g - Natura Wita
Dostępność

Bertram Korzeń Mielony 50 g - Natura Wita

Data min. trwałości: 2028/05/31
21,99 zł
43,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Papryka Gochugaru Grys 100 g - Planteon
Dostępność

Papryka Gochugaru Grys 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/11/18
7,29 zł
7,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kmin Rzymski Mielony 100 g - Naturalnie Zdrowe - Kumin Zmielony
Dostępność

Kmin Rzymski Mielony 100 g - Naturalnie Zdrowe - Kumin Zmielony

Data min. trwałości: 2027/06/30
8,89 zł
8,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Zielona Pasta Curry 227g - Real Thai
Dostępność

Zielona Pasta Curry 227g - Real Thai

Data min. trwałości: 2028/03/17
10,94 zł
4,82 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Papryka Słodka Mielona 100 g - Fivio Up
Dostępność

Papryka Słodka Mielona 100 g - Fivio Up

Data min. trwałości: 2029/05/31
7,39 zł
7,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Naturalny Olejek Eteryczny Goździki 10 ml - Naturalne Aromaty
Dostępność

Naturalny Olejek Eteryczny Goździki 10 ml - Naturalne Aromaty

Data min. trwałości: 2029/04/30
14,29 zł
142,90 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Zapas Przyprawa Uniwersalna 138 g - Big Nature
Dostępność

Zapas Przyprawa Uniwersalna 138 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/10/31
6,44 zł
4,67 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czosnek Mielony Polski 250 g - Dary Natury
Dostępność

Czosnek Mielony Polski 250 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/04/05
21,34 zł
8,54 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Złote Mleko Mieszanka Przypraw 100 g - Planteon
Dostępność

Złote Mleko Mieszanka Przypraw 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2028/05/06
8,59 zł
8,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Papryka Słodka Mielona 100 g - Targroch
Dostępność

Papryka Słodka Mielona 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2029/02/28
8,59 zł
8,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mirt Cytrynowy BIO 40 g - Pięć Przemian
Dostępność

Mirt Cytrynowy BIO 40 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/12/01
21,30 zł
53,25 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Bluszczyk Kurdybanek Ziele 50 g - Nanga
Dostępność

Bluszczyk Kurdybanek Ziele 50 g - Nanga

Data min. trwałości: 2029/03/31
10,59 zł
21,18 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka
Oregano Liść 100 g - Fivio Up
Dostępność

Oregano Liść 100 g - Fivio Up

Data min. trwałości: 2027/11/10
6,92 zł
6,92 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa do Kurczaka 500 g - Fivio Up
Dostępność

Przyprawa do Kurczaka 500 g - Fivio Up

Data min. trwałości: 2027/01/31
13,59 zł
2,72 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Anyż Gwiazdkowy Mielony 30 g - Dary Natury
Dostępność

Anyż Gwiazdkowy Mielony 30 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/06/03
13,29 zł
44,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta Bataty z Ciecierzycy i Rozmarynem Bio 185 g - NaturAvena
Dostępność

Pasta Bataty z Ciecierzycy i Rozmarynem Bio 185 g - NaturAvena

Data min. trwałości: 2028/05/17
9,99 zł
5,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Eko Uniwersalna Przyprawa z Dzikich Ziół 40 g - Dary Natury
Dostępność

Eko Uniwersalna Przyprawa z Dzikich Ziół 40 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/07/04
7,99 zł
19,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa do Kebaba i Gyrosa 250 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Przyprawa do Kebaba i Gyrosa 250 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/04/30
9,89 zł
3,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Papryka Chili Nitki Angel Hair 40 g - Royal Brand
Dostępność

Papryka Chili Nitki Angel Hair 40 g - Royal Brand

Data min. trwałości: 2027/07/01
39,99 zł
99,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ziele Angielskie 100 g - Targroch
Dostępność

Ziele Angielskie 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/06/30
13,49 zł
13,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta Tajska Czerwone Curry Bezglutenowa Bio 120 g - Terrasana
Dostępność

Pasta Tajska Czerwone Curry Bezglutenowa Bio 120 g - Terrasana

Data min. trwałości: 2028/09/23
19,99 zł
16,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops