Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przyprawy

Oferta-miesiaca
Pieprz Czarny Mielony Bio 50 g - Lebensbaum
Dostępność

Pieprz Czarny Mielony Bio 50 g - Lebensbaum

Data min. trwałości: 2028/06/30
17,20 zł
34,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Bazylia Mielona 100 g - Big Nature
Dostępność

Bazylia Mielona 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/09/30
5,69 zł
5,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chili Mielone BIO 85 g - Pięć Przemian
Dostępność

Chili Mielone BIO 85 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2028/10/01
17,09 zł
20,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czosnek Niedźwiedzi 100 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Czosnek Niedźwiedzi 100 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/04/30
16,79 zł
16,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ziele Angielskie Ziarno 200 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Ziele Angielskie Ziarno 200 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/09/20
16,96 zł
8,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czarnuszka Ziarno 250 g - Targroch
Dostępność

Czarnuszka Ziarno 250 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/07/31
11,09 zł
4,44 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bulion Warzywny w Kostkach Bezglutenowy Bio 100 g - Eureko
Dostępność

Bulion Warzywny w Kostkach Bezglutenowy Bio 100 g - Eureko

Data min. trwałości: 2027/10/01
8,29 zł
8,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Szczypiorkowa Posypka 10 g - Dary Natury
Dostępność

Szczypiorkowa Posypka 10 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/04
6,59 zł
65,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa Mielona Curry Bez Soli 200 g - Big Nature
Dostępność

Przyprawa Mielona Curry Bez Soli 200 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/10/31
16,29 zł
8,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ziołowa Przyprawa Do Mięs 50 g - Herbapol Wrocław
Dostępność

Ziołowa Przyprawa Do Mięs 50 g - Herbapol Wrocław

Data min. trwałości: 2028/04/30
8,29 zł
16,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Susz Warzywny z Dodatkiem Ziół 100 g - Dary Natury
Dostępność

Susz Warzywny z Dodatkiem Ziół 100 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/01
10,79 zł
10,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Przyprawa do Dań z Fasoli, Soi, Soczewicy EKO 30 g - Dary Natury
Dostępność

Przyprawa do Dań z Fasoli, Soi, Soczewicy EKO 30 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/08/02
7,99 zł
26,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Przyprawa Podwójny Czosnek Bez Soli 100 g - Big Nature
Dostępność

Przyprawa Podwójny Czosnek Bez Soli 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/12/31
10,69 zł
10,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czubryca Zielona 30 g - Dary Natury
Dostępność

Czubryca Zielona 30 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/02
6,29 zł
20,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chilli 60 g - Dary Natury
Dostępność

Chilli 60 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/02/04
6,29 zł
10,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bulion Drobiowy Bezglutenowy BIO 66 g (6 Kostek) - Probio
Dostępność

Bulion Drobiowy Bezglutenowy BIO 66 g (6 Kostek) - Probio

Data min. trwałości: 2027/09/05
7,85 zł
11,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Papryka Chili Płatek 100 g - TRS
Dostępność

Papryka Chili Płatek 100 g - TRS

Data min. trwałości: 2027/10/31
15,39 zł
15,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cynamon Mielony 40 g - Herbapol Wrocław
Dostępność

Cynamon Mielony 40 g - Herbapol Wrocław

Data min. trwałości: 2027/12/31
7,79 zł
19,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cząber Suszony Bezglutenowy BIO 40 g - Pięć Przemian
Dostępność

Cząber Suszony Bezglutenowy BIO 40 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2029/04/01
10,19 zł
25,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Majeranek Suszony 30 g - Targroch
Dostępność

Majeranek Suszony 30 g - Targroch

Data min. trwałości: 2030/05/31
6,29 zł
20,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Eko Pieprz Czarny Ziarno w Młynku 90 g - Dary Natury
Dostępność

Eko Pieprz Czarny Ziarno w Młynku 90 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/06/02
29,99 zł
33,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa Sól Himalajska Ziołowa Młynek 139 g - Big Nature
Dostępność

Przyprawa Sól Himalajska Ziołowa Młynek 139 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/06/30
11,98 zł
8,62 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sól Himalajska Różowa Gruba 1,1 kg - Big Nature
Dostępność

Sól Himalajska Różowa Gruba 1,1 kg - Big Nature

Data min. trwałości: 2030/05/31
9,99 zł
0,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops