Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Makarony

Obniżka
Makaron Semolinowy Razowy Spaghetti Bio 500 g - Alce Nero
Dostępność

Makaron Semolinowy Razowy Spaghetti Bio 500 g - Alce Nero

Data min. trwałości: 2029/03/11
9,79 zł
1,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka Oferta-miesiaca
Makaron Semolinowy Fusilli Bio 500 g - Alce Nero
Dostępność

Makaron Semolinowy Fusilli Bio 500 g - Alce Nero

Data min. trwałości: 2029/03/13
7,91 zł
1,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron Ryżowy 5 mm 200 g - House of Asia
Dostępność

Makaron Ryżowy 5 mm 200 g - House of Asia

Data min. trwałości: 2028/03/14
8,29 zł
4,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron Proteinowy Fusilli Power Pasta 250 g - Polmak
Dostępność

Makaron Proteinowy Fusilli Power Pasta 250 g - Polmak

Data min. trwałości: 2028/12/19
7,49 zł
3,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops