Nasiona Chia Bio 1kg = 4x 250 g - Naura

  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: 0000008198
  • Producent: NAURA
  • Kod producenta: 0000008198
  • Dostępność: Oczekujemy na dostawę tego produktu, Wyszukaj poniżej lub za pomocą wyszukiwarki podobny produkt.
  • Czas realizacji: 24h
  • szt.
  • 29,99 zł 6,99 zł / szt.

Zawartość netto:1  kg
Cena kat. za 1kg :6.99 zł Sztuk:100   -->

Promocja trwa do wyczerpania zapasów!

PRZECENA - KRÓTKA DATA MINIMALNEJ TRWAŁOŚCI widoczna pod ceną produktu

TOWAR NALEŻY OPŁACIĆ CO NAJMNIEJ NA JEDEN DZIEŃ ROBOCZY PRZED UPŁYNIĘCIEM TERMINU PRZYDATNOŚCI

 

NASIONA SZAŁWII HISZPAŃSKIEJ BIO

Drobne nasiona szałwii hiszpańskiej to prawdziwe bogactwo wapnia, ale nie brakuje w nich także błonnika, magnezu czy pełnowartościowego białka. Niezastąpione tam, gdzie, gdzie mózg pracuje na pełnych obrotach przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu.

 UWAGA: Data minimalnej trwałości to: 30.09.2017

Masa netto: 4x 250 g (1 kg = 4 opakowania po 250 g)

Składniki: 100% nasion CHIA*

 * składnik pochodzący z upraw ekologicznych

Jednostka certyfikująca: PL-EKO-07

Pochodzenie składników: Rolnictwo spoza UE

Informacje dla alergików: Produkt może zawierać śladowe ilości: glutenu, mleka i produktów pochodnych oraz nasion soi i produktów pochodnych.

Warunki przechowywania: Przechowywać suchym i chłodnym miejscu.

 

Dodatkowe informacje producenta: Dzienne spożycie nasion CHIA nie powinno przekraczać 15 g.

 

Wartość odżywcza w 100 g:

Wartość energetyczna: 1840 kJ/ 438 kcal

Tłuszcz: 31 g

- w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 3,3 g

Węglowodany: 3 g

- w tym cukry: 0,50 g

Błonnik: 34 g

Białko: 20 g

Sól: 0,04 g

Wapń: 631 mg

Magnez: 335 mg

Omega-3: 18 g

 

 

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji
  • Niskie ceny wysyłki
  • Duży wybór rodzajów dostawy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: przelew, PayU, pobranie, na miejscu (kartą lub gotówką)
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów
  • Duży wybór (ponad 4000 zdrowych produktów)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 6 lat
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów