Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przetwory warzywne niezbędnik domowej spiżarni

Ogórki Kiszone Eko 800 g (500 g) - Dary Natury
Dostępność

Ogórki Kiszone Eko 800 g (500 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/09/02
19,16 zł
3,83 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Buraczki Tarte Bezglutenowe Bio 540 ml (480 g) - Kowalewski
Dostępność

Buraczki Tarte Bezglutenowe Bio 540 ml (480 g) - Kowalewski

Data min. trwałości: 2029/02/28
15,79 zł
2,92 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kukurydza Słodka w Zalewie Bio 340 g (230 g) - Bio Planet
Dostępność

Kukurydza Słodka w Zalewie Bio 340 g (230 g) - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/12/31
9,99 zł
4,34 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwki Zielone Drylowane 935 g (450 g) - Kier
Dostępność

Oliwki Zielone Drylowane 935 g (450 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/07/14
15,28 zł
3,40 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ciecierzyca w Puszce BIO 400 g - NaturAvena
Dostępność

Ciecierzyca w Puszce BIO 400 g - NaturAvena

Data min. trwałości: 2029/04/30
7,79 zł
1,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwki Zielone Krojone 935 g (485 g) - Kier
Dostępność

Oliwki Zielone Krojone 935 g (485 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/09/28
17,19 zł
3,54 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ogórki z Curry - Anielsko Dobre Plastry 680 g (340 g) -  Runoland
Dostępność

Ogórki z Curry - Anielsko Dobre Plastry 680 g (340 g) - Runoland

Data min. trwałości: 2027/09/30
11,59 zł
3,41 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kiszone Buraki Plastry Vegan 480 g (280 g) - Runoland
Dostępność

Kiszone Buraki Plastry Vegan 480 g (280 g) - Runoland

Data min. trwałości: 2028/05/31
8,29 zł
2,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Borowik Marynowany Eko 300 g (180 g) - Runoland
Dostępność

Borowik Marynowany Eko 300 g (180 g) - Runoland

Data min. trwałości: 2028/06/30
29,04 zł
16,13 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kimchi Hot Vegan 300 g - Runoland
Dostępność

Kimchi Hot Vegan 300 g - Runoland

Data min. trwałości: 2028/06/30
11,69 zł
3,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kimchi Białe 300 g - Runoland
Dostępność

Kimchi Białe 300 g - Runoland

Data min. trwałości: 2028/08/31
11,69 zł
3,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwki Czarne Kalamata Bez Pestek w Zalewie Bio 295 g (160 g)
Dostępność

Oliwki Czarne Kalamata Bez Pestek w Zalewie Bio 295 g (160 g)

Data min. trwałości: 2028/02/20
16,79 zł
10,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fasola Czerwona Kidney 400 g (240 g) - Kier
Dostępność

Fasola Czerwona Kidney 400 g (240 g) - Kier

Data min. trwałości: 2029/02/04
5,29 zł
2,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kapary 100 g (60 g) - Kier
Dostępność

Kapary 100 g (60 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/11/28
6,29 zł
10,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kapary w Occie 950 g (600 g) - Kier
Dostępność

Kapary w Occie 950 g (600 g) - Kier

Data min. trwałości: 2029/02/09
25,28 zł
4,21 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kiszony Kalafior z Kurkumą Vegan 480 g (250 g) - Runoland
Dostępność

Kiszony Kalafior z Kurkumą Vegan 480 g (250 g) - Runoland

Data min. trwałości: 2028/02/29
9,98 zł
3,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwki Zielone Bez Pestek w Zalewie Bio 295 g (140 g) - Nefeli
Dostępność

Oliwki Zielone Bez Pestek w Zalewie Bio 295 g (140 g) - Nefeli

Data min. trwałości: 2028/02/20
13,09 zł
9,35 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pędy Bambusa Paski 330 g (180 g) - Mr.Ming
Dostępność

Pędy Bambusa Paski 330 g (180 g) - Mr.Ming

Data min. trwałości: 2027/09/30
7,85 zł
4,36 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ciecierzyca w Zalewie Bio 400 g (240 g) - Manfuso
Dostępność

Ciecierzyca w Zalewie Bio 400 g (240 g) - Manfuso

Data min. trwałości: 2027/12/31
4,34 zł
1,81 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Passata Przecier Pomidorowy 500 g - Kier
Dostępność

Passata Przecier Pomidorowy 500 g - Kier

Data min. trwałości: 2029/01/23
5,29 zł
1,06 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwki Zielone Bez Pestki Bio 350G - Campomar Nature
Dostępność

Oliwki Zielone Bez Pestki Bio 350G - Campomar Nature

Data min. trwałości: 2029/02/02
14,19 zł
4,05 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Oliwki Czarne Drylowane 235 g (114 g) - Kier
Dostępność

Oliwki Czarne Drylowane 235 g (114 g) - Kier

Data min. trwałości: 2029/04/06
4,67 zł
4,10 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops