Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przetwory warzywne niezbędnik domowej spiżarni

Kapary w Zalewie Octowej 200 g (110 g) - Helcom
Dostępność

Kapary w Zalewie Octowej 200 g (110 g) - Helcom

Data min. trwałości: 2027/10/31
9,29 zł
8,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pędy Bambusa Paseczki 330 g - House of Asia
Dostępność

Pędy Bambusa Paseczki 330 g - House of Asia

Data min. trwałości: 2028/09/10
5,95 zł
1,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ogórki Konserwowe EKO 890 g (410 g) - Dary Natury
Dostępność

Ogórki Konserwowe EKO 890 g (410 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/01/04
18,38 zł
4,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pomidory w Płatkach Bezglutenowe Bio 65 g - Pięć Przemian
Dostępność

Pomidory w Płatkach Bezglutenowe Bio 65 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/09/30
16,29 zł
25,06 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fasola Czerwona Kidney w Zalewie Bio 360 g (240 g) - Eko-Wital
Dostępność

Fasola Czerwona Kidney w Zalewie Bio 360 g (240 g) - Eko-Wital

Data min. trwałości: 2028/12/31
10,59 zł
4,41 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sok z Buraka Kiszonego 300 ml - Vitapol
Dostępność

Sok z Buraka Kiszonego 300 ml - Vitapol

Data min. trwałości: 2027/07/03
10,69 zł
3,56 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ćwikła z Chrzanem EKO 270 g - Dary Natury
Dostępność

Ćwikła z Chrzanem EKO 270 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2026/12/31
9,48 zł
3,51 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka Oferta-miesiaca
Marchewka w Zalewie w Słoiku Bio 340 g (215 g) -  Bio Europa
Dostępność

Marchewka w Zalewie w Słoiku Bio 340 g (215 g) - Bio Europa

Data min. trwałości: 2027/12/31
6,96 zł
3,24 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ciecierzyca 400 g (240 g) - Kier
Dostępność

Ciecierzyca 400 g (240 g) - Kier

Data min. trwałości: 2029/01/29
3,71 zł
1,55 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cebula Marynowana Eko 460 g (250 g)  - Dary Natury
Dostępność

Cebula Marynowana Eko 460 g (250 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/02/01
6,64 zł
2,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Cebula Prażona Crispy 100 g - Planteon
Dostępność

Cebula Prażona Crispy 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/05/31
4,98 zł
4,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pomidory Krojone Bez Skórki BIO 400 g (240 g) - EUREKO
Dostępność

Pomidory Krojone Bez Skórki BIO 400 g (240 g) - EUREKO

Data min. trwałości: 2028/07/31
4,89 zł
2,04 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops