Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przetwory warzywne niezbędnik domowej spiżarni

Kimchi Classic Mild Pasteryzowane 280 g - Old Friends
Dostępność

Kimchi Classic Mild Pasteryzowane 280 g - Old Friends

Data min. trwałości: 2027/09/03
18,38 zł
6,56 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kapusta Kiszona Bio 700 g (500 g) - Biofood
Dostępność

Kapusta Kiszona Bio 700 g (500 g) - Biofood

Data min. trwałości: 2028/04/28
12,09 zł
2,42 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ogórki Kiszone Małosolne Bio 820 G - Runoland
Dostępność

Ogórki Kiszone Małosolne Bio 820 G - Runoland

Data min. trwałości: 2028/07/31
15,49 zł
1,87 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ogórki Kiszone Bio 760 g (560 g) - Biofood
Dostępność

Ogórki Kiszone Bio 760 g (560 g) - Biofood

Data min. trwałości: 2028/09/19
19,99 zł
3,57 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Marchewka w Zalewie Bio 340 g (215 g) - Ekowital
Dostępność

Marchewka w Zalewie Bio 340 g (215 g) - Ekowital

Data min. trwałości: 2027/12/31
8,89 zł
4,13 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pomidory Suszone w Oleju Bio 190 g - Bio Organica Italia
Dostępność

Pomidory Suszone w Oleju Bio 190 g - Bio Organica Italia

Data min. trwałości: 2029/05/31
18,59 zł
9,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kimchi Classic Spicy Pasteryzowane 280 g - Old Friends
Dostępność

Kimchi Classic Spicy Pasteryzowane 280 g - Old Friends

Data min. trwałości: 2027/06/19
18,38 zł
6,56 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Groszek Zielony w Zalewie BIO 350g/230g - EkoWital
Dostępność

Groszek Zielony w Zalewie BIO 350g/230g - EkoWital

Data min. trwałości: 2028/12/31
11,29 zł
4,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Owoce Kaparów 230 g - Kier
Dostępność

Owoce Kaparów 230 g - Kier

Data min. trwałości: 2028/09/24
10,99 zł
9,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pasta z Czarnego Czosnku Bio 80 g - Przetwory z Natury
Dostępność

Pasta z Czarnego Czosnku Bio 80 g - Przetwory z Natury

Data min. trwałości: 2027/02/17
21,99 zł
27,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Ogórki Kanapkowe 710 g (380 g) - Kier
Dostępność

Ogórki Kanapkowe 710 g (380 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/06/19
10,48 zł
2,76 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Soczewica 400 g (240 g) - Kier
Dostępność

Soczewica 400 g (240 g) - Kier

Data min. trwałości: 2029/01/07
3,59 zł
1,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pomidory Suszone na Słońcu w Oleju Bio 180 g Ekowital
Dostępność

Pomidory Suszone na Słońcu w Oleju Bio 180 g Ekowital

Data min. trwałości: 2028/02/02
12,08 zł
4,31 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwki Kalamata Drylowane Bio 360 g (180 g) - Iorgos
Dostępność

Oliwki Kalamata Drylowane Bio 360 g (180 g) - Iorgos

Data min. trwałości: 2028/07/30
14,17 zł
7,87 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Karczochy Grillowane w Oleju Bio 190 g - Bio Organica Italia
Dostępność

Karczochy Grillowane w Oleju Bio 190 g - Bio Organica Italia

Data min. trwałości: 2029/04/30
16,58 zł
8,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwki Greckie Czarne Kalamata Drylowane 350 g (185 g) - Kier
Dostępność

Oliwki Greckie Czarne Kalamata Drylowane 350 g (185 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/09/11
11,59 zł
6,26 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwki Zielone PREMIUM z Czosnkiem 350 g (210 g) - Iorgos
Dostępność

Oliwki Zielone PREMIUM z Czosnkiem 350 g (210 g) - Iorgos

Data min. trwałości: 2027/09/30
19,69 zł
9,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Fasolka w Sosie Pomidorowym Bio 360 g -  Bio Planet
Dostępność

Fasolka w Sosie Pomidorowym Bio 360 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/12/31
9,69 zł
2,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwki Zielone Bez Pestek Bio 280 g (150 g) - Bio Planet
Dostępność

Oliwki Zielone Bez Pestek Bio 280 g (150 g) - Bio Planet

Data min. trwałości: 2029/07/31
15,19 zł
10,13 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Oliwki Zielone Drylowane 235 g (114 g) - Kier
Dostępność

Oliwki Zielone Drylowane 235 g (114 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/10/02
7,59 zł
6,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kapusta Kiszona Bio 680 g (410 g) -  Bio Planet
Dostępność

Kapusta Kiszona Bio 680 g (410 g) - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/02/29
10,59 zł
2,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pomidory Cherry w Puszcze BIO 400 g/ 240 g - Manfuso
Dostępność

Pomidory Cherry w Puszcze BIO 400 g/ 240 g - Manfuso

Data min. trwałości: 2028/12/31
7,83 zł
1,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Papryka Konserwowa Ćwiartki 650 g/300 g - Kier
Dostępność

Papryka Konserwowa Ćwiartki 650 g/300 g - Kier

Data min. trwałości: 2028/04/08
9,79 zł
3,26 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops