Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przetwory warzywne niezbędnik domowej spiżarni

Oliwki Greckie Nadziewane Migdałami 350 g (200 g) - Kier
Dostępność

Oliwki Greckie Nadziewane Migdałami 350 g (200 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/09/10
13,67 zł
6,84 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Hiszpańskie Papryczki Piri-Piri 100 g (45 g) - Kier
Dostępność

Hiszpańskie Papryczki Piri-Piri 100 g (45 g) - Kier

Data min. trwałości: 2029/05/26
4,53 zł
10,07 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Hiszpańskie Oliwki Zielone Drylowane 350 g (150 g) - La Sevillana
Dostępność

Hiszpańskie Oliwki Zielone Drylowane 350 g (150 g) - La Sevillana

Data min. trwałości: 2028/06/30
9,99 zł
6,66 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Farsz Kapuściano Grzybowy 670 g - Runoland
Dostępność

Farsz Kapuściano Grzybowy 670 g - Runoland

Data min. trwałości: 2028/04/30
13,49 zł
2,01 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fasola Czarna 400 g (240 g) - Kier
Dostępność

Fasola Czarna 400 g (240 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/07/14
4,59 zł
1,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Koncentrat Pomidorowy 28% BIO 140 g - Consar
Dostępność

Koncentrat Pomidorowy 28% BIO 140 g - Consar

Data min. trwałości: 2027/12/23
5,22 zł
3,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Greckie Oliwki Kalamata Całe Marynowane 300 g (175 g) - Gaea
Dostępność

Greckie Oliwki Kalamata Całe Marynowane 300 g (175 g) - Gaea

Data min. trwałości: 2027/10/16
17,26 zł
5,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ogórki Konserwowe Kartuskie Bio 670 g (360 g) - NaturAvena
Dostępność

Ogórki Konserwowe Kartuskie Bio 670 g (360 g) - NaturAvena

Data min. trwałości: 2027/09/30
16,79 zł
4,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pomidor Suszony Kostka 980 g (550 g) - Kier
Dostępność

Pomidor Suszony Kostka 980 g (550 g) - Kier

Data min. trwałości: 2027/01/31
26,55 zł
2,66 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Papryka Pepperoni Czerwona Cała 325 g( 170 g) - Casa de Mexico
Dostępność

Papryka Pepperoni Czerwona Cała 325 g( 170 g) - Casa de Mexico

Data min. trwałości: 2027/12/02
9,93 zł
5,84 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fasola Czarna w Zalewie Bio 400 g/240 g - Amaizin
Dostępność

Fasola Czarna w Zalewie Bio 400 g/240 g - Amaizin

Data min. trwałości: 2029/06/22
9,79 zł
4,08 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pomidory Obierane Krojone 400 g - Kier
Dostępność

Pomidory Obierane Krojone 400 g - Kier

Data min. trwałości: 2028/08/31
4,69 zł
1,17 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ogórki Kiszone Królewskie 710 g (410 g) - Luniak
Dostępność

Ogórki Kiszone Królewskie 710 g (410 g) - Luniak

Data min. trwałości: 2027/07/21
14,09 zł
3,44 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ćwikła z Chrzanem 280 g - Krokus
Dostępność

Ćwikła z Chrzanem 280 g - Krokus

Data min. trwałości: 2026/12/31
9,28 zł
3,31 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka Przeceny
Kukurydza Naturalnie Super Słodka 340 g (285 g) - Kier
Dostępność

Kukurydza Naturalnie Super Słodka 340 g (285 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/08/31
3,88 zł
1,36 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pomidory Suszone w Oleju Bio 190 g (130 g) - La Bio Idea
Dostępność

Pomidory Suszone w Oleju Bio 190 g (130 g) - La Bio Idea

Data min. trwałości: 2028/12/31
24,99 zł
19,22 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kapusta Czerwona z Jabłkiem Bio 340 g - Eko-Wital
Dostępność

Kapusta Czerwona z Jabłkiem Bio 340 g - Eko-Wital

Data min. trwałości: 2028/12/31
7,97 zł
2,34 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pomidory Obierane Całe 400 g - Kier
Dostępność

Pomidory Obierane Całe 400 g - Kier

Data min. trwałości: 2027/12/31
3,79 zł
0,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chrupiąca Cebula z Chili w Oleju 120 g - IPINCIO
Dostępność

Chrupiąca Cebula z Chili w Oleju 120 g - IPINCIO

Data min. trwałości: 2028/04/14
11,49 zł
9,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kiełki Fasoli Mung w Zalewie 330 g (180 g) - House of Asia
Dostępność

Kiełki Fasoli Mung w Zalewie 330 g (180 g) - House of Asia

Data min. trwałości: 2028/03/28
7,39 zł
2,24 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kapusta Kiszona Eko 680 g Runoland
Dostępność

Kapusta Kiszona Eko 680 g Runoland

Data min. trwałości: 2027/10/31
9,79 zł
1,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kapusta Kiszona 900 g / 540 g - Runoland
Dostępność

Kapusta Kiszona 900 g / 540 g - Runoland

Data min. trwałości: 2027/11/30
9,99 zł
1,85 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Zielona Surówka Słodko-Kwaśna 480 g (320 g) - Runoland
Dostępność

Zielona Surówka Słodko-Kwaśna 480 g (320 g) - Runoland

Data min. trwałości: 2028/02/29
9,69 zł
3,03 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops