Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Przetwory warzywne niezbędnik domowej spiżarni

Obniżka
Ciecierzyca w Puszce Bio 400 g (240 g) - La Bio Idea
Dostępność

Ciecierzyca w Puszce Bio 400 g (240 g) - La Bio Idea

Data min. trwałości: 2029/10/01
9,69 zł
4,04 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sos Pomidorowy z Warzywami 340 g - Krokus
Dostępność

Sos Pomidorowy z Warzywami 340 g - Krokus

Data min. trwałości: 2027/09/30
12,74 zł
3,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Buraczki Tarte "Pychotka" Bio 280 g - Primavika
Dostępność

Buraczki Tarte "Pychotka" Bio 280 g - Primavika

Data min. trwałości: 2027/11/20
9,59 zł
2,74 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pomidory Całe Bez Skórki BIO 400 g (240 g) - EUREKO
Dostępność

Pomidory Całe Bez Skórki BIO 400 g (240 g) - EUREKO

Data min. trwałości: 2028/07/28
5,59 zł
2,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Biała Surówka Słodko - Kwaśna 500 g (340 g) - Runoland
Dostępność

Biała Surówka Słodko - Kwaśna 500 g (340 g) - Runoland

Data min. trwałości: 2028/02/29
9,49 zł
2,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oliwki Zielone Nadziewane Migdałami Premium 350 g (210 g) - IORGOS
Dostępność

Oliwki Zielone Nadziewane Migdałami Premium 350 g (210 g) - IORGOS

Data min. trwałości: 2028/03/30
21,99 zł
10,47 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Zielone Oliwki Bez Pestek w Zalewie 280 g (150 g) Bio - Vitaliana
Dostępność

Zielone Oliwki Bez Pestek w Zalewie 280 g (150 g) Bio - Vitaliana

Data min. trwałości: 2029/07/31
16,29 zł
10,86 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Papryka Jalapeno Zielone Nacho Plastry 350 g/170 g - Kier
Dostępność

Papryka Jalapeno Zielone Nacho Plastry 350 g/170 g - Kier

Data min. trwałości: 2028/01/31
9,29 zł
4,74 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Szparagi Zielone 330 g (185 g) - Kier
Dostępność

Szparagi Zielone 330 g (185 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/04/15
10,72 zł
5,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Cebula Prażona 1 kg - Planteon
Dostępność

Cebula Prażona 1 kg - Planteon

Data min. trwałości: 2027/03/31
31,99 zł
3,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kapary Marynowane Bio 100 g (50 g) - Bio Planet
Dostępność

Kapary Marynowane Bio 100 g (50 g) - Bio Planet

Data min. trwałości: 2029/03/31
9,99 zł
19,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ogórki Kiszone Bio 820 g (460 g) - NaturAvena
Dostępność

Ogórki Kiszone Bio 820 g (460 g) - NaturAvena

Data min. trwałości: 2028/07/31
14,61 zł
3,18 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kapusta Zasmażana z Grzybami Leśnymi 670 g - Runoland
Dostępność

Kapusta Zasmażana z Grzybami Leśnymi 670 g - Runoland

Data min. trwałości: 2027/09/30
14,39 zł
2,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Fasola Biała Hiszpańska „Jaś” 400 g (240 g) - Metelliana
Dostępność

Fasola Biała Hiszpańska „Jaś” 400 g (240 g) - Metelliana

Data min. trwałości: 2028/07/31
7,29 zł
1,82 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Groszek Zielony w Zalewie Bio 350 g (230 g) - Bio Planet
Dostępność

Groszek Zielony w Zalewie Bio 350 g (230 g) - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/12/31
11,09 zł
4,82 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ćwikła z Chrzanem Eko 300 g - Runoland
Dostępność

Ćwikła z Chrzanem Eko 300 g - Runoland

Data min. trwałości: 2028/04/30
7,73 zł
2,48 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fasola 4 Odmiany 400 g (240 g) - Kier
Dostępność

Fasola 4 Odmiany 400 g (240 g) - Kier

Data min. trwałości: 2028/08/27
5,29 zł
2,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kapusta Kiszona z Żurawiną EKO 850 g (800 g) - Dary Natury
Dostępność

Kapusta Kiszona z Żurawiną EKO 850 g (800 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/07/05
17,32 zł
2,17 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pędy Bambusa Paseczki 225 g (140 g) - House of Asia
Dostępność

Pędy Bambusa Paseczki 225 g (140 g) - House of Asia

Data min. trwałości: 2027/12/30
6,99 zł
4,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kimchi Hot Vegan z Ogórkiem 300 g - Runoland
Dostępność

Kimchi Hot Vegan z Ogórkiem 300 g - Runoland

Data min. trwałości: 2028/05/31
11,47 zł
3,82 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Kapusta Czerwona z Jabłkiem Bio 340 G - Bio Planet
Dostępność

Kapusta Czerwona z Jabłkiem Bio 340 G - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/12/31
6,37 zł
1,87 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ogórki Kiszone Bio 820 g/460 g - Bio Europa
Dostępność

Ogórki Kiszone Bio 820 g/460 g - Bio Europa

Data min. trwałości: 2028/07/31
13,86 zł
3,01 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops