Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Mąki

Mąka Gryczana Pełnoziarnista 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Mąka Gryczana Pełnoziarnista 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/03/26
12,17 zł
1,22 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Gryczana Pełnoziarnista Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Mąka Gryczana Pełnoziarnista Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/11
12,52 zł
1,25 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Gryczana Pełnoziarnista Bio 1 kg - Pięć Przemian
Dostępność

Mąka Gryczana Pełnoziarnista Bio 1 kg - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/02/10
19,29 zł
1,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Gryczana Pełnoziarnista Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Mąka Gryczana Pełnoziarnista Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/11
11,39 zł
2,28 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Gryczana Pełnoziarnista Eko 1 kg - Młyn Niedźwiady
Dostępność

Mąka Gryczana Pełnoziarnista Eko 1 kg - Młyn Niedźwiady

Data min. trwałości: 2027/03/18
15,63 zł
1,56 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mąka Gryczana Typ 2000 1 kg - Młyn Niedźwiady
Dostępność

Mąka Gryczana Typ 2000 1 kg - Młyn Niedźwiady

Data min. trwałości: 2027/05/09
14,29 zł
1,43 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Jaglana 1 kg - Targroch
Dostępność

Mąka Jaglana 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/05/31
12,89 zł
1,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Jaglana Bezglutenowa 500 g - Bjos
Dostępność

Mąka Jaglana Bezglutenowa 500 g - Bjos

Data min. trwałości: 2027/04/30
10,79 zł
2,16 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mąka Jaglana Bezglutenowa 500 g - Grano
Dostępność

Mąka Jaglana Bezglutenowa 500 g - Grano

Data min. trwałości: 2027/09/03
9,09 zł
1,82 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Jaglana Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Mąka Jaglana Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/31
12,89 zł
1,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Jaglana Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Mąka Jaglana Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/02/28
8,29 zł
1,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Jasna z Płaskurki Typ 700 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Mąka Jasna z Płaskurki Typ 700 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/01/17
13,68 zł
1,37 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Jasna z Samopszy Typ 700 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Mąka Jasna z Samopszy Typ 700 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/04/21
15,46 zł
1,55 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Kasztanowa Bezglutenowa 500 g - Pięć Przemian
Dostępność

Mąka Kasztanowa Bezglutenowa 500 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/07/31
22,99 zł
4,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Mąka Kasztanowa Bezglutenowa Bio 250 g - Bio Planet
Dostępność

Mąka Kasztanowa Bezglutenowa Bio 250 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/31
12,69 zł
5,08 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oferta-miesiaca
Mąka Kasztanowa Bezglutenowa Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Mąka Kasztanowa Bezglutenowa Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/31
21,99 zł
5,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Kokosowa 1 kg - Fivio Up
Dostępność

Mąka Kokosowa 1 kg - Fivio Up

Data min. trwałości: 2027/01/31
15,09 zł
1,51 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Kokosowa 1 kg - Młyn Kopytowa
Dostępność

Mąka Kokosowa 1 kg - Młyn Kopytowa

Data min. trwałości: 2027/06/10
13,79 zł
1,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Kokosowa 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Mąka Kokosowa 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/07/20
16,09 zł
1,61 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Kokosowa 1 kg - Targroch
Dostępność

Mąka Kokosowa 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/10/31
17,89 zł
1,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Kokosowa 1 kg Natur Planet
Dostępność

Mąka Kokosowa 1 kg Natur Planet

Data min. trwałości: 2027/03/31
16,29 zł
1,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mąka Kokosowa 500 g - Targroch
Dostępność

Mąka Kokosowa 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/10/31
12,79 zł
2,56 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Kokosowa BIO 250 g - Pięć Przemian
Dostępność

Mąka Kokosowa BIO 250 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/04/09
9,79 zł
3,92 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops