Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Mąki

Mąka Kokosowa Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Mąka Kokosowa Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/01/20
9,99 zł
2,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Kokosowa Bio 500 g - BioLife
Dostępność

Mąka Kokosowa Bio 500 g - BioLife

Data min. trwałości: 2027/07/31
12,04 zł
2,41 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Kokosowa Bio 500 g - NaturAvena
Dostępność

Mąka Kokosowa Bio 500 g - NaturAvena

Data min. trwałości: 2028/01/20
11,09 zł
2,22 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Kokosowa Bio 550 g - Big Nature
Dostępność

Mąka Kokosowa Bio 550 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/07/31
14,09 zł
2,56 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mąka Kokosowa Bio 600 g - Bio Planet
Dostępność

Mąka Kokosowa Bio 600 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/01/20
11,59 zł
1,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Kokosowa Odtłuszczona Bio 500 g - Pięć Przemian
Dostępność

Mąka Kokosowa Odtłuszczona Bio 500 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/04/09
12,39 zł
2,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Kukurydziana 1 kg - Młyn Kopytowa
Dostępność

Mąka Kukurydziana 1 kg - Młyn Kopytowa

Data min. trwałości: 2027/03/16
10,98 zł
1,10 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Kukurydziana 500 g - Pięć Przemian
Dostępność

Mąka Kukurydziana 500 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/06/10
6,29 zł
1,26 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Kukurydziana Bezglutenowa 500 g - Bezgluten
Dostępność

Mąka Kukurydziana Bezglutenowa 500 g - Bezgluten

Data min. trwałości: 2026/11/15
11,21 zł
2,24 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Kukurydziana Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Mąka Kukurydziana Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/06/25
8,52 zł
0,85 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Kukurydziana Drobno Mielona Bezglutenowa Bio 450 g - Probio
Dostępność

Mąka Kukurydziana Drobno Mielona Bezglutenowa Bio 450 g - Probio

Data min. trwałości: 2027/08/04
8,89 zł
1,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Łubinowa 300 g - NATURAL
Dostępność

Mąka Łubinowa 300 g - NATURAL

Data min. trwałości: 2027/03/04
9,89 zł
3,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Łubinowa 500 g - MK Nutrition
Dostępność

Mąka Łubinowa 500 g - MK Nutrition

Data min. trwałości: 2027/03/22
19,99 zł
4,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mąka Łubinowa 500 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Mąka Łubinowa 500 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2026/12/10
18,69 zł
3,74 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mąka Migdałowa (Migdały Mielone) Bio 100 g - Bio Planet
Dostępność

Mąka Migdałowa (Migdały Mielone) Bio 100 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/02/06
15,39 zł
15,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mąka Migdałowa 1 kg - EOOVITA
Dostępność

Mąka Migdałowa 1 kg - EOOVITA

Data min. trwałości: 2026/12/31
50,97 zł
5,10 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Migdałowa 1 kg - Natur Planet
Dostępność

Mąka Migdałowa 1 kg - Natur Planet

Data min. trwałości: 2027/10/31
56,31 zł
5,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Migdałowa 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Mąka Migdałowa 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/03/30
56,99 zł
5,70 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mąka Migdałowa 500 g - EOOVITA
Dostępność

Mąka Migdałowa 500 g - EOOVITA

Data min. trwałości: 2026/12/31
35,99 zł
7,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Migdałowa 500 g - Natur Planet
Dostępność

Mąka Migdałowa 500 g - Natur Planet

Data min. trwałości: 2027/10/31
31,70 zł
6,34 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Migdałowa Bezglutenowa 500 g - Pięć Przemian
Dostępność

Mąka Migdałowa Bezglutenowa 500 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/09/30
27,98 zł
5,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przeceny
Mąka Orkiszowa Biała Drobna 1 kg - Nuta Zdrowia
Dostępność

Mąka Orkiszowa Biała Drobna 1 kg - Nuta Zdrowia

Data min. trwałości: 2027/01/01
12,29 zł
1,23 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Orkiszowa Biała Typ 450 Krupczatka Bio 1 kg - Probio
Dostępność

Mąka Orkiszowa Biała Typ 450 Krupczatka Bio 1 kg - Probio

Data min. trwałości: 2027/02/04
14,99 zł
1,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops