Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Mąki

Mąka Orkiszowa Typ 700 Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Mąka Orkiszowa Typ 700 Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/03/07
11,61 zł
1,16 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mąka Orkiszowa Typ 850 EKO 1 kg - Dary Natury
Dostępność

Mąka Orkiszowa Typ 850 EKO 1 kg - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/09/02
12,18 zł
1,22 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Owsiana 1 kg - Młyn Niedźwiady
Dostępność

Mąka Owsiana 1 kg - Młyn Niedźwiady

Data min. trwałości: 2027/09/11
8,36 zł
0,84 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Owsiana Bezglutenowa 1 kg - Pięć Przemian
Dostępność

Mąka Owsiana Bezglutenowa 1 kg - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/07/17
15,79 zł
1,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Owsiana Bezglutenowa Bio 500 g - Simpatiko
Dostępność

Mąka Owsiana Bezglutenowa Bio 500 g - Simpatiko

Data min. trwałości: 2027/05/08
12,49 zł
2,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Owsiana Bezglutenowa Pełnoziarnista 500 g - Simpatiko
Dostępność

Mąka Owsiana Bezglutenowa Pełnoziarnista 500 g - Simpatiko

Data min. trwałości: 2027/06/01
9,99 zł
2,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Owsiana Pełnoziarnista 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Mąka Owsiana Pełnoziarnista 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/04/20
13,49 zł
1,35 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mąka Owsiana Prażona Wysokobłonnikowa Bio 700 g - Bio Planet
Dostępność

Mąka Owsiana Prażona Wysokobłonnikowa Bio 700 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/04/07
9,99 zł
1,43 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mąka Owsiana Typ 2000 Eko 1 kg - Młyn Niedźwiady
Dostępność

Mąka Owsiana Typ 2000 Eko 1 kg - Młyn Niedźwiady

Data min. trwałości: 2027/04/01
10,59 zł
1,06 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mąka Owsiana z Pełnego Ziarna Bezglutenowa 400 g - Bezgluten
Dostępność

Mąka Owsiana z Pełnego Ziarna Bezglutenowa 400 g - Bezgluten

Data min. trwałości: 2027/06/08
18,69 zł
4,67 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Pszenna Biała Typ 550 Luksusowa Bio 1 kg  - Bioharmonie
Dostępność

Mąka Pszenna Biała Typ 550 Luksusowa Bio 1 kg - Bioharmonie

Data min. trwałości: 2027/03/21
13,29 zł
1,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Pszenna Chlebowa Typ 850 Bio 1 kg - BioLife
Dostępność

Mąka Pszenna Chlebowa Typ 850 Bio 1 kg - BioLife

Data min. trwałości: 2027/04/24
9,99 zł
1,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mąka Pszenna Cukiernicza Typ 450 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Mąka Pszenna Cukiernicza Typ 450 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/02/17
7,29 zł
0,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Pszenna Graham Typ 1850 Eko 1 kg - Młyn Kopytowa
Dostępność

Mąka Pszenna Graham Typ 1850 Eko 1 kg - Młyn Kopytowa

Data min. trwałości: 2027/02/25
8,69 zł
0,87 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Pszenna Jasna Typ 550 BIO 1 kg - Biolife
Dostępność

Mąka Pszenna Jasna Typ 550 BIO 1 kg - Biolife

Data min. trwałości: 2027/09/10
8,92 zł
0,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Pszenna Razowa Typ 2000 Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Mąka Pszenna Razowa Typ 2000 Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/27
11,19 zł
1,12 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mąka Pszenna Semola Rimacinata 1 kg - Caputo
Dostępność

Mąka Pszenna Semola Rimacinata 1 kg - Caputo

Data min. trwałości: 2027/04/22
11,76 zł
1,18 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mąka Pszenna Typ 00 Pizzeria 1kg - Caputo
Dostępność

Mąka Pszenna Typ 00 Pizzeria 1kg - Caputo

Data min. trwałości: 2027/07/13
8,76 zł
0,88 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Pszenna Typ 500 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Mąka Pszenna Typ 500 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/01/20
5,79 zł
0,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Pszenna Typ 500 Eko 1 kg - Młyn Kopytowa
Dostępność

Mąka Pszenna Typ 500 Eko 1 kg - Młyn Kopytowa

Data min. trwałości: 2027/07/25
7,33 zł
0,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Pszenna Typ 500 Ekologiczna 5 kg - Młyn Kopytowa
Dostępność

Mąka Pszenna Typ 500 Ekologiczna 5 kg - Młyn Kopytowa

Data min. trwałości: 2027/07/25
41,29 zł
0,83 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mąka Pszenna Typ 750 Chlebowa 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Mąka Pszenna Typ 750 Chlebowa 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/07/24
11,29 zł
1,13 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops