Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Mąki

Mąka z Płaskurki Pełnoziarnista Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Mąka z Płaskurki Pełnoziarnista Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/04/10
11,19 zł
2,24 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mąka z Pszenicy Durum (Semolina) Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Mąka z Pszenicy Durum (Semolina) Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2026/12/31
13,69 zł
1,37 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka z Samopszy Pełnoziarnista 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Mąka z Samopszy Pełnoziarnista 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/02/27
12,47 zł
1,25 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka z Soczewicy Czerwonej 500 g - Grano
Dostępność

Mąka z Soczewicy Czerwonej 500 g - Grano

Data min. trwałości: 2027/06/02
11,38 zł
2,28 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka z Tapioki 400 g - Cock Brand
Dostępność

Mąka z Tapioki 400 g - Cock Brand

Data min. trwałości: 2028/02/09
9,59 zł
1,92 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka z TEFF Bezglutenowa 500 g - Simpatiko
Dostępność

Mąka z TEFF Bezglutenowa 500 g - Simpatiko

Data min. trwałości: 2027/09/30
19,79 zł
3,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka z Żołędzi Eko 0,5 kg - Dary Natury
Dostępność

Mąka z Żołędzi Eko 0,5 kg - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/06/04
14,42 zł
2,88 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Żytnia Chlebowa Bio 1 kg - Biolife
Dostępność

Mąka Żytnia Chlebowa Bio 1 kg - Biolife

Data min. trwałości: 2027/05/15
7,71 zł
0,77 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Żytnia Chlebowa TYP 720 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Mąka Żytnia Chlebowa TYP 720 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/01/16
5,49 zł
0,55 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Żytnia Jasna Typ 720 5 kg - Młyn Kopytowa
Dostępność

Mąka Żytnia Jasna Typ 720 5 kg - Młyn Kopytowa

Data min. trwałości: 2027/04/25
27,48 zł
0,27 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mąka Żytnia Pełnoziarnista Typ 2000 1 kg - Młyn Niedźwiady
Dostępność

Mąka Żytnia Pełnoziarnista Typ 2000 1 kg - Młyn Niedźwiady

Data min. trwałości: 2027/09/28
6,59 zł
0,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oferta-miesiaca
Mąka Żytnia Razowa Typ 2000 Bio 1 kg - Bio Raj
Dostępność

Mąka Żytnia Razowa Typ 2000 Bio 1 kg - Bio Raj

Data min. trwałości: 2027/05/31
9,29 zł
0,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Żytnia Razowa Typ 2000 BIO 1 kg - BioLife
Dostępność

Mąka Żytnia Razowa Typ 2000 BIO 1 kg - BioLife

Data min. trwałości: 2027/03/27
9,29 zł
0,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Żytnia Razowa Typ 2000 Ekologiczna 1 kg - Młyn Kopytowa
Dostępność

Mąka Żytnia Razowa Typ 2000 Ekologiczna 1 kg - Młyn Kopytowa

Data min. trwałości: 2027/07/25
9,49 zł
0,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Żytnia Razowa Typ 2000 Ekologiczna 5 kg - Młyn Kopytowa
Dostępność

Mąka Żytnia Razowa Typ 2000 Ekologiczna 5 kg - Młyn Kopytowa

Data min. trwałości: 2027/06/25
40,89 zł
0,82 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Żytnia Typ 580 EKO 1 kg - Dary Natury
Dostępność

Mąka Żytnia Typ 580 EKO 1 kg - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/03/01
7,79 zł
0,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Żytnia Typ 960 Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Mąka Żytnia Typ 960 Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/21
10,59 zł
1,06 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Maranta Trzcinowa Bio 250 g - Pięć Przemian
Dostępność

Maranta Trzcinowa Bio 250 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/12/31
15,79 zł
6,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Migdały Mielone (Mąka Migdałowa) Bio 250 g - Bio Planet
Dostępność

Migdały Mielone (Mąka Migdałowa) Bio 250 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/02/06
19,99 zł
8,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Migdały Mielone (Mąka Migdałowa) Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Migdały Mielone (Mąka Migdałowa) Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/02/06
43,99 zł
4,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mix C Mąka do Ciast Patisserie Bezglutenowa 1 kg - Schar
Dostępność

Mix C Mąka do Ciast Patisserie Bezglutenowa 1 kg - Schar

Data min. trwałości: 2027/06/23
15,32 zł
1,53 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Polska Mąka Orkiszowa Jasna Typ 550 Bio 1 kg - BioLife
Dostępność

Polska Mąka Orkiszowa Jasna Typ 550 Bio 1 kg - BioLife

Data min. trwałości: 2037/08/24
13,50 zł
1,35 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops