Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Pozostałe Mąki

Pozostałe Mąki

Zapraszamy do oferty na mąki, które nie są tak popularne jak np. mąka pszenna.

Znajdą Państwo tutaj mąkę grochową, z pestek winogron czy też bananową, która cieszy się coraz większą popularnością.

Polecamy !

Mąka z Płaskurki Pełnoziarnista Typ 2000 1 kg - Naturalnie Zdrowe

MĄKA Z PŁASKURKI PEŁNOZIARNISTA TYP 2000 Masa netto: 1 kg Składniki: Mąka z płaskurki pełnoziarnista typ 2000. Informacja dla alergików: Produkt zawiera gluten. Może zawierać sezam, różne orzechy. Kraj pochodzenia: Polska Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.   Wartość odżywcza w 100 g produktu: Wartość energetyczna: 1490 kJ/ 350 kcal Tłuszcz: 3,4 g - w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,5 g Węglowodany: 63,9 g - w tym cukry: 0,5 g Błonnik: 12,5 g Białko: 13 g Sól: 0,03 g     Producent: Naturalnie Zdrowe sp. z o.o. ul. Lubelska 87c 05-462 WiązownaDo sprawdzenia

12,49 zł
1000 g ( 1,25 zł za 100 g )
Mąka Jasna z Płaskurki Typ 700 1 kg - Naturalnie Zdrowe

MĄKA JASNA Z PŁASKURKI TYP 700 Masa netto: 1 kg Składniki: Mąka jasna z płaskurki typ 700. Informacja dla alergików: Produkt zawiera gluten. Może zawierać sezam, różne orzechy. Kraj pochodzenia: Polska Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.   Wartość odżywcza w 100 g produktu: Wartość energetyczna: 1410 kJ/ 337 kcal Tłuszcz: 2 g - w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,2 g Węglowodany: 52,9 g - w tym cukry: 0,5 g Błonnik: 12,2 g Białko: 11,7 g Sól: 0,03 g     Producent: Naturalnie Zdrowe sp. z o.o. ul. Lubelska 87c 05-462 Wiązowna Do sprawdzenia

13,69 zł
1000 g ( 1,37 zł za 100 g )
Mąka Kokosowa 1 kg - Młyn Kopytowa

MĄKA KOKOSOWA Mąka wytwarzana ze zmielonego miąższu kokosa. Masa netto: 1 kg Składniki: mąka kokosowa. Kraj pochodzenia: Sri Lanka Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.   Wartość odżywcza w 100 g produktu: Wartość energetyczna: 1551 kJ/ 370 kcal Tłuszcz: 12 g - w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 11,5 g Węglowodany: 41 g - w tym cukry: 23 g Błonnik: 13 g Białko: 18 g Sól: 0,15 g     Producent: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Uniw-Młyn" Wojciech Kurcoń Kopytowa 47 38-459 Kopytowa Do sprawdzenia

13,79 zł
1000 g ( 1,38 zł za 100 g )
Mąka Grochowa 500 g - Grano

MĄKA Z GROCHU Idealna do zup i wypieków. Masa netto: 500 g Składniki: Mąka z grochu 100%*     Warunki przechowania: Produkt należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.   Wartość odżywcza w 100 g produktu: Wartość energetyczna: 1386 kJ/328 kcal Tłuszcz: 2,1 g - w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0,4 g Węglowodany: 52 g - w tym cukry: 5,2g Błonnik: 14,3 g Białko: 21,5 g Sól: 0 g   Producent: MŁYN NIEDŹWIADY sp. z o.o. sp.k. Niedźwiady 59a 62-800 Kalisz Do sprawdzenia

7,92 zł
500 g ( 1,58 zł za 100 g )
Tapioka (Skrobia z Manioku) Bezglutenowa Bio 800 g - Bio Planet

TAPIOKA (SKROBIA Z MANIOKU) BEZGLUTENOWA BIO Ekologiczna tapioka pozyskiwana jest z bulw korzeniowych manioku. Nie posiada charakterystycznego smaku i zapachu, w związku z czym nie zmienia smaku potraw. Polecamy do wypieku placków, chleba, ciast, ciasteczek. Można ją dodać do kisieli, budyni, puddingów, przetworów mlecznych i owocowych. Doskonała również jako zagęszczacz do zup, sosów, musów.  Masa netto: 800 g  Składniki: tapioka (skrobia z manioku)* 100%.   * certyfikowany składnik ekologiczny  Jednostka certyfikująca: PL-EKO-07 Pochodzenie surowców: Rolnictwo spoza UE     Kraj pochodzenia: Wietnam Warunki przechowania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.   Wartość odżywcza  w 100 g produktu: Wartość energetyczna:  1519 kJ/358 kcal Tłuszcz: 0 g - w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0 g Węglowodany: 89 g - w tym cukry: 3,4 g Białko: 0,2 g Sól: 0 g       Producent: Bio Planet S.A. Wilkowa Wieś 7 05-084 Leszno Do sprawdzenia

12,76 zł
800 g ( 1,60 zł za 100 g )
Mąka z  Zielonego Groszku 500 g - Grano

MĄKA Z ZIELONEGO GROSZKU Idealna do puree i wypieków. Masa netto: 500 g Składniki: Mąka z groszku zielonego 100% Warunki przechowania: Produkt należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.   Wartość odżywcza w 100 g produktu: Wartość energetyczna: 1300 kJ/309 kcal Tłuszcz: 1,9 g - w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0,4 g Węglowodany: 46 g - w tym cukry: 3,7 g Błonnik: 20,9 g Białko: 23 g Sól:

8,38 zł
500 g ( 1,68 zł za 100 g )
Mąka z Płaskurki Pełnoziarnista Bio 1 kg - Bio Planet

MĄKA Z PŁASKURKI PEŁNOZIARNISTA BIO Mąka z płaskurki otrzymywana jest z przemiału oczyszczonych ziaren jednego z najstarszych, udomowionych gatunków pszenicy. Polecamy do wypieku chleba, do wyrobu makaronów, a także jako dodatek do zup i ciast. Masa netto: 1 kg Składniki: mąka z pszenicy płaskurki pełnoziarnista*.   * Składniki z certyfikowanej uprawy ekologicznej Jednostka certyfikująca: PL-EKO-07 Pochodzenie surowców: Rolnictwo UE   Informacja dla alergików: Produkt może zawierać orzeszki ziemne, orzechy, sezam, soję. Kraj pochodzenia: Austria Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.   Wartość odżywcza w 100 g produktu: Wartość energetyczna: 1409 kJ/ 333 kcal Tłuszcz: 2 g - w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,5 g Węglowodany: 61 g - w tym cukry: 1,6 g Błonnik: 9,6 g Białko: 13 g Sól: 0 g     Producent: Bio Planet S.A. Wilkowa Wieś 7 05-084 Leszno Do sprawdzenia

19,39 zł
1000 g ( 1,94 zł za 100 g )
Mąka z Sorgo Bezglutenowa Bio 450 g - Probio

MĄKA Z SORGO BEZGLUTENOWA BIO Drobno mielona. Nadaje się do zagęszczania, panierowania, pieczenia ciasteczek, ciast i jako dodatek do pieczywa. Masa netto: 450 g Składniki: Mąka z sorgo*.   * Składniki z certyfikowanej uprawy ekologicznej Jednostka certyfikująca: CZ-BIO-001 Pochodzenie surowców: Rolnictwo UE   Informacja dla alergików: Możliwa obecność nasion sezamu. Warunki przechowywania: Przechowywać w temperaturze do 25 ºC i wilgotności względnej najwyżej 75%.   Wartość odżywcza w 100 g produktu: Wartość energetyczna: 1529 kJ/ 360 kcal Tłuszcz: 2  g - w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,2 g Węglowodany: 77 g - w tym cukry: 0,9 g Błonnik: 1 g Białko: 8,8 g Sól: 0 g     Producent: PRO-BIO s.r.o. Lipová 40 788 32 Staré Mésto, CzechyDo sprawdzenia

9,04 zł
450 g ( 2,01 zł za 100 g )
Mąka z Żołędzi Eko 0,5 kg - Dary Natury

MĄKA Z ŻOŁĘDZI EKO Mąka z żołędzi była dawniej używana jako pokarm, szczególnie w czasach gdy brakowało jedzenia. Współczesne badania potwierdziły jej bardzo wysoką wartość odżywczą oraz zawartość cennych dla zdrowia składników. Produkt bezglutenowy. Masa netto: 0,5 kg Składniki: mąka z żołędzi* 100%   * produkt rolnictwa ekologicznego Jednostka certyfikująca: PL-EKO-01 Pochodzenie surowców: Rolnictwo Polska   Sposób użycia: Mąkę żołędziową można wykorzystać jako uszlachetniający dodatek do mąki zbożowej (w proporcji 2/3 mąki zbożowej i 1/3 mąki żołędziowej) i wypiekać chleb, bułki, ciasteczka oraz inne wyroby. Można ją wykorzystać także do wszystkich dań gdzie normalnie dodaje się mąkę zbożową np. jako dodatek do makaronu, omletów z jaj, placków ziemniaczanych (dodając do 2/3 tartych ziemniaków 1/3 mąki z żołędzi). Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.   Wartość odżywcza  w 100 g produktu: Wartość energetyczna: 1355 kJ/ 322 kcal Tłuszcz: 5,1 g - w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0,9 g Węglowodany: 73,4 g - w tym cukry: 9,9 g Błonnik: 16,8 g Białko: 4,1 g Sól: 0,0 g Potas: 450 mg Wapń: 74 mg Fosfor: 73 mg Magnez: 34 mg Witamina B3: 2,1 mg       Producent: Dary Natury sp. z o.o. Koryciny 73, 17-315 Grodzisk Do sprawdzenia

14,42 zł
500 g ( 2,88 zł za 100 g )
Mąka Bananowa Bio 500 g - Batom

MĄKA BANANOWA BIO Mąka z bananów warzywnych (plantany, platany). Mąka neutralna w smaku, więc można przyrządzać z niej dania zarówno słodkie jak i wytrawne, a także stosować jako zagęszczacz do zup lub sosów. Masa netto: 500 g Składniki: Banany zielone (plantany)* 100%.   *certyfikowany składnik ekologiczny Jednostka certyfikująca: PL-EKO-03 Pochodzenie: Rolnictwo spoza UE   Informacja dla alergików: Może zawierać zboża zawierające gluten, orzechy i sezam. Kraj pochodzenia: Sri Lanka Warunki przechowania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.   Wartość odżywcza w 100 g: Wartość energetyczna: 1510 kJ / 355 kcal Tłuszcz: 0,3 g w tym kwasy nasycone: 0,1 g Węglowodany: 81 g w tym cukry: 74 g Białko: 5,7 g Sól: 0,1 g       Producent: BATOM PL Józef Leśniak ul. Fieldorfa Nila 17 31-209 KrakówDo sprawdzenia

18,24 zł
500 g ( 3,65 zł za 100 g )
Błonnik Bambusowy KETO 500 g - Intenson

BŁONNIK BAMBUSOWY Świetny na diecie keto. Odpowiedni dla wegan. Do zup, sosów i wypieków. Masa netto: 500 g Składniki: 100% błonnik bambusowy Sposób użycia: Stosować jako dodatek do ciast, pieczywa bezglutenowego oraz niskowęglowodanowego i panierowania. Warunki przechowywania: Przechowywać w temp. pokojowej, w szczelnie zamkniętym opakowaniu, chronić od światła i wilgoci.   Wartość odżywcza w 100 g produktu: Wartość energetyczna: 770 kJ/ 192 kcal Tłuszcz: 0 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0 g  Węglowodany: 0,1 g - w tym cukry: 0 g Błonnik: 96 g Białko: 0 g Sól: 0,2 g       Producent: Intenson S.A Całowanie 94 G 05-480 Karczew Do sprawdzenia

19,77 zł
500 g ( 3,95 zł za 100 g )
Mąka z TEFF Bezglutenowa 500 g - Simpatiko

MĄKA TEFF BEZGLUTENOWA Miłka abisyńska. Masa netto: 500 g Składniki: mąka Teff 100%. Informacja dla alergików: Produkt może zawierać alergeny: orzechy. Kraj pochodzenia: Holandia Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, szczelnie zamknięte   Wartość odżywcza w 100 g: Wartość energetyczna: 1398 kJ/ 334 kcal Tłuszcz: 2,1 g - w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0,7 g Węglowodany: 65 g - w tym cukry: 5,6 g Białko: 12 g Sól: 0 g  Do sprawdzenia

19,79 zł
500 g ( 3,96 zł za 100 g )
Maranta Trzcinowa Bio 250 g - Pięć Przemian

MARANTA TRZCINOWA BIO Produkt bezglutenowy. Masa netto: 250 g Składniki: Mąka z korzenia maranty trzcinowej* 100%   * składniki ekologiczne Jednostka certyfikująca: PL-EKO-07 Pochodzenie składników: Rolnictwo spoza UE   Kraj pochodzenia: Indie Informacja dla alergików: Produkt może zawierać orzechy. Warunki przechowania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, szczelnie zamknięte.   Wartość odżywcza w 100 g: Wartość energetyczna: 1495 kJ/357 kcal Tłuszcz: 0,1 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0 g Węglowodany: 85 g w tym cukry: 0 g Błonnik: 3,4 g Białko: 0,3 g Sól: 0 g  Do sprawdzenia

13,31 zł
250 g ( 5,32 zł za 100 g )

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops