Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Preparaty Witaminowo-Mineralne

Molibden 50 ml - NUION
Dostępność

Molibden 50 ml - NUION

Data min. trwałości: 2028/03/31
59,99 zł
119,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Selen 50 ml - NUION
Dostępność

Selen 50 ml - NUION

Data min. trwałości: 2028/07/31
59,99 zł
119,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina B1 Tiamina 50 ml - NUION
Dostępność

Witamina B1 Tiamina 50 ml - NUION

Data min. trwałości: 2028/03/31
59,99 zł
119,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina E 50 ml - NUION
Dostępność

Witamina E 50 ml - NUION

Data min. trwałości: 2028/01/31
59,99 zł
119,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
ALLHydrate Elektrolity Junior Lemon 240 g - Medicaline
Dostępność

ALLHydrate Elektrolity Junior Lemon 240 g - Medicaline

Data min. trwałości: 2027/09/30
59,99 zł
25,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
ALLHydrate Elektrolity Mango+ B Complex Methyl 345 g - Medicaline
Dostępność

ALLHydrate Elektrolity Mango+ B Complex Methyl 345 g - Medicaline

Data min. trwałości: 2028/05/31
59,99 zł
17,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
ALLHydrate Elektrolity Raspberry 305 g - Medicaline
Dostępność

ALLHydrate Elektrolity Raspberry 305 g - Medicaline

Data min. trwałości: 2028/08/31
59,99 zł
19,67 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mangan 50 ml - Nuion
Dostępność

Mangan 50 ml - Nuion

Data min. trwałości: 2028/05/31
59,99 zł
119,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witaminy K2+D3 FORTE Krople 30 ml - Avital
Dostępność

Witaminy K2+D3 FORTE Krople 30 ml - Avital

Data min. trwałości: 2028/08/31
59,99 zł
199,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Green Formuła  o Smaku Jagoda i Truskawka 300 g-  Intenson
Dostępność

Green Formuła o Smaku Jagoda i Truskawka 300 g- Intenson

Data min. trwałości: 2027/08/06
59,99 zł
20,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Green Formuła o Smaku Jabłko 300 g - Intenson
Dostępność

Green Formuła o Smaku Jabłko 300 g - Intenson

Data min. trwałości: 2027/06/08
59,99 zł
20,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Naturalna Witamina K2 MK-7 Forte 100 mcg Krople 30 ml - MyVita
Dostępność

Naturalna Witamina K2 MK-7 Forte 100 mcg Krople 30 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2029/04/30
53,31 zł
177,70 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Elektrolity 150 g (30 porcji) - Invex Remedies
Dostępność

Elektrolity 150 g (30 porcji) - Invex Remedies

Data min. trwałości: 2028/04/27
61,99 zł
41,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Taurynian Magnezu 100 mg B6 100 Kapsułek Aliness
Dostępność

Taurynian Magnezu 100 mg B6 100 Kapsułek Aliness

Data min. trwałości: 2029/07/31
62,99 zł
0,63 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega - 3 Arktis 120 Kapsułek - Norsan
Dostępność

Omega - 3 Arktis 120 Kapsułek - Norsan

Data min. trwałości: 2028/03/31
63,26 zł
0,53 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina K2 MK7 Krople NattoFit 20 ml Niebieska - Proved
Dostępność

Witamina K2 MK7 Krople NattoFit 20 ml Niebieska - Proved

Data min. trwałości: 2027/11/11
64,46 zł
322,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina B12 Liposomalna FORTE w Proszku 80 g - Dr Jacob's
Dostępność

Witamina B12 Liposomalna FORTE w Proszku 80 g - Dr Jacob's

Data min. trwałości: 2027/06/27
64,99 zł
81,24 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witaminy Pro ADEK w Kroplach 30 ml - Avitale
Dostępność

Witaminy Pro ADEK w Kroplach 30 ml - Avitale

Data min. trwałości: 2028/01/31
59,99 zł
199,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
ALLHydrate Elektrolity JUNIOR Lemon 40 Saszetek - Aliness
Dostępność

ALLHydrate Elektrolity JUNIOR Lemon 40 Saszetek - Aliness

Data min. trwałości: 2027/07/31
64,99 zł
1,62 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
ALLHydrate Elektrolity Mango+ B Complex Methyl 40 Saszetek - Aliness
Dostępność

ALLHydrate Elektrolity Mango+ B Complex Methyl 40 Saszetek - Aliness

Data min. trwałości: 2027/07/31
64,99 zł
1,62 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops