Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Preparaty Witaminowo-Mineralne

Potas 60 Kapsułek (500 mg) - Jantar
Dostępność

Potas 60 Kapsułek (500 mg) - Jantar

Data min. trwałości: 2027/09/30
20,19 zł
0,34 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Omega+ D3 800 IU Dla Dzieci 60 Kapsułek Twist-Off - Aura Herbals
Dostępność

Omega+ D3 800 IU Dla Dzieci 60 Kapsułek Twist-Off - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2029/03/11
21,57 zł
0,36 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Floradix Żelazo i Witaminy 500 ml - Salus Haus
Dostępność

Floradix Żelazo i Witaminy 500 ml - Salus Haus

Data min. trwałości: 2029/05/31
73,95 zł
14,79 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Floradix Tabletki 84 Sztuk - Salus Haus
Dostępność

Floradix Tabletki 84 Sztuk - Salus Haus

Data min. trwałości: 2028/09/30
43,15 zł
0,51 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3+ K2 FORTE Krople 50 ml - Aura Herbals
Dostępność

Witamina D3+ K2 FORTE Krople 50 ml - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/06/15
48,15 zł
96,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3 Forte 4000 IU MCT Krople 50 ml - Aura Herbals
Dostępność

Witamina D3 Forte 4000 IU MCT Krople 50 ml - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/12/15
28,21 zł
56,42 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina ADEK Dla Rodziny MCT Krople 50 ml  - Aura Herbals
Dostępność

Witamina ADEK Dla Rodziny MCT Krople 50 ml - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/01/30
65,99 zł
131,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Omega 3-6-9 60 Kapsułek Softgel - Pharmovit
Dostępność

Omega 3-6-9 60 Kapsułek Softgel - Pharmovit

Data min. trwałości: 2028/11/16
44,99 zł
0,75 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Cytrynian Magnezu+ Witamina B6 90 Tabletek - OstroVit
Dostępność

Cytrynian Magnezu+ Witamina B6 90 Tabletek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/12/01
16,89 zł
0,19 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pikolinian Cynku 150 Tabletek - OstroVit
Dostępność

Pikolinian Cynku 150 Tabletek - OstroVit

Data min. trwałości: 2029/03/31
15,19 zł
0,10 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Magnez+ Cynk+ Witamina B6 MGZB ULTRA 120 Tabletek - OstroVit
Dostępność

Magnez+ Cynk+ Witamina B6 MGZB ULTRA 120 Tabletek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/11/14
21,99 zł
0,18 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żelki Naturalne Witamina D3 120 sztuk - MyVita
Dostępność

Żelki Naturalne Witamina D3 120 sztuk - MyVita

Data min. trwałości: 2029/07/30
43,99 zł
0,37 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Supercena
Jod Bio 100 Tabletek 150 Mcg - Be Organic
Dostępność

Jod Bio 100 Tabletek 150 Mcg - Be Organic

Data min. trwałości: 2028/07/31
39,99 zł
0,40 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Selen Ekstrakt Bio 100 Tabletek 100 Mcg - Be Organic
Dostępność

Selen Ekstrakt Bio 100 Tabletek 100 Mcg - Be Organic

Data min. trwałości: 2026/12/31
34,99 zł
0,35 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3+ K2 FORTE 4000 IU Krople 30 ml - Aura Herbals
Dostępność

Witamina D3+ K2 FORTE 4000 IU Krople 30 ml - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/08/21
41,49 zł
138,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3+ K2 2000 IU 90 Kapsułek - Aura Herbals
Dostępność

Witamina D3+ K2 2000 IU 90 Kapsułek - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/07/06
34,39 zł
0,38 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega 3-6-9 90 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Omega 3-6-9 90 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/06/25
28,99 zł
0,32 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Wyprzedaże
PRENACAPS Mag B6 60 Kapsułek - Formeds
Dostępność

PRENACAPS Mag B6 60 Kapsułek - Formeds

Data min. trwałości: 2027/07/01
45,59 zł
0,76 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina D3 Forte Oil 4000 j.m. 120 Kapsułek - Aliness
Dostępność

Witamina D3 Forte Oil 4000 j.m. 120 Kapsułek - Aliness

Data min. trwałości: 2028/07/31
34,99 zł
0,29 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Silver Pure Witamina B-50 Complex Max Level 120 Kapsułek - MyVita
Dostępność

Silver Pure Witamina B-50 Complex Max Level 120 Kapsułek - MyVita

Data min. trwałości: 2027/09/12
67,93 zł
0,57 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Bicaps Witamina D3 4000 120 Kapsułek - Formeds
Dostępność

Bicaps Witamina D3 4000 120 Kapsułek - Formeds

Data min. trwałości: 2028/02/01
58,09 zł
0,48 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops