Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Preparaty Witaminowo-Mineralne

Witaminy i Minerały 100% Multiwitamina 120 Tabletek  - Aliness
Dostępność

Witaminy i Minerały 100% Multiwitamina 120 Tabletek - Aliness

Data min. trwałości: 2028/06/30
34,99 zł
0,35 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina B Complex B-50 Methyl TMG Plus 100 Kapsułek Vege - Aliness
Dostępność

Witamina B Complex B-50 Methyl TMG Plus 100 Kapsułek Vege - Aliness

Data min. trwałości: 2029/06/30
69,99 zł
0,70 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
ProADEK Witaminy A D E K2 MK7 60 Kapsułek - Aliness
Dostępność

ProADEK Witaminy A D E K2 MK7 60 Kapsułek - Aliness

Data min. trwałości: 2028/05/31
44,99 zł
0,75 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Silver Pure Witamina B12 Forte 120 Kapsułek - MyVita
Dostępność

Silver Pure Witamina B12 Forte 120 Kapsułek - MyVita

Data min. trwałości: 2028/10/20
59,99 zł
0,50 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Silver Pure Witamina B-Complex 120  Kapsułek - MyVita
Dostępność

Silver Pure Witamina B-Complex 120 Kapsułek - MyVita

Data min. trwałości: 2028/03/16
58,47 zł
0,49 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina D3 High Potency 2000 IU 120 Kapsułek Now
Dostępność

Witamina D3 High Potency 2000 IU 120 Kapsułek Now

Data min. trwałości: 2030/04/30
20,74 zł
0,17 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina D3 Extra Moc 120 Kapsułek - Now
Dostępność

Witamina D3 Extra Moc 120 Kapsułek - Now

Data min. trwałości: 2029/12/31
43,99 zł
0,37 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega-3 Oleje Rybne 1000 mg 100 Kapsułek - Now
Dostępność

Omega-3 Oleje Rybne 1000 mg 100 Kapsułek - Now

Data min. trwałości: 2030/06/30
39,83 zł
0,40 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Jabłczan Magnezu 675 mg 100 Kapsułek - Natvita
Dostępność

Jabłczan Magnezu 675 mg 100 Kapsułek - Natvita

Data min. trwałości: 2027/01/08
37,49 zł
0,37 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cytrynian Magnezu 120 Kapsułek - Soul Farm
Dostępność

Cytrynian Magnezu 120 Kapsułek - Soul Farm

Data min. trwałości: 2028/12/02
26,61 zł
0,22 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina ADEK Krople 30 ml - Aura Herbals
Dostępność

Witamina ADEK Krople 30 ml - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/07/23
43,98 zł
146,60 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega - 3 30 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Omega - 3 30 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/10/04
10,79 zł
0,36 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Magnez Max+ Witaminy B, C, E 60 Tabletek - OstroVit
Dostępność

Magnez Max+ Witaminy B, C, E 60 Tabletek - OstroVit

Data min. trwałości: 2029/01/23
12,59 zł
0,21 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Omega 3-6-9 180 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Omega 3-6-9 180 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/11/08
39,99 zł
0,22 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Wapń (Cytrynian Wapnia) Proszek 500 g - MyVita
Dostępność

Wapń (Cytrynian Wapnia) Proszek 500 g - MyVita

Data min. trwałości: 2029/01/20
49,01 zł
9,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Potas (Cytrynian Potasu) 500 g - MyVita
Dostępność

Potas (Cytrynian Potasu) 500 g - MyVita

Data min. trwałości: 2030/05/08
44,81 zł
8,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Potas (Cytrynian Potasu) 250 Tabletek - MyVita
Dostępność

Potas (Cytrynian Potasu) 250 Tabletek - MyVita

Data min. trwałości: 2028/10/02
41,99 zł
0,17 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Magnez Skurcz (Magnez+Potas +B6) 250 Tabletek - MyVita
Dostępność

Magnez Skurcz (Magnez+Potas +B6) 250 Tabletek - MyVita

Data min. trwałości: 2028/10/02
49,99 zł
0,20 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina B3 Niacynamid 25 g - Nanga
Dostępność

Witamina B3 Niacynamid 25 g - Nanga

Data min. trwałości: 2028/10/20
16,99 zł
67,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Cytrynian Magnezu 700 mg 100 Kapsułek Nanga
Dostępność

Cytrynian Magnezu 700 mg 100 Kapsułek Nanga

Data min. trwałości: 2028/01/24
34,99 zł
0,35 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Amigdalina B17 60 Kapsułek - Medica Herbs
Dostępność

Amigdalina B17 60 Kapsułek - Medica Herbs

Data min. trwałości: 2027/12/31
20,99 zł
0,35 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ferradrop Żelazo w Płynie+ Kwas Foliowy 500 ml - Aura Herbals
Dostępność

Ferradrop Żelazo w Płynie+ Kwas Foliowy 500 ml - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2029/07/10
26,99 zł
5,40 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina A Krople 30 ml - Aura Herbals
Dostępność

Witamina A Krople 30 ml - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/05/15
19,29 zł
64,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops