Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Preparaty Witaminowo-Mineralne

Witamina D3 High Potency 2000 IU 120 Kapsułek Now
Dostępność

Witamina D3 High Potency 2000 IU 120 Kapsułek Now

Data min. trwałości: 2030/04/30
20,74 zł
0,17 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3 (2000 IU) Krople 30 ml - Vitafarm
Dostępność

Witamina D3 (2000 IU) Krople 30 ml - Vitafarm

Data min. trwałości: 2027/07/26
24,99 zł
83,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cynk Cytrynian 15 mg 180 Kapsułek - Medverita
Dostępność

Cynk Cytrynian 15 mg 180 Kapsułek - Medverita

Data min. trwałości: 2028/05/01
24,99 zł
0,14 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina B2 40 mg 60 Kapsułek - Aura Herbals
Dostępność

Witamina B2 40 mg 60 Kapsułek - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2027/10/29
24,99 zł
0,42 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cytrynian Magnezu 250 g Proszek - Natur Planet
Dostępność

Cytrynian Magnezu 250 g Proszek - Natur Planet

Data min. trwałości: 2028/01/31
24,98 zł
9,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega 3 Ultra 90 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Omega 3 Ultra 90 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/11/15
24,39 zł
0,27 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wapno Organiczne z Alg Czerwonych 60 Kapsułek - Soul Farm
Dostępność

Wapno Organiczne z Alg Czerwonych 60 Kapsułek - Soul Farm

Data min. trwałości: 2027/01/28
24,18 zł
0,40 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Magnez, Cynk, Witamina B6 60 Kapsułek - Medica Herbs
Dostępność

Magnez, Cynk, Witamina B6 60 Kapsułek - Medica Herbs

Data min. trwałości: 2027/12/31
23,99 zł
0,40 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Magnez Chelat+ Witamina B6 60 Kapsułek - Medica Herbs
Dostępność

Magnez Chelat+ Witamina B6 60 Kapsułek - Medica Herbs

Data min. trwałości: 2028/04/30
23,99 zł
0,40 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Bor (Kwas Borowy) 60 Kapsułek - Pharmovit
Dostępność

Bor (Kwas Borowy) 60 Kapsułek - Pharmovit

Data min. trwałości: 2028/09/30
23,99 zł
0,40 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Magnez Cytrynian+ P-5-P 100 Kapsułek - Medverita
Dostępność

Magnez Cytrynian+ P-5-P 100 Kapsułek - Medverita

Data min. trwałości: 2028/09/12
22,99 zł
0,23 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witaminy A+ E Spray 30 ml - Ekamedica
Dostępność

Witaminy A+ E Spray 30 ml - Ekamedica

Data min. trwałości: 2027/05/15
19,08 zł
63,60 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Potas (Cytrynian Potasu) 120 Kapsułek 300 mg - Medverita
Dostępność

Potas (Cytrynian Potasu) 120 Kapsułek 300 mg - Medverita

Data min. trwałości: 2027/12/18
22,99 zł
0,19 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Bor 3 mg Kwas Borowy 120 Kapsułek - Medverita
Dostępność

Bor 3 mg Kwas Borowy 120 Kapsułek - Medverita

Data min. trwałości: 2028/12/19
22,99 zł
0,19 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Omega 3 - 90 kapsułek - Kwasy Tłuszczowe DHA i EPA - OstroVit
Dostępność

Omega 3 - 90 kapsułek - Kwasy Tłuszczowe DHA i EPA - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/10/04
21,99 zł
0,24 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3 Baby 30 ml - Aura Herbals
Dostępność

Witamina D3 Baby 30 ml - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/01/16
17,37 zł
57,90 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina B12-Vit Max 60 Kapsułek - Pharmovit
Dostępność

Witamina B12-Vit Max 60 Kapsułek - Pharmovit

Data min. trwałości: 2028/01/31
21,99 zł
0,37 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Magnez+ Cynk+ Witamina B6 MGZB ULTRA 120 Tabletek - OstroVit
Dostępność

Magnez+ Cynk+ Witamina B6 MGZB ULTRA 120 Tabletek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/11/14
21,99 zł
0,18 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3+ K2+ Wapń 90 Tabletek - OstroVit
Dostępność

Witamina D3+ K2+ Wapń 90 Tabletek - OstroVit

Data min. trwałości: 2029/04/14
21,99 zł
0,24 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witaminy D3+ K2 MK-7+ C+ Cynk 60 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Witaminy D3+ K2 MK-7+ C+ Cynk 60 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/03/07
21,99 zł
0,37 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina D3 2000 IU+ K2 VEGE 120 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Witamina D3 2000 IU+ K2 VEGE 120 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/07/24
21,96 zł
0,18 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops