Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Preparaty Witaminowo-Mineralne

Obniżka Wyprzedaże
PRENACAPS Mag B6 60 Kapsułek - Formeds
Dostępność

PRENACAPS Mag B6 60 Kapsułek - Formeds

Data min. trwałości: 2027/07/01
45,59 zł
0,76 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
ADEK Vit Softgel Active 60 Kapsułek - Pharmovit
Dostępność

ADEK Vit Softgel Active 60 Kapsułek - Pharmovit

Data min. trwałości: 2028/01/31
46,99 zł
0,78 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Beta - Karoten Prowitamina A 30 ml - Medverita
Dostępność

Beta - Karoten Prowitamina A 30 ml - Medverita

Data min. trwałości: 2028/01/07
28,99 zł
96,63 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Elektrolity 150 g (30 porcji) - Invex Remedies
Dostępność

Elektrolity 150 g (30 porcji) - Invex Remedies

Data min. trwałości: 2028/04/27
61,99 zł
41,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
ProADEK Retinol Krople 30 ml - Avitale
Dostępność

ProADEK Retinol Krople 30 ml - Avitale

Data min. trwałości: 2028/02/29
50,41 zł
168,03 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega-3 1600 mg Aromat Cytrynowy 500 ml - Osavi Marine
Dostępność

Omega-3 1600 mg Aromat Cytrynowy 500 ml - Osavi Marine

Data min. trwałości: 2028/10/22
137,99 zł
27,60 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Magnez FORTE Cytrynian 50 Kapsułek - MyVita
Dostępność

Magnez FORTE Cytrynian 50 Kapsułek - MyVita

Data min. trwałości: 2029/01/02
31,99 zł
0,64 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina B5 Proszek 42 g (60 Porcji) - Formeds
Dostępność

Witamina B5 Proszek 42 g (60 Porcji) - Formeds

Data min. trwałości: 2027/10/01
34,75 zł
0,58 zł za 1 por.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Cytrynian Magnezu+ Witamina B6 P5P 100 Tabletek - MyVita
Dostępność

Cytrynian Magnezu+ Witamina B6 P5P 100 Tabletek - MyVita

Data min. trwałości: 2028/09/01
28,99 zł
0,29 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Q-Folic 90 Kapsułek - Biowen
Dostępność

Q-Folic 90 Kapsułek - Biowen

Data min. trwałości: 2027/08/01
55,12 zł
0,61 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Magnez Płyn 250 ml - Floradix
Dostępność

Magnez Płyn 250 ml - Floradix

Data min. trwałości: 2029/02/28
49,99 zł
20,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
K2 MK7+ D3 2000 IU 120 Kapsułek - Medverita
Dostępność

K2 MK7+ D3 2000 IU 120 Kapsułek - Medverita

Data min. trwałości: 2029/09/01
43,99 zł
0,37 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Przeceny
O! MegaKrill 1180 mg 60 Kapsułek - Aura Herbals
Dostępność

O! MegaKrill 1180 mg 60 Kapsułek - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2027/11/03
60,19 zł
1,00 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wtamina D3 100 ml - NUION
Dostępność

Wtamina D3 100 ml - NUION

Data min. trwałości: 2028/02/29
98,99 zł
98,99 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Omega 3+ D3+ K2 90 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Omega 3+ D3+ K2 90 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2027/12/18
41,99 zł
0,47 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
PrenaCare® START dla Kobiet x60 Kapsułek Vege
Dostępność

PrenaCare® START dla Kobiet x60 Kapsułek Vege

Data min. trwałości: 2028/03/31
58,99 zł
0,98 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Bez Stresu 30 Tabletek - Physalis
Dostępność

Bez Stresu 30 Tabletek - Physalis

Data min. trwałości: 2029/07/31
42,99 zł
1,43 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3 2000 IU plus K2 Vegan Krople 50 ml - Aura Herbals
Dostępność

Witamina D3 2000 IU plus K2 Vegan Krople 50 ml - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2027/09/25
77,99 zł
155,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oferta-miesiaca
Omega-3 Super Strong 60 Kapsułek - Osavi Marine
Dostępność

Omega-3 Super Strong 60 Kapsułek - Osavi Marine

Data min. trwałości: 2028/04/30
85,37 zł
1,42 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
ALLHydrate Elektrolity Raspberry 305 g - Medicaline
Dostępność

ALLHydrate Elektrolity Raspberry 305 g - Medicaline

Data min. trwałości: 2028/08/31
59,99 zł
19,67 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina B7 (Biotyna) 2500 µg 120 Kapsułek - Aura Herbals
Dostępność

Witamina B7 (Biotyna) 2500 µg 120 Kapsułek - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2027/08/20
32,99 zł
0,27 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kompleks Witamin ADEK 30 ml - Medverita
Dostępność

Kompleks Witamin ADEK 30 ml - Medverita

Data min. trwałości: 2028/01/17
47,99 zł
159,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Magnez Max+ Witaminy B, C, E 60 Tabletek - OstroVit
Dostępność

Magnez Max+ Witaminy B, C, E 60 Tabletek - OstroVit

Data min. trwałości: 2029/01/23
12,59 zł
0,21 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops