Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Preparaty Witaminowo-Mineralne

Super Omega-3 (2900 mg) Aromat Cytrynowy 500 ml - Osavi Marine
Dostępność

Super Omega-3 (2900 mg) Aromat Cytrynowy 500 ml - Osavi Marine

Data min. trwałości: 2028/10/24
219,99 zł
44,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cytrynian Magnezu 200 mg 100 Tabletek - NOW
Dostępność

Cytrynian Magnezu 200 mg 100 Tabletek - NOW

Data min. trwałości: 2031/06/30
57,61 zł
0,58 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega 3 Ultra 90 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Omega 3 Ultra 90 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/11/15
24,39 zł
0,27 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Miedź 50 ml - NUION
Dostępność

Miedź 50 ml - NUION

Data min. trwałości: 2028/05/31
59,99 zł
119,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3 Forte 2000 IU Naturalna Krople 50 ml - MyVita
Dostępność

Witamina D3 Forte 2000 IU Naturalna Krople 50 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2029/02/28
39,99 zł
79,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Omega 3-6-9 180 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Omega 3-6-9 180 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/11/08
39,99 zł
0,22 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Magnez z Rukolą 60 Kapsułek - Skoczylas
Dostępność

Magnez z Rukolą 60 Kapsułek - Skoczylas

Data min. trwałości: 2027/11/30
29,00 zł
0,48 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fish Omega 3 Trójglicerydy 18/12 200 ml - Aliness
Dostępność

Fish Omega 3 Trójglicerydy 18/12 200 ml - Aliness

Data min. trwałości: 2028/04/30
72,92 zł
36,46 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
B-10 Metylowany B-Kompleks 120 Kapsułek - Medverita
Dostępność

B-10 Metylowany B-Kompleks 120 Kapsułek - Medverita

Data min. trwałości: 2028/10/26
33,99 zł
0,28 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega 3 Extreme 90 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Omega 3 Extreme 90 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/12/07
53,99 zł
0,60 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina B12 100 µg 120 Kapsułek - Aura Herbals
Dostępność

Witamina B12 100 µg 120 Kapsułek - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/06/08
26,99 zł
0,22 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kapsułki D3+K2 150 Sztuk - Big Nature
Dostępność

Kapsułki D3+K2 150 Sztuk - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/02/28
54,99 zł
0,37 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Silver Pure ADEK FORTE Kompleks Witamin 120 Kapsułek - MyVita
Dostępność

Silver Pure ADEK FORTE Kompleks Witamin 120 Kapsułek - MyVita

Data min. trwałości: 2028/08/31
73,09 zł
0,61 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cynk 100 ml - NUION
Dostępność

Cynk 100 ml - NUION

Data min. trwałości: 2028/08/31
98,99 zł
98,99 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina B1 Tiamina 50 ml - NUION
Dostępność

Witamina B1 Tiamina 50 ml - NUION

Data min. trwałości: 2028/03/31
59,99 zł
119,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Selen Organiczny 100 Kapsułek - Biowen
Dostępność

Selen Organiczny 100 Kapsułek - Biowen

Data min. trwałości: 2027/02/28
51,39 zł
0,51 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Żelazo Ekstrakt Bio 50 Tabletek 10 mg - Be Organic
Dostępność

Żelazo Ekstrakt Bio 50 Tabletek 10 mg - Be Organic

Data min. trwałości: 2028/04/30
44,99 zł
0,90 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cytrynian Magnezu Plus B6 120 Kapsułek - Gloe
Dostępność

Cytrynian Magnezu Plus B6 120 Kapsułek - Gloe

Data min. trwałości: 2027/08/06
34,53 zł
0,29 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
D3-Vit 4000 Softgel D-Active 120 Kapsułek - Pharmovit
Dostępność

D3-Vit 4000 Softgel D-Active 120 Kapsułek - Pharmovit

Data min. trwałości: 2028/10/31
28,99 zł
0,24 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
B-Vit Max Complex Active 60 Kapsułek - Pharmovit
Dostępność

B-Vit Max Complex Active 60 Kapsułek - Pharmovit

Data min. trwałości: 2028/03/31
47,99 zł
0,80 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Selen 100 ml - NUION
Dostępność

Selen 100 ml - NUION

Data min. trwałości: 2028/07/31
100,90 zł
100,90 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Magnez 50 ml - NUION
Dostępność

Magnez 50 ml - NUION

Data min. trwałości: 2028/03/31
69,99 zł
139,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops