Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Preparaty Witaminowo-Mineralne

Obniżka
Beta Karoten Forte Krople 30 ml - MyVita
Dostępność

Beta Karoten Forte Krople 30 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2029/04/30
33,19 zł
110,63 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega 3+ ADEK 90 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Omega 3+ ADEK 90 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/09/01
27,98 zł
0,31 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3+ K2MK7 Forte Krople 30 ml - Vitafarm
Dostępność

Witamina D3+ K2MK7 Forte Krople 30 ml - Vitafarm

Data min. trwałości: 2027/07/26
47,99 zł
159,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Jod 50 ml - NUION
Dostępność

Jod 50 ml - NUION

Data min. trwałości: 2027/11/30
59,99 zł
119,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina B12-Vit Max 60 Kapsułek - Pharmovit
Dostępność

Witamina B12-Vit Max 60 Kapsułek - Pharmovit

Data min. trwałości: 2028/01/31
21,99 zł
0,37 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina D3 High Potency 2000 IU 120 Kapsułek Now
Dostępność

Witamina D3 High Potency 2000 IU 120 Kapsułek Now

Data min. trwałości: 2030/04/30
20,74 zł
0,17 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina K2 MK-7 w Kroplach 30 ml - Skoczylas
Dostępność

Witamina K2 MK-7 w Kroplach 30 ml - Skoczylas

Data min. trwałości: 2028/01/31
59,99 zł
199,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ultra Omega-3 Fish Oil 90 Kapsułek - Now
Dostępność

Ultra Omega-3 Fish Oil 90 Kapsułek - Now

Data min. trwałości: 2030/06/30
93,99 zł
1,04 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina B12 MHA Krople 30 ml - Avitale
Dostępność

Witamina B12 MHA Krople 30 ml - Avitale

Data min. trwałości: 2028/05/31
49,99 zł
166,63 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żelazo i Witaminy Dla Dzieci 250 ml - Floradix
Dostępność

Żelazo i Witaminy Dla Dzieci 250 ml - Floradix

Data min. trwałości: 2027/07/31
56,99 zł
22,80 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3 4000 IU 90 Kapsułek - Aura Herbals
Dostępność

Witamina D3 4000 IU 90 Kapsułek - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/02/24
32,99 zł
0,37 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Potas 60 Kapsułek (500 mg) - Jantar
Dostępność

Potas 60 Kapsułek (500 mg) - Jantar

Data min. trwałości: 2027/09/30
20,19 zł
0,34 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina A plus E Tokoferole 20 ml - Dr. Jacob's
Dostępność

Witamina A plus E Tokoferole 20 ml - Dr. Jacob's

Data min. trwałości: 2028/09/30
33,99 zł
169,95 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fish Omega 3 Estry Etylowe 90 Kapsułek - Aliness
Dostępność

Fish Omega 3 Estry Etylowe 90 Kapsułek - Aliness

Data min. trwałości: 2027/12/31
26,99 zł
0,30 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mangan 50 ml - Nuion
Dostępność

Mangan 50 ml - Nuion

Data min. trwałości: 2028/05/31
59,99 zł
119,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Jabłczan Magnezu+ Witamina B6 100 Kapsułek - Biowen
Dostępność

Jabłczan Magnezu+ Witamina B6 100 Kapsułek - Biowen

Data min. trwałości: 2028/05/19
51,99 zł
0,52 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Bor 3 mg Kwas Borowy 120 Kapsułek - Medverita
Dostępność

Bor 3 mg Kwas Borowy 120 Kapsułek - Medverita

Data min. trwałości: 2028/12/19
22,99 zł
0,19 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina D3 2000 IU 60 Tabletek - Herbapol Kraków
Dostępność

Witamina D3 2000 IU 60 Tabletek - Herbapol Kraków

Data min. trwałości: 2027/08/31
19,79 zł
0,33 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina D3 4000+ K2 100 Tabletek - OstroVit
Dostępność

Witamina D3 4000+ K2 100 Tabletek - OstroVit

Data min. trwałości: 2029/04/21
15,19 zł
0,15 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cynk 50 ml - NUION
Dostępność

Cynk 50 ml - NUION

Data min. trwałości: 2028/08/31
59,99 zł
119,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3 (2000 IU) Krople 30 ml - Vitafarm
Dostępność

Witamina D3 (2000 IU) Krople 30 ml - Vitafarm

Data min. trwałości: 2027/07/26
24,99 zł
83,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witaminy ADEK Dla Dzieci i Dorosłych Krople 30 ml - MyVita
Dostępność

Witaminy ADEK Dla Dzieci i Dorosłych Krople 30 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2028/10/31
54,99 zł
183,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops