Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Preparaty Witaminowo-Mineralne

Witamina B12 Krople 30 ml - Avitale
Dostępność

Witamina B12 Krople 30 ml - Avitale

Data min. trwałości: 2028/07/31
44,90 zł
149,67 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bicaps P-5-P 60 Kapsułek - Formeds
Dostępność

Bicaps P-5-P 60 Kapsułek - Formeds

Data min. trwałości: 2027/02/01
36,51 zł
0,61 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina B5 Proszek 42 g (60 Porcji) - Formeds
Dostępność

Witamina B5 Proszek 42 g (60 Porcji) - Formeds

Data min. trwałości: 2027/10/01
34,75 zł
0,58 zł za 1 por.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina D3 Extra Moc 120 Kapsułek - Now
Dostępność

Witamina D3 Extra Moc 120 Kapsułek - Now

Data min. trwałości: 2029/12/31
43,99 zł
0,37 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żelki Naturalne Witamina D3 120 sztuk - MyVita
Dostępność

Żelki Naturalne Witamina D3 120 sztuk - MyVita

Data min. trwałości: 2029/07/30
43,99 zł
0,37 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Methylo Folian 600 μg 100 Kapsułek Vege - Aliness
Dostępność

Methylo Folian 600 μg 100 Kapsułek Vege - Aliness

Data min. trwałości: 2029/08/31
43,99 zł
0,44 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
K2 MK7+ D3 2000 IU 120 Kapsułek - Medverita
Dostępność

K2 MK7+ D3 2000 IU 120 Kapsułek - Medverita

Data min. trwałości: 2029/09/01
43,99 zł
0,37 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Afrodyta (Biotyna, L-Cystyna, Kolagen) 500 ml - Efime
Dostępność

Afrodyta (Biotyna, L-Cystyna, Kolagen) 500 ml - Efime

Data min. trwałości: 2027/12/05
43,99 zł
8,80 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina B12 Methylcobalamin 60 Kapsułek - Gloe
Dostępność

Witamina B12 Methylcobalamin 60 Kapsułek - Gloe

Data min. trwałości: 2027/09/16
43,35 zł
0,72 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3+ K2 MK7 30 ml Krople - Aura Herbals
Dostępność

Witamina D3+ K2 MK7 30 ml Krople - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/01/29
35,68 zł
118,93 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Naturalna Witamina D3 Forte 4000 IU 1000 Porcji 50 ml - MyVita
Dostępność

Naturalna Witamina D3 Forte 4000 IU 1000 Porcji 50 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2029/06/30
35,68 zł
71,36 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Bez Stresu 30 Tabletek - Physalis
Dostępność

Bez Stresu 30 Tabletek - Physalis

Data min. trwałości: 2029/07/31
42,99 zł
1,43 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina ADEK Krople 30 ml - Natur Planet
Dostępność

Witamina ADEK Krople 30 ml - Natur Planet

Data min. trwałości: 2027/12/31
35,62 zł
118,73 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
MAGNESIUM Cytrynian Magnezu w Proszku 55,8 g - Formeds
Dostępność

MAGNESIUM Cytrynian Magnezu w Proszku 55,8 g - Formeds

Data min. trwałości: 2028/01/01
33,17 zł
59,44 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
JodaDrop 250 ml - Aura Herbals
Dostępność

JodaDrop 250 ml - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2029/07/27
34,85 zł
13,94 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Potas (Cytrynian Potasu) 250 Tabletek - MyVita
Dostępność

Potas (Cytrynian Potasu) 250 Tabletek - MyVita

Data min. trwałości: 2028/10/02
41,99 zł
0,17 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Omega 3+ D3+ K2 90 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Omega 3+ D3+ K2 90 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2027/12/18
41,99 zł
0,47 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3 w Oleju z Czarnuszki Krople 30 ml - Herbal Monasterium
Dostępność

Witamina D3 w Oleju z Czarnuszki Krople 30 ml - Herbal Monasterium

Data min. trwałości: 2028/07/31
41,99 zł
139,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cytrynian Magnezu 1 kg - Big Nature
Dostępność

Cytrynian Magnezu 1 kg - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/11/14
41,98 zł
4,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cytrynian Magnezu Plus B6 120 Kapsułek - Gloe
Dostępność

Cytrynian Magnezu Plus B6 120 Kapsułek - Gloe

Data min. trwałości: 2027/08/06
34,53 zł
0,29 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops