Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Preparaty Witaminowo-Mineralne

Obniżka
Silver Pure Selen Forte z Witaminami A, C, E 120  Kapsułek - MyVita
Dostępność

Silver Pure Selen Forte z Witaminami A, C, E 120 Kapsułek - MyVita

Data min. trwałości: 2027/07/01
66,99 zł
0,56 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Multiwitamina Dla Dzieci i Dorosłych Lipo-Active 30 ml - MYVITA
Dostępność

Multiwitamina Dla Dzieci i Dorosłych Lipo-Active 30 ml - MYVITA

Data min. trwałości: 2027/08/31
54,99 zł
183,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3 Forte 2000 IU Naturalna Krople 50 ml - MyVita
Dostępność

Witamina D3 Forte 2000 IU Naturalna Krople 50 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2029/02/28
39,99 zł
79,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witaminy ADEK Dla Dzieci i Dorosłych Krople 30 ml - MyVita
Dostępność

Witaminy ADEK Dla Dzieci i Dorosłych Krople 30 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2028/10/31
54,99 zł
183,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina K2+D3 Max 100 µg plus  4000 IU 120 Kapsułek - MyVita Silver
Dostępność

Witamina K2+D3 Max 100 µg plus 4000 IU 120 Kapsułek - MyVita Silver

Data min. trwałości: 2028/09/01
81,99 zł
0,68 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Omega 3 Forte 100 Kapsułek - MyVita Silver
Dostępność

Omega 3 Forte 100 Kapsułek - MyVita Silver

Data min. trwałości: 2029/04/21
115,99 zł
1,16 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Naturalna Witamina D3 Forte 4000 IU 1000 Porcji 50 ml - MyVita
Dostępność

Naturalna Witamina D3 Forte 4000 IU 1000 Porcji 50 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2029/06/30
35,68 zł
71,36 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega 3+ ADEK 90 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Omega 3+ ADEK 90 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/09/01
27,98 zł
0,31 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Potas (Cytrynian Potasu) 120 Kapsułek 300 mg - Medverita
Dostępność

Potas (Cytrynian Potasu) 120 Kapsułek 300 mg - Medverita

Data min. trwałości: 2027/12/18
22,99 zł
0,19 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Glicynian Magnezu - Chelat 100 g - Nanga
Dostępność

Glicynian Magnezu - Chelat 100 g - Nanga

Data min. trwałości: 2027/12/16
29,99 zł
29,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Magnez Chelat+ Witamina B6 60 Kapsułek - Medica Herbs
Dostępność

Magnez Chelat+ Witamina B6 60 Kapsułek - Medica Herbs

Data min. trwałości: 2028/04/30
23,99 zł
0,40 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3 2000 IU plus K2 Vegan Krople 50 ml - Aura Herbals
Dostępność

Witamina D3 2000 IU plus K2 Vegan Krople 50 ml - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2027/09/25
77,99 zł
155,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina E FORTE w Oleju MCT Krople 50 ml - Aura Herbals
Dostępność

Witamina E FORTE w Oleju MCT Krople 50 ml - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/06/16
55,99 zł
111,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3 4000 IU plus K2 90 Kapsułek - Aura Herbals
Dostępność

Witamina D3 4000 IU plus K2 90 Kapsułek - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/05/29
55,99 zł
0,62 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina B Complex 90 Kapsułek - Aura Herbals
Dostępność

Witamina B Complex 90 Kapsułek - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/07/07
32,99 zł
0,37 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
PrenaCare® START dla Kobiet x60 Kapsułek Vege
Dostępność

PrenaCare® START dla Kobiet x60 Kapsułek Vege

Data min. trwałości: 2028/03/31
58,99 zł
0,98 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Avitale Witamina D3 FORTE 4000 IU z Lanoliny Krople 30 ml
Dostępność

Avitale Witamina D3 FORTE 4000 IU z Lanoliny Krople 30 ml

Data min. trwałości: 2028/07/31
29,99 zł
99,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
PrenaCare® START dla Mężczyzn x60 Kapsułek Vege - Aliness
Dostępność

PrenaCare® START dla Mężczyzn x60 Kapsułek Vege - Aliness

Data min. trwałości: 2028/04/30
59,99 zł
1,00 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
WitCynk w Płynie - Witamina C plus Cynk 30 ml - Skoczylas
Dostępność

WitCynk w Płynie - Witamina C plus Cynk 30 ml - Skoczylas

Data min. trwałości: 2027/12/31
34,99 zł
116,63 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Potas plus Wapń plus Fosfor 60 Kapsułek - Skoczylas
Dostępność

Potas plus Wapń plus Fosfor 60 Kapsułek - Skoczylas

Data min. trwałości: 2027/09/30
49,99 zł
0,83 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Niacyna z Granatem 60 Kapsułek - Skoczylas
Dostępność

Niacyna z Granatem 60 Kapsułek - Skoczylas

Data min. trwałości: 2028/01/31
29,00 zł
0,48 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Cytrynian Magnezu 125 mg +Witamina B6 (P-5-P) 100 Kapsułek - Aliness
Dostępność

Cytrynian Magnezu 125 mg +Witamina B6 (P-5-P) 100 Kapsułek - Aliness

Data min. trwałości: 2029/07/31
39,99 zł
0,40 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Niacyna 500 mg 100 Kapsułek VEGE - Aliness
Dostępność

Niacyna 500 mg 100 Kapsułek VEGE - Aliness

Data min. trwałości: 2028/04/30
34,99 zł
0,35 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops