Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Preparaty Witaminowo-Mineralne

Obniżka
Naturalny Jod 80 Kapsułek - Medica Herbs
Dostępność

Naturalny Jod 80 Kapsułek - Medica Herbs

Data min. trwałości: 2027/10/31
13,99 zł
0,17 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cynk 3x Immunity 100 Kapsułek Vege - Biowen
Dostępność

Cynk 3x Immunity 100 Kapsułek Vege - Biowen

Data min. trwałości: 2027/09/12
52,99 zł
0,53 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Selen Selenomethionine 220 Tabletek - OstroVit
Dostępność

Selen Selenomethionine 220 Tabletek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/12/16
19,99 zł
0,09 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina K2 MAX MK-7 z Natto - 250 Tabletek - MyVita
Dostępność

Witamina K2 MAX MK-7 z Natto - 250 Tabletek - MyVita

Data min. trwałości: 2027/08/07
102,33 zł
0,41 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żelki Naturalne Witaminy ADEK 60 Sztuk - MyVita
Dostępność

Żelki Naturalne Witaminy ADEK 60 Sztuk - MyVita

Data min. trwałości: 2029/02/28
34,99 zł
0,58 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega 3 Extreme 90 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Omega 3 Extreme 90 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/12/07
53,99 zł
0,60 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Cytrynian Magnezu+ Witamina B6 P5P 100 Tabletek - MyVita
Dostępność

Cytrynian Magnezu+ Witamina B6 P5P 100 Tabletek - MyVita

Data min. trwałości: 2028/09/01
28,99 zł
0,29 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kwas Foliowy 800 µg Quatrefolic® 60 Kapsułek - Aura Herbals
Dostępność

Kwas Foliowy 800 µg Quatrefolic® 60 Kapsułek - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/06/11
38,99 zł
0,65 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Beta - Karoten Prowitamina A 30 ml - Medverita
Dostępność

Beta - Karoten Prowitamina A 30 ml - Medverita

Data min. trwałości: 2028/01/07
28,99 zł
96,63 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żelki Naturalne Multiwitamina 60 Sztuk - MyVita
Dostępność

Żelki Naturalne Multiwitamina 60 Sztuk - MyVita

Data min. trwałości: 2029/06/30
34,99 zł
0,58 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Silver Pure Cynk Chelat (Diglicynian Cynku) 120 Kapsułek - MyVita
Dostępność

Silver Pure Cynk Chelat (Diglicynian Cynku) 120 Kapsułek - MyVita

Data min. trwałości: 2029/03/01
55,99 zł
0,47 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Vegan Omega 3 FORTE DHA 500 mg 60 Kapsułek - Aliness
Dostępność

Vegan Omega 3 FORTE DHA 500 mg 60 Kapsułek - Aliness

Data min. trwałości: 2028/08/31
79,99 zł
1,33 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Potas Forte (1100 mg) 100 Kapsułek - Biowen
Dostępność

Potas Forte (1100 mg) 100 Kapsułek - Biowen

Data min. trwałości: 2028/03/27
46,78 zł
0,47 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina E 50 ml - NUION
Dostępność

Witamina E 50 ml - NUION

Data min. trwałości: 2028/01/31
59,99 zł
119,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina B12 Metylokobalamina 50 ml - NUION
Dostępność

Witamina B12 Metylokobalamina 50 ml - NUION

Data min. trwałości: 2028/03/31
99,99 zł
199,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wtamina D3 100 ml - NUION
Dostępność

Wtamina D3 100 ml - NUION

Data min. trwałości: 2028/02/29
98,99 zł
98,99 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Selen 50 ml - NUION
Dostępność

Selen 50 ml - NUION

Data min. trwałości: 2028/07/31
59,99 zł
119,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina B1 Tiamina 50 ml - NUION
Dostępność

Witamina B1 Tiamina 50 ml - NUION

Data min. trwałości: 2028/03/31
59,99 zł
119,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Miedź 50 ml - NUION
Dostępność

Miedź 50 ml - NUION

Data min. trwałości: 2028/05/31
59,99 zł
119,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Molibden 50 ml - NUION
Dostępność

Molibden 50 ml - NUION

Data min. trwałości: 2028/03/31
59,99 zł
119,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Jod 100 ml - NUION
Dostępność

Jod 100 ml - NUION

Data min. trwałości: 2028/05/31
98,99 zł
98,99 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Magnez 50 ml - NUION
Dostępność

Magnez 50 ml - NUION

Data min. trwałości: 2028/03/31
69,99 zł
139,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops