Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Preparaty Witaminowo-Mineralne

Obniżka
Żelazo i Witaminy Dla Dzieci 250 ml - Floradix
Dostępność

Żelazo i Witaminy Dla Dzieci 250 ml - Floradix

Data min. trwałości: 2027/07/31
56,99 zł
22,80 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Magnez Płyn 250 ml - Floradix
Dostępność

Magnez Płyn 250 ml - Floradix

Data min. trwałości: 2029/02/28
49,99 zł
20,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Premium Vitamin Complex Dla Dzieci 120 Tabletek - Aliness
Dostępność

Premium Vitamin Complex Dla Dzieci 120 Tabletek - Aliness

Data min. trwałości: 2028/06/30
71,99 zł
0,60 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ultra Omega-3 Fish Oil 90 Kapsułek - Now
Dostępność

Ultra Omega-3 Fish Oil 90 Kapsułek - Now

Data min. trwałości: 2030/06/30
93,99 zł
1,04 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ultra Omega-3 Fish Oil 180 Kapsułek - Now
Dostępność

Ultra Omega-3 Fish Oil 180 Kapsułek - Now

Data min. trwałości: 2030/03/31
153,07 zł
0,85 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina K2 z Natto 60 Kapsułek - Pharmovit
Dostępność

Witamina K2 z Natto 60 Kapsułek - Pharmovit

Data min. trwałości: 2028/01/31
48,99 zł
0,82 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina B12 Methylcobalamin 60 Kapsułek - Gloe
Dostępność

Witamina B12 Methylcobalamin 60 Kapsułek - Gloe

Data min. trwałości: 2027/09/16
43,35 zł
0,72 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cytrynian Magnezu Plus B6 120 Kapsułek - Gloe
Dostępność

Cytrynian Magnezu Plus B6 120 Kapsułek - Gloe

Data min. trwałości: 2027/08/06
34,53 zł
0,29 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
ALLHydrate Elektrolity Raspberry 305 g - Medicaline
Dostępność

ALLHydrate Elektrolity Raspberry 305 g - Medicaline

Data min. trwałości: 2028/08/31
59,99 zł
19,67 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
ALLHydrate Elektrolity Mango+ B Complex Methyl 345 g - Medicaline
Dostępność

ALLHydrate Elektrolity Mango+ B Complex Methyl 345 g - Medicaline

Data min. trwałości: 2028/05/31
59,99 zł
17,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
ALLHydrate Elektrolity Junior Lemon 240 g - Medicaline
Dostępność

ALLHydrate Elektrolity Junior Lemon 240 g - Medicaline

Data min. trwałości: 2027/09/30
59,99 zł
25,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
L-Lysine Zinc Picolinate 45 Kapsułek - LABS212
Dostępność

L-Lysine Zinc Picolinate 45 Kapsułek - LABS212

Data min. trwałości: 2027/06/30
55,99 zł
1,24 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witaminy A+D3+E+K2Mk7 Spray 30 ml - Ekamedica
Dostępność

Witaminy A+D3+E+K2Mk7 Spray 30 ml - Ekamedica

Data min. trwałości: 2027/11/21
44,99 zł
149,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Jabłczan Magnezu+ Witamina B6 100 Kapsułek - Biowen
Dostępność

Jabłczan Magnezu+ Witamina B6 100 Kapsułek - Biowen

Data min. trwałości: 2028/05/19
51,99 zł
0,52 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BioCardine Omega-3 60 Kapsułek - Marinex
Dostępność

BioCardine Omega-3 60 Kapsułek - Marinex

Data min. trwałości: 2029/07/31
86,99 zł
1,45 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
GalOmega Formuła IQ 150 Kapsułek - GAL
Dostępność

GalOmega Formuła IQ 150 Kapsułek - GAL

Data min. trwałości: 2028/09/30
58,99 zł
0,39 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Selen Organiczny 120 Kapsułek - Medverita
Dostępność

Selen Organiczny 120 Kapsułek - Medverita

Data min. trwałości: 2028/04/22
25,99 zł
0,22 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Selen Organiczny 100 Kapsułek - Biowen
Dostępność

Selen Organiczny 100 Kapsułek - Biowen

Data min. trwałości: 2027/02/28
51,39 zł
0,51 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fish Omega 3 Trójglicerydy Forte 60 Kapsułek - Aliness
Dostępność

Fish Omega 3 Trójglicerydy Forte 60 Kapsułek - Aliness

Data min. trwałości: 2028/06/30
54,99 zł
0,92 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina A 50 ml - NUION
Dostępność

Witamina A 50 ml - NUION

Data min. trwałości: 2027/03/31
39,99 zł
79,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Diglicynian Magnezu Chelatowany 120 Kapsułek - GLOE
Dostępność

Diglicynian Magnezu Chelatowany 120 Kapsułek - GLOE

Data min. trwałości: 2028/04/21
40,38 zł
0,34 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Multiwitamina Junior 60 g - Skoczylas
Dostępność

Multiwitamina Junior 60 g - Skoczylas

Data min. trwałości: 2027/12/31
49,99 zł
83,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops