Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Preparaty Witaminowo-Mineralne

ProADEK Retinol Krople 30 ml - Avitale
Dostępność

ProADEK Retinol Krople 30 ml - Avitale

Data min. trwałości: 2028/02/29
50,41 zł
168,03 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witaminy K2+D3 FORTE Krople 30 ml - Avital
Dostępność

Witaminy K2+D3 FORTE Krople 30 ml - Avital

Data min. trwałości: 2028/08/31
59,99 zł
199,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina D3 4000+ K2 100 Tabletek - OstroVit
Dostępność

Witamina D3 4000+ K2 100 Tabletek - OstroVit

Data min. trwałości: 2029/04/21
15,19 zł
0,15 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Selen (L-selenometionina) Krople 30 ml - Avitale
Dostępność

Selen (L-selenometionina) Krople 30 ml - Avitale

Data min. trwałości: 2028/03/31
39,99 zł
133,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina B12 MHA Krople 30 ml - Avitale
Dostępność

Witamina B12 MHA Krople 30 ml - Avitale

Data min. trwałości: 2028/05/31
49,99 zł
166,63 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Glicynian Magnezu 90 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Glicynian Magnezu 90 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/05/23
20,43 zł
0,23 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Wyprzedaże
Bicaps Bor 60 Kapsułek - Formeds
Dostępność

Bicaps Bor 60 Kapsułek - Formeds

Data min. trwałości: 2027/11/01
37,59 zł
0,63 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kapsułki D3+K2 150 Sztuk - Big Nature
Dostępność

Kapsułki D3+K2 150 Sztuk - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/02/28
54,99 zł
0,37 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Magnez Chelatowany+ Witamina B6 (P-5-P) 100 Kapsułek - Aliness
Dostępność

Magnez Chelatowany+ Witamina B6 (P-5-P) 100 Kapsułek - Aliness

Data min. trwałości: 2029/07/31
37,99 zł
0,38 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Magnez+ Potas w Proszku 256 g - So Good!
Dostępność

Magnez+ Potas w Proszku 256 g - So Good!

Data min. trwałości: 2028/04/30
36,99 zł
14,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sok z Młodego Jęczmienia Sproszkowany Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Sok z Młodego Jęczmienia Sproszkowany Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/02/28
162,95 zł
32,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega-3 Forte 60 Kapsułek - Physalis
Dostępność

Omega-3 Forte 60 Kapsułek - Physalis

Data min. trwałości: 2029/07/31
49,99 zł
0,83 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mangan 50 ml - Nuion
Dostępność

Mangan 50 ml - Nuion

Data min. trwałości: 2028/05/31
59,99 zł
119,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cytrynian Magnezu 1 kg - Big Nature
Dostępność

Cytrynian Magnezu 1 kg - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/11/14
41,98 zł
4,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
ALLHydrate Elektrolity Mango+ B Complex Methyl 40 Saszetek - Aliness
Dostępność

ALLHydrate Elektrolity Mango+ B Complex Methyl 40 Saszetek - Aliness

Data min. trwałości: 2027/07/31
64,99 zł
1,62 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
ALLHydrate Elektrolity JUNIOR Lemon 40 Saszetek - Aliness
Dostępność

ALLHydrate Elektrolity JUNIOR Lemon 40 Saszetek - Aliness

Data min. trwałości: 2027/07/31
64,99 zł
1,62 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
L-Treonian Magnezu Magtein 60 Tabletek - Aliness
Dostępność

L-Treonian Magnezu Magtein 60 Tabletek - Aliness

Data min. trwałości: 2028/05/31
119,99 zł
2,00 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fish Omega 3 FORTE Trójglicerydy 90 Kapsułek - Aliness
Dostępność

Fish Omega 3 FORTE Trójglicerydy 90 Kapsułek - Aliness

Data min. trwałości: 2028/06/30
74,99 zł
0,83 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina B1 100 mg 60 Kapsułek - Aura Herbals
Dostępność

Witamina B1 100 mg 60 Kapsułek - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/08/26
20,99 zł
0,35 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina B5 200 mg Kwas Pantotenowy 90 Kapsułek - Aura Herbals
Dostępność

Witamina B5 200 mg Kwas Pantotenowy 90 Kapsułek - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/06/29
32,99 zł
0,37 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina B3 830 mg 60 Kapsułek - Aura Herbals
Dostępność

Witamina B3 830 mg 60 Kapsułek - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2027/10/15
29,99 zł
0,50 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina B2 40 mg 60 Kapsułek - Aura Herbals
Dostępność

Witamina B2 40 mg 60 Kapsułek - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2027/10/29
24,99 zł
0,42 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops