Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Preparaty Witaminowo-Mineralne

Witamina D3+K2 Forte 60 Kapsułek - Biowen
Dostępność

Witamina D3+K2 Forte 60 Kapsułek - Biowen

Data min. trwałości: 2027/08/17
69,74 zł
1,16 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Lizak z Witaminami o Smaku Coli COLOSZOK 8 g - LIZIK!
Dostępność

Lizak z Witaminami o Smaku Coli COLOSZOK 8 g - LIZIK!

Data min. trwałości: 2027/05/31
1,99 zł
24,88 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cynk 3 Formy, Miedź, EGCG i Kwercetyna 60 Kapsułek - Skoczylas
Dostępność

Cynk 3 Formy, Miedź, EGCG i Kwercetyna 60 Kapsułek - Skoczylas

Data min. trwałości: 2027/10/31
56,99 zł
0,95 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
MAGNESIUM Cytrynian Magnezu w Proszku 55,8 g - Formeds
Dostępność

MAGNESIUM Cytrynian Magnezu w Proszku 55,8 g - Formeds

Data min. trwałości: 2028/01/01
33,17 zł
59,44 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fish Omega 3 Trójglicerydy Forte 60 Kapsułek - Aliness
Dostępność

Fish Omega 3 Trójglicerydy Forte 60 Kapsułek - Aliness

Data min. trwałości: 2028/06/30
54,99 zł
0,92 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina D3+ K2MK7 4000 IU 50 ml - NUION
Dostępność

Witamina D3+ K2MK7 4000 IU 50 ml - NUION

Data min. trwałości: 2028/06/30
87,99 zł
175,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Glicynian Magnezu 90 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Glicynian Magnezu 90 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/05/23
20,43 zł
0,23 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
MAG CARDIO Magnez, Potas, Witamina B6 30 Porcji - Formeds
Dostępność

MAG CARDIO Magnez, Potas, Witamina B6 30 Porcji - Formeds

Data min. trwałości: 2027/06/01
39,99 zł
1,33 zł za 1 por.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Magnez Skurcz (Magnez+Potas +B6) 250 Tabletek - MyVita
Dostępność

Magnez Skurcz (Magnez+Potas +B6) 250 Tabletek - MyVita

Data min. trwałości: 2028/10/02
49,99 zł
0,20 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Selen Select L-selenometionina 200 µg 100 tabletek Vege - Aliness
Dostępność

Selen Select L-selenometionina 200 µg 100 tabletek Vege - Aliness

Data min. trwałości: 2029/05/31
32,99 zł
0,33 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żelazo 3 Formy z Witaminą C 60 Kapsułek - Skoczylas
Dostępność

Żelazo 3 Formy z Witaminą C 60 Kapsułek - Skoczylas

Data min. trwałości: 2028/01/31
29,00 zł
0,48 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Magnez 100 ml - NUION
Dostępność

Magnez 100 ml - NUION

Data min. trwałości: 2028/06/30
118,99 zł
118,99 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina A Krople 30 ml - Aura Herbals
Dostępność

Witamina A Krople 30 ml - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/05/15
19,29 zł
64,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
ZINC Cytrynian Cynku Proszek 60 porcji - Formeds
Dostępność

ZINC Cytrynian Cynku Proszek 60 porcji - Formeds

Data min. trwałości: 2027/04/01
35,99 zł
0,60 zł za 1 por.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witaminy i Minerały 100% Multiwitamina 120 Tabletek  - Aliness
Dostępność

Witaminy i Minerały 100% Multiwitamina 120 Tabletek - Aliness

Data min. trwałości: 2028/06/30
34,99 zł
0,35 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Cynk Chelat 60 Kapsułek - Medica Herbs
Dostępność

Cynk Chelat 60 Kapsułek - Medica Herbs

Data min. trwałości: 2028/05/31
13,99 zł
0,23 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega 3-6-9 90 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Omega 3-6-9 90 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/06/25
28,99 zł
0,32 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Magnez (Cytrynian Magnezu)+ Witamina B6 250 Tabletek - MyVita
Dostępność

Magnez (Cytrynian Magnezu)+ Witamina B6 250 Tabletek - MyVita

Data min. trwałości: 2028/10/02
40,41 zł
0,16 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Cytrynian Magnezu+ Witamina B6 90 Tabletek - OstroVit
Dostępność

Cytrynian Magnezu+ Witamina B6 90 Tabletek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/12/01
16,89 zł
0,19 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Silver Pure Witamina B-Complex 120  Kapsułek - MyVita
Dostępność

Silver Pure Witamina B-Complex 120 Kapsułek - MyVita

Data min. trwałości: 2028/03/16
58,47 zł
0,49 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops