Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Preparaty Witaminowo-Mineralne

Omega 3+ D3+ K2 180 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Omega 3+ D3+ K2 180 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2027/12/18
68,79 zł
0,38 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega-3 120 Kapsułek - Aura Herbals
Dostępność

Omega-3 120 Kapsułek - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/07/29
79,99 zł
0,67 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Magnez Proszek (Cytrynian Magnezu) 500 g - MyVita
Dostępność

Magnez Proszek (Cytrynian Magnezu) 500 g - MyVita

Data min. trwałości: 2029/01/01
67,93 zł
13,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Silver Pure Witamina B-50 Complex Max Level 120 Kapsułek - MyVita
Dostępność

Silver Pure Witamina B-50 Complex Max Level 120 Kapsułek - MyVita

Data min. trwałości: 2027/09/12
67,93 zł
0,57 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
EstrOmega Rybie Kwasy Omega 3 JUNIOR 150 ml - Skoczylas
Dostępność

EstrOmega Rybie Kwasy Omega 3 JUNIOR 150 ml - Skoczylas

Data min. trwałości: 2026/12/31
78,99 zł
52,66 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3 2000 IU plus K2 Vegan Krople 50 ml - Aura Herbals
Dostępność

Witamina D3 2000 IU plus K2 Vegan Krople 50 ml - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2027/09/25
77,99 zł
155,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fish Omega 3 FORTE Trójglicerydy 90 Kapsułek - Aliness
Dostępność

Fish Omega 3 FORTE Trójglicerydy 90 Kapsułek - Aliness

Data min. trwałości: 2028/06/30
74,99 zł
0,83 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Shark Oil Olej z Wątroby Rekina o Smaku Cytrynowym 200 ml - Aliness
Dostępność

Shark Oil Olej z Wątroby Rekina o Smaku Cytrynowym 200 ml - Aliness

Data min. trwałości: 2028/04/30
74,26 zł
37,13 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witaminy ADEK Complex+ 90 Kapsułek -  Biowen
Dostępność

Witaminy ADEK Complex+ 90 Kapsułek - Biowen

Data min. trwałości: 2027/08/17
73,97 zł
0,82 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Tran Kids o Smaku Cytrynowym 200 ml - Aliness
Dostępność

Tran Kids o Smaku Cytrynowym 200 ml - Aliness

Data min. trwałości: 2028/04/30
73,78 zł
36,89 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fish Omega 3 Trójglicerydy 18/12 200 ml - Aliness
Dostępność

Fish Omega 3 Trójglicerydy 18/12 200 ml - Aliness

Data min. trwałości: 2028/04/30
72,92 zł
36,46 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Tran Senior z Witaminą D3 200 ml - Aliness
Dostępność

Tran Senior z Witaminą D3 200 ml - Aliness

Data min. trwałości: 2028/04/30
72,06 zł
36,03 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Premium Vitamin Complex Dla Dzieci 120 Tabletek - Aliness
Dostępność

Premium Vitamin Complex Dla Dzieci 120 Tabletek - Aliness

Data min. trwałości: 2028/06/30
71,99 zł
0,60 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
AshwaMag (Ashwagandha+ Magnez) 30 Tabletek - Physalis
Dostępność

AshwaMag (Ashwagandha+ Magnez) 30 Tabletek - Physalis

Data min. trwałości: 2029/10/31
71,49 zł
2,38 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Tran Kids o Smaku Pomarańczowym 200 ml - Aliness
Dostępność

Tran Kids o Smaku Pomarańczowym 200 ml - Aliness

Data min. trwałości: 2028/04/30
71,30 zł
35,65 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3+K2-MK7 Krople 20 ml - Dr. Jacobs
Dostępność

Witamina D3+K2-MK7 Krople 20 ml - Dr. Jacobs

Data min. trwałości: 2028/09/30
60,19 zł
300,95 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina B Complex B-50 Methyl TMG Plus 100 Kapsułek Vege - Aliness
Dostępność

Witamina B Complex B-50 Methyl TMG Plus 100 Kapsułek Vege - Aliness

Data min. trwałości: 2029/06/30
69,99 zł
0,70 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Bicaps Witamina D3 4000 120 Kapsułek - Formeds
Dostępność

Bicaps Witamina D3 4000 120 Kapsułek - Formeds

Data min. trwałości: 2028/02/01
58,09 zł
0,48 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Naturalna Witamina K2+ D3 Forte Krople 30 ml - MyVita
Dostępność

Naturalna Witamina K2+ D3 Forte Krople 30 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2029/04/30
60,19 zł
200,63 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina K2 MK-7  200 ug 120 Kapsułek - Medverita
Dostępność

Witamina K2 MK-7 200 ug 120 Kapsułek - Medverita

Data min. trwałości: 2029/09/01
69,99 zł
0,58 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Przeceny
O! MegaKrill 1180 mg 60 Kapsułek - Aura Herbals
Dostępność

O! MegaKrill 1180 mg 60 Kapsułek - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2027/11/03
60,19 zł
1,00 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Magnez 50 ml - NUION
Dostępność

Magnez 50 ml - NUION

Data min. trwałości: 2028/03/31
69,99 zł
139,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops