Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Preparaty Witaminowo-Mineralne

Witamina D3+K2 Forte 60 Kapsułek - Biowen
Dostępność

Witamina D3+K2 Forte 60 Kapsułek - Biowen

Data min. trwałości: 2027/08/17
69,74 zł
1,16 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Wyprzedaże
Lipocaps Witamina D3 4000 60 Kapsułek - Formeds
Dostępność

Lipocaps Witamina D3 4000 60 Kapsułek - Formeds

Data min. trwałości: 2027/12/01
55,19 zł
0,92 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Silver Pure Witamina B-Complex 120  Kapsułek - MyVita
Dostępność

Silver Pure Witamina B-Complex 120 Kapsułek - MyVita

Data min. trwałości: 2028/03/16
58,47 zł
0,49 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cytrynian Magnezu 200 mg 100 Tabletek - NOW
Dostępność

Cytrynian Magnezu 200 mg 100 Tabletek - NOW

Data min. trwałości: 2031/06/30
57,61 zł
0,58 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Silver Pure Selen Forte z Witaminami A, C, E 120  Kapsułek - MyVita
Dostępność

Silver Pure Selen Forte z Witaminami A, C, E 120 Kapsułek - MyVita

Data min. trwałości: 2027/07/01
66,99 zł
0,56 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cytrynian Magnezu 1 kg Proszek- Natur Planet
Dostępność

Cytrynian Magnezu 1 kg Proszek- Natur Planet

Data min. trwałości: 2027/07/31
66,61 zł
6,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina ADEK Dla Rodziny MCT Krople 50 ml  - Aura Herbals
Dostępność

Witamina ADEK Dla Rodziny MCT Krople 50 ml - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/01/30
65,99 zł
131,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
ALA Kwas Alfa - Liponowy 600 mg 100 Kapsułek - Medverita
Dostępność

ALA Kwas Alfa - Liponowy 600 mg 100 Kapsułek - Medverita

Data min. trwałości: 2028/04/21
56,75 zł
0,57 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Taurynian Magnezu+ Witamina B6 100 Kapsułek - Biowen
Dostępność

Taurynian Magnezu+ Witamina B6 100 Kapsułek - Biowen

Data min. trwałości: 2028/05/19
65,99 zł
0,66 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Omega 3 MAX w Płynie 100 ml - MyVita
Dostępność

Omega 3 MAX w Płynie 100 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2029/01/04
65,99 zł
65,99 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina B12 Liposomalna FORTE w Proszku 80 g - Dr Jacob's
Dostępność

Witamina B12 Liposomalna FORTE w Proszku 80 g - Dr Jacob's

Data min. trwałości: 2027/06/27
64,99 zł
81,24 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witaminy Pro ADEK w Kroplach 30 ml - Avitale
Dostępność

Witaminy Pro ADEK w Kroplach 30 ml - Avitale

Data min. trwałości: 2028/01/31
59,99 zł
199,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
ALLHydrate Elektrolity JUNIOR Lemon 40 Saszetek - Aliness
Dostępność

ALLHydrate Elektrolity JUNIOR Lemon 40 Saszetek - Aliness

Data min. trwałości: 2027/07/31
64,99 zł
1,62 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
ALLHydrate Elektrolity Mango+ B Complex Methyl 40 Saszetek - Aliness
Dostępność

ALLHydrate Elektrolity Mango+ B Complex Methyl 40 Saszetek - Aliness

Data min. trwałości: 2027/07/31
64,99 zł
1,62 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina K2 MK7 Krople NattoFit 20 ml Niebieska - Proved
Dostępność

Witamina K2 MK7 Krople NattoFit 20 ml Niebieska - Proved

Data min. trwałości: 2027/11/11
64,46 zł
322,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega - 3 Arktis 120 Kapsułek - Norsan
Dostępność

Omega - 3 Arktis 120 Kapsułek - Norsan

Data min. trwałości: 2028/03/31
63,26 zł
0,53 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Taurynian Magnezu 100 mg B6 100 Kapsułek Aliness
Dostępność

Taurynian Magnezu 100 mg B6 100 Kapsułek Aliness

Data min. trwałości: 2029/07/31
62,99 zł
0,63 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Naturalna Witamina K2 MK-7 Forte 100 mcg Krople 30 ml - MyVita
Dostępność

Naturalna Witamina K2 MK-7 Forte 100 mcg Krople 30 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2029/04/30
53,31 zł
177,70 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Elektrolity 150 g (30 porcji) - Invex Remedies
Dostępność

Elektrolity 150 g (30 porcji) - Invex Remedies

Data min. trwałości: 2028/04/27
61,99 zł
41,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina K2 MK-7 krople 20 ml - Dr. Jacobs
Dostępność

Witamina K2 MK-7 krople 20 ml - Dr. Jacobs

Data min. trwałości: 2028/03/31
51,59 zł
257,95 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Silver Pure Witamina B12 Forte 120 Kapsułek - MyVita
Dostępność

Silver Pure Witamina B12 Forte 120 Kapsułek - MyVita

Data min. trwałości: 2028/10/20
59,99 zł
0,50 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops