Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Preparaty Witaminowo-Mineralne

Obniżka
Witamina D3+ K2 FORTE Krople 50 ml - Aura Herbals
Dostępność

Witamina D3+ K2 FORTE Krople 50 ml - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/06/15
48,15 zł
96,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina D3 Forte w Kroplach 30 ml - Aura Herbals
Dostępność

Witamina D3 Forte w Kroplach 30 ml - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/09/10
27,00 zł
90,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3 Family Dzieci and Dorośli Krople 30 ml - MyVita
Dostępność

Witamina D3 Family Dzieci and Dorośli Krople 30 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2028/11/30
26,55 zł
88,50 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Multiwitamina Junior 60 g - Skoczylas
Dostępność

Multiwitamina Junior 60 g - Skoczylas

Data min. trwałości: 2027/12/31
49,99 zł
83,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3 (2000 IU) Krople 30 ml - Vitafarm
Dostępność

Witamina D3 (2000 IU) Krople 30 ml - Vitafarm

Data min. trwałości: 2027/07/26
24,99 zł
83,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina B12 Liposomalna FORTE w Proszku 80 g - Dr Jacob's
Dostępność

Witamina B12 Liposomalna FORTE w Proszku 80 g - Dr Jacob's

Data min. trwałości: 2027/06/27
64,99 zł
81,24 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3 Forte 2000 IU Naturalna Krople 50 ml - MyVita
Dostępność

Witamina D3 Forte 2000 IU Naturalna Krople 50 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2029/02/28
39,99 zł
79,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina A 50 ml - NUION
Dostępność

Witamina A 50 ml - NUION

Data min. trwałości: 2027/03/31
39,99 zł
79,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Naturalna Witamina D3 Forte 4000 IU 1000 Porcji 50 ml - MyVita
Dostępność

Naturalna Witamina D3 Forte 4000 IU 1000 Porcji 50 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2029/06/30
35,68 zł
71,36 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina A+ E 30 ml - Aura Herbals
Dostępność

Witamina A+ E 30 ml - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/06/09
20,99 zł
69,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3 JUNIOR Spray 30ml - EkaMedica
Dostępność

Witamina D3 JUNIOR Spray 30ml - EkaMedica

Data min. trwałości: 2028/02/27
20,99 zł
69,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina B3 Niacynamid 25 g - Nanga
Dostępność

Witamina B3 Niacynamid 25 g - Nanga

Data min. trwałości: 2028/10/20
16,99 zł
67,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Omega 3 MAX w Płynie 100 ml - MyVita
Dostępność

Omega 3 MAX w Płynie 100 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2029/01/04
65,99 zł
65,99 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina A Krople 30 ml - Aura Herbals
Dostępność

Witamina A Krople 30 ml - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/05/15
19,29 zł
64,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witaminy A+ E Spray 30 ml - Ekamedica
Dostępność

Witaminy A+ E Spray 30 ml - Ekamedica

Data min. trwałości: 2027/05/15
19,08 zł
63,60 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega-3 TOTAL 150 ml - Norsan
Dostępność

Omega-3 TOTAL 150 ml - Norsan

Data min. trwałości: 2028/03/31
119,99 zł
60,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
MAGNESIUM Cytrynian Magnezu w Proszku 55,8 g - Formeds
Dostępność

MAGNESIUM Cytrynian Magnezu w Proszku 55,8 g - Formeds

Data min. trwałości: 2028/01/01
33,17 zł
59,44 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3 Baby 30 ml - Aura Herbals
Dostępność

Witamina D3 Baby 30 ml - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/01/16
17,37 zł
57,90 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3 Forte 4000 IU MCT Krople 50 ml - Aura Herbals
Dostępność

Witamina D3 Forte 4000 IU MCT Krople 50 ml - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/12/15
28,21 zł
56,42 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
EstrOmega Rybie Kwasy Omega 3 JUNIOR 150 ml - Skoczylas
Dostępność

EstrOmega Rybie Kwasy Omega 3 JUNIOR 150 ml - Skoczylas

Data min. trwałości: 2026/12/31
78,99 zł
52,66 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega - 3 FISK 150 ml - Norsan
Dostępność

Omega - 3 FISK 150 ml - Norsan

Data min. trwałości: 2027/11/30
77,39 zł
51,59 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops