Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Preparaty Witaminowo-Mineralne

Witamina B12 MHA Krople 30 ml - Avitale
Dostępność

Witamina B12 MHA Krople 30 ml - Avitale

Data min. trwałości: 2028/05/31
49,99 zł
166,63 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Jod Krople 20 ml - Dr.Jacobs
Dostępność

Jod Krople 20 ml - Dr.Jacobs

Data min. trwałości: 2028/10/31
32,99 zł
164,95 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kompleks Witamin ADEK 30 ml - Medverita
Dostępność

Kompleks Witamin ADEK 30 ml - Medverita

Data min. trwałości: 2028/01/17
47,99 zł
159,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3+ K2MK7 Forte Krople 30 ml - Vitafarm
Dostępność

Witamina D3+ K2MK7 Forte Krople 30 ml - Vitafarm

Data min. trwałości: 2027/07/26
47,99 zł
159,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina D3 Kropla Słońca 20 ml Żółta - Proved
Dostępność

Witamina D3 Kropla Słońca 20 ml Żółta - Proved

Data min. trwałości: 2027/11/05
31,99 zł
159,95 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3 2000 IU plus K2 Vegan Krople 50 ml - Aura Herbals
Dostępność

Witamina D3 2000 IU plus K2 Vegan Krople 50 ml - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2027/09/25
77,99 zł
155,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej z Kryla Antarktycznego Krill Oil 100 ml - Aliness
Dostępność

Olej z Kryla Antarktycznego Krill Oil 100 ml - Aliness

Data min. trwałości: 2028/04/30
153,79 zł
153,79 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witaminy A+D3+E+K2Mk7 Spray 30 ml - Ekamedica
Dostępność

Witaminy A+D3+E+K2Mk7 Spray 30 ml - Ekamedica

Data min. trwałości: 2027/11/21
44,99 zł
149,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina B12 Krople 30 ml - Avitale
Dostępność

Witamina B12 Krople 30 ml - Avitale

Data min. trwałości: 2028/07/31
44,90 zł
149,67 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina ADEK Krople 30 ml - Aura Herbals
Dostępność

Witamina ADEK Krople 30 ml - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/07/23
43,98 zł
146,60 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina K2 D3 Kids Krople 30 ml - Avitale
Dostępność

Witamina K2 D3 Kids Krople 30 ml - Avitale

Data min. trwałości: 2028/04/30
42,99 zł
143,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Magnez 50 ml - NUION
Dostępność

Magnez 50 ml - NUION

Data min. trwałości: 2028/03/31
69,99 zł
139,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3 w Oleju z Czarnuszki Krople 30 ml - Herbal Monasterium
Dostępność

Witamina D3 w Oleju z Czarnuszki Krople 30 ml - Herbal Monasterium

Data min. trwałości: 2028/07/31
41,99 zł
139,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3+ K2 FORTE 4000 IU Krople 30 ml - Aura Herbals
Dostępność

Witamina D3+ K2 FORTE 4000 IU Krople 30 ml - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/08/21
41,49 zł
138,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3 Baby Krople Dla Dzieci 0+ 20 ml  - Dr Jacob's
Dostępność

Witamina D3 Baby Krople Dla Dzieci 0+ 20 ml - Dr Jacob's

Data min. trwałości: 2028/05/31
26,99 zł
134,95 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Selen (L-selenometionina) Krople 30 ml - Avitale
Dostępność

Selen (L-selenometionina) Krople 30 ml - Avitale

Data min. trwałości: 2028/03/31
39,99 zł
133,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina A+E Forte Krople 30 ml - MyVita
Dostępność

Witamina A+E Forte Krople 30 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2028/11/30
39,83 zł
132,77 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina Słońca D3 Krople 20 ml - Dr Jacobs
Dostępność

Witamina Słońca D3 Krople 20 ml - Dr Jacobs

Data min. trwałości: 2027/10/31
26,55 zł
132,75 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina ADEK Dla Rodziny MCT Krople 50 ml  - Aura Herbals
Dostępność

Witamina ADEK Dla Rodziny MCT Krople 50 ml - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/01/30
65,99 zł
131,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina B12 Forte (Metylokobalamina) Krople 30 ml - MyVita
Dostępność

Witamina B12 Forte (Metylokobalamina) Krople 30 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2029/06/30
38,99 zł
129,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Omega 3 Kids z Małych Ryb Zimnowodnych Smak Cytrynowy 30 ml - MyVita
Dostępność

Omega 3 Kids z Małych Ryb Zimnowodnych Smak Cytrynowy 30 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2028/12/04
36,99 zł
123,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Jod 50 ml - NUION
Dostępność

Jod 50 ml - NUION

Data min. trwałości: 2027/11/30
59,99 zł
119,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cynk 50 ml - NUION
Dostępność

Cynk 50 ml - NUION

Data min. trwałości: 2028/08/31
59,99 zł
119,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Miedź 50 ml - NUION
Dostępność

Miedź 50 ml - NUION

Data min. trwałości: 2028/05/31
59,99 zł
119,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops