Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Preparaty Witaminowo-Mineralne

Witamina ADEK 120 Kapsułek - Soul-Farm
Dostępność

Witamina ADEK 120 Kapsułek - Soul-Farm

Data min. trwałości: 2027/03/28
18,69 zł
0,16 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina A Krople 30 ml - Aura Herbals
Dostępność

Witamina A Krople 30 ml - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/05/15
19,29 zł
64,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina D3 2000 IU 60 Tabletek - Herbapol Kraków
Dostępność

Witamina D3 2000 IU 60 Tabletek - Herbapol Kraków

Data min. trwałości: 2027/08/31
19,79 zł
0,33 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Selen Selenomethionine 220 Tabletek - OstroVit
Dostępność

Selen Selenomethionine 220 Tabletek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/12/16
19,99 zł
0,09 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Potas 60 Kapsułek (500 mg) - Jantar
Dostępność

Potas 60 Kapsułek (500 mg) - Jantar

Data min. trwałości: 2027/09/30
20,19 zł
0,34 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Glicynian Magnezu 90 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Glicynian Magnezu 90 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/05/23
20,43 zł
0,23 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina A+ E 30 ml - Aura Herbals
Dostępność

Witamina A+ E 30 ml - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/06/09
20,99 zł
69,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Amigdalina B17 60 Kapsułek - Medica Herbs
Dostępność

Amigdalina B17 60 Kapsułek - Medica Herbs

Data min. trwałości: 2027/12/31
20,99 zł
0,35 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina B6 P-5-P 60 Kapsułek - Aura Herbals
Dostępność

Witamina B6 P-5-P 60 Kapsułek - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/06/22
20,99 zł
0,35 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina B1 100 mg 60 Kapsułek - Aura Herbals
Dostępność

Witamina B1 100 mg 60 Kapsułek - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/08/26
20,99 zł
0,35 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3 JUNIOR Spray 30ml - EkaMedica
Dostępność

Witamina D3 JUNIOR Spray 30ml - EkaMedica

Data min. trwałości: 2028/02/27
20,99 zł
69,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina D3 2000 IU+ K2 VEGE 120 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Witamina D3 2000 IU+ K2 VEGE 120 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/07/24
21,96 zł
0,18 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Omega 3 - 90 kapsułek - Kwasy Tłuszczowe DHA i EPA - OstroVit
Dostępność

Omega 3 - 90 kapsułek - Kwasy Tłuszczowe DHA i EPA - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/10/04
21,99 zł
0,24 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3 Baby 30 ml - Aura Herbals
Dostępność

Witamina D3 Baby 30 ml - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/01/16
17,37 zł
57,90 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina B12-Vit Max 60 Kapsułek - Pharmovit
Dostępność

Witamina B12-Vit Max 60 Kapsułek - Pharmovit

Data min. trwałości: 2028/01/31
21,99 zł
0,37 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Magnez+ Cynk+ Witamina B6 MGZB ULTRA 120 Tabletek - OstroVit
Dostępność

Magnez+ Cynk+ Witamina B6 MGZB ULTRA 120 Tabletek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/11/14
21,99 zł
0,18 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3+ K2+ Wapń 90 Tabletek - OstroVit
Dostępność

Witamina D3+ K2+ Wapń 90 Tabletek - OstroVit

Data min. trwałości: 2029/04/14
21,99 zł
0,24 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witaminy D3+ K2 MK-7+ C+ Cynk 60 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Witaminy D3+ K2 MK-7+ C+ Cynk 60 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/03/07
21,99 zł
0,37 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Magnez Cytrynian+ P-5-P 100 Kapsułek - Medverita
Dostępność

Magnez Cytrynian+ P-5-P 100 Kapsułek - Medverita

Data min. trwałości: 2028/09/12
22,99 zł
0,23 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witaminy A+ E Spray 30 ml - Ekamedica
Dostępność

Witaminy A+ E Spray 30 ml - Ekamedica

Data min. trwałości: 2027/05/15
19,08 zł
63,60 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Potas (Cytrynian Potasu) 120 Kapsułek 300 mg - Medverita
Dostępność

Potas (Cytrynian Potasu) 120 Kapsułek 300 mg - Medverita

Data min. trwałości: 2027/12/18
22,99 zł
0,19 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Bor 3 mg Kwas Borowy 120 Kapsułek - Medverita
Dostępność

Bor 3 mg Kwas Borowy 120 Kapsułek - Medverita

Data min. trwałości: 2028/12/19
22,99 zł
0,19 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Magnez, Cynk, Witamina B6 60 Kapsułek - Medica Herbs
Dostępność

Magnez, Cynk, Witamina B6 60 Kapsułek - Medica Herbs

Data min. trwałości: 2027/12/31
23,99 zł
0,40 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops