Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Preparaty Witaminowo-Mineralne

Magnez Chelat+ Witamina B6 60 Kapsułek - Medica Herbs
Dostępność

Magnez Chelat+ Witamina B6 60 Kapsułek - Medica Herbs

Data min. trwałości: 2028/04/30
23,99 zł
0,40 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Bor (Kwas Borowy) 60 Kapsułek - Pharmovit
Dostępność

Bor (Kwas Borowy) 60 Kapsułek - Pharmovit

Data min. trwałości: 2028/09/30
23,99 zł
0,40 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wapno Organiczne z Alg Czerwonych 60 Kapsułek - Soul Farm
Dostępność

Wapno Organiczne z Alg Czerwonych 60 Kapsułek - Soul Farm

Data min. trwałości: 2027/01/28
24,18 zł
0,40 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega 3 Ultra 90 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Omega 3 Ultra 90 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/11/15
24,39 zł
0,27 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cytrynian Magnezu 250 g Proszek - Natur Planet
Dostępność

Cytrynian Magnezu 250 g Proszek - Natur Planet

Data min. trwałości: 2028/01/31
24,98 zł
9,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina D3 High Potency 2000 IU 120 Kapsułek Now
Dostępność

Witamina D3 High Potency 2000 IU 120 Kapsułek Now

Data min. trwałości: 2030/04/30
20,74 zł
0,17 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3 (2000 IU) Krople 30 ml - Vitafarm
Dostępność

Witamina D3 (2000 IU) Krople 30 ml - Vitafarm

Data min. trwałości: 2027/07/26
24,99 zł
83,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cynk Cytrynian 15 mg 180 Kapsułek - Medverita
Dostępność

Cynk Cytrynian 15 mg 180 Kapsułek - Medverita

Data min. trwałości: 2028/05/01
24,99 zł
0,14 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina B2 40 mg 60 Kapsułek - Aura Herbals
Dostępność

Witamina B2 40 mg 60 Kapsułek - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2027/10/29
24,99 zł
0,42 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Omega+ D3 800 IU Dla Dzieci 60 Kapsułek Twist-Off - Aura Herbals
Dostępność

Omega+ D3 800 IU Dla Dzieci 60 Kapsułek Twist-Off - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2029/03/11
21,57 zł
0,36 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Selen Organiczny 120 Kapsułek - Medverita
Dostępność

Selen Organiczny 120 Kapsułek - Medverita

Data min. trwałości: 2028/04/22
25,99 zł
0,22 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cytrynian Magnezu 120 Kapsułek - Soul Farm
Dostępność

Cytrynian Magnezu 120 Kapsułek - Soul Farm

Data min. trwałości: 2028/12/02
26,61 zł
0,22 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ferradrop Żelazo w Płynie+ Kwas Foliowy 500 ml - Aura Herbals
Dostępność

Ferradrop Żelazo w Płynie+ Kwas Foliowy 500 ml - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2029/07/10
26,99 zł
5,40 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3 Baby Krople Dla Dzieci 0+ 20 ml  - Dr Jacob's
Dostępność

Witamina D3 Baby Krople Dla Dzieci 0+ 20 ml - Dr Jacob's

Data min. trwałości: 2028/05/31
26,99 zł
134,95 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina B12 100 µg 120 Kapsułek - Aura Herbals
Dostępność

Witamina B12 100 µg 120 Kapsułek - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/06/08
26,99 zł
0,22 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fish Omega 3 Estry Etylowe 90 Kapsułek - Aliness
Dostępność

Fish Omega 3 Estry Etylowe 90 Kapsułek - Aliness

Data min. trwałości: 2027/12/31
26,99 zł
0,30 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina D3 Forte w Kroplach 30 ml - Aura Herbals
Dostępność

Witamina D3 Forte w Kroplach 30 ml - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/09/10
27,00 zł
90,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega 3+ ADEK 90 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Omega 3+ ADEK 90 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/09/01
27,98 zł
0,31 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Folian 5-MTHF Methyl 600 ug 60 Kapsułek - Pharmovit
Dostępność

Folian 5-MTHF Methyl 600 ug 60 Kapsułek - Pharmovit

Data min. trwałości: 2027/12/31
27,99 zł
0,47 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega 3-6-9 90 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Omega 3-6-9 90 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/06/25
28,99 zł
0,32 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops