Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Preparaty Witaminowo-Mineralne

Obniżka
Cytryniany Magnezu i Potasu plus P-5-P 100 Kapsułek  - Medverita
Dostępność

Cytryniany Magnezu i Potasu plus P-5-P 100 Kapsułek - Medverita

Data min. trwałości: 2028/05/18
28,99 zł
0,29 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Tiamina (Witamina B1) 100 mg 120 Kapsułek - Medverita
Dostępność

Tiamina (Witamina B1) 100 mg 120 Kapsułek - Medverita

Data min. trwałości: 2028/11/14
28,99 zł
0,24 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Beta - Karoten Prowitamina A 30 ml - Medverita
Dostępność

Beta - Karoten Prowitamina A 30 ml - Medverita

Data min. trwałości: 2028/01/07
28,99 zł
96,63 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Cytrynian Magnezu+ Witamina B6 P5P 100 Tabletek - MyVita
Dostępność

Cytrynian Magnezu+ Witamina B6 P5P 100 Tabletek - MyVita

Data min. trwałości: 2028/09/01
28,99 zł
0,29 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
D3-Vit 4000 Softgel D-Active 120 Kapsułek - Pharmovit
Dostępność

D3-Vit 4000 Softgel D-Active 120 Kapsułek - Pharmovit

Data min. trwałości: 2028/10/31
28,99 zł
0,24 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
ADEK 60 Kapsułek - Ekamedica
Dostępność

ADEK 60 Kapsułek - Ekamedica

Data min. trwałości: 2028/05/31
28,99 zł
0,48 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żelazo 3 Formy z Witaminą C 60 Kapsułek - Skoczylas
Dostępność

Żelazo 3 Formy z Witaminą C 60 Kapsułek - Skoczylas

Data min. trwałości: 2028/01/31
29,00 zł
0,48 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Niacyna z Granatem 60 Kapsułek - Skoczylas
Dostępność

Niacyna z Granatem 60 Kapsułek - Skoczylas

Data min. trwałości: 2028/01/31
29,00 zł
0,48 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wapń z Szałwią 60 Kapsułek - Skoczylas
Dostępność

Wapń z Szałwią 60 Kapsułek - Skoczylas

Data min. trwałości: 2027/04/30
29,00 zł
0,48 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Magnez z Rukolą 60 Kapsułek - Skoczylas
Dostępność

Magnez z Rukolą 60 Kapsułek - Skoczylas

Data min. trwałości: 2027/11/30
29,00 zł
0,48 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Selen Organiczny 60 Kapsułek - Pharmovit
Dostępność

Selen Organiczny 60 Kapsułek - Pharmovit

Data min. trwałości: 2027/05/31
29,99 zł
0,50 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Glicynian Magnezu - Chelat 100 g - Nanga
Dostępność

Glicynian Magnezu - Chelat 100 g - Nanga

Data min. trwałości: 2027/12/16
29,99 zł
29,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina B3 830 mg 60 Kapsułek - Aura Herbals
Dostępność

Witamina B3 830 mg 60 Kapsułek - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2027/10/15
29,99 zł
0,50 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina D3 Kropla Słońca 20 ml Żółta - Proved
Dostępność

Witamina D3 Kropla Słońca 20 ml Żółta - Proved

Data min. trwałości: 2027/11/05
31,99 zł
159,95 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina Słońca D3 Krople 20 ml - Dr Jacobs
Dostępność

Witamina Słońca D3 Krople 20 ml - Dr Jacobs

Data min. trwałości: 2027/10/31
26,55 zł
132,75 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żelazo Organiczne 60 Kapsułek - Pharmovit
Dostępność

Żelazo Organiczne 60 Kapsułek - Pharmovit

Data min. trwałości: 2028/01/31
31,99 zł
0,53 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3 Family Dzieci and Dorośli Krople 30 ml - MyVita
Dostępność

Witamina D3 Family Dzieci and Dorośli Krople 30 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2028/11/30
26,55 zł
88,50 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Avitale Witamina D3 FORTE 4000 IU z Lanoliny Krople 30 ml
Dostępność

Avitale Witamina D3 FORTE 4000 IU z Lanoliny Krople 30 ml

Data min. trwałości: 2028/07/31
29,99 zł
99,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Diglicynian Magnezu (Chelat Magnezu) 90 Kapsułek - Yango
Dostępność

Diglicynian Magnezu (Chelat Magnezu) 90 Kapsułek - Yango

Data min. trwałości: 2028/03/31
31,99 zł
0,36 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Magnez FORTE Cytrynian 50 Kapsułek - MyVita
Dostępność

Magnez FORTE Cytrynian 50 Kapsułek - MyVita

Data min. trwałości: 2029/01/02
31,99 zł
0,64 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Selen, Witamina E, Piperyna 60 Kapsułek - Skoczylas
Dostępność

Selen, Witamina E, Piperyna 60 Kapsułek - Skoczylas

Data min. trwałości: 2028/01/31
32,00 zł
0,53 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops