Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Preparaty Witaminowo-Mineralne

Obniżka
Witamina B12 100 µg 120 Kapsułek - Aura Herbals
Dostępność

Witamina B12 100 µg 120 Kapsułek - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/06/08
26,99 zł
0,22 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina B7 (Biotyna) 2500 µg 120 Kapsułek - Aura Herbals
Dostępność

Witamina B7 (Biotyna) 2500 µg 120 Kapsułek - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2027/08/20
32,99 zł
0,27 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina B6 P-5-P 60 Kapsułek - Aura Herbals
Dostępność

Witamina B6 P-5-P 60 Kapsułek - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/06/22
20,99 zł
0,35 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Magnez Glicynian 180 Tabletek - Now
Dostępność

Magnez Glicynian 180 Tabletek - Now

Data min. trwałości: 2030/07/31
104,99 zł
0,58 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
SILOR Organic Krzem 1 l - Invex Remedies
Dostępność

SILOR Organic Krzem 1 l - Invex Remedies

Data min. trwałości: 2027/06/03
147,99 zł
14,80 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Bez Stresu 30 Tabletek - Physalis
Dostępność

Bez Stresu 30 Tabletek - Physalis

Data min. trwałości: 2029/07/31
42,99 zł
1,43 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
AshwaMag (Ashwagandha+ Magnez) 30 Tabletek - Physalis
Dostępność

AshwaMag (Ashwagandha+ Magnez) 30 Tabletek - Physalis

Data min. trwałości: 2029/10/31
71,49 zł
2,38 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Omega 3 Vegan 30 Kapsułek - Physalis
Dostępność

Omega 3 Vegan 30 Kapsułek - Physalis

Data min. trwałości: 2028/12/31
50,37 zł
1,68 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wapń z Szałwią 60 Kapsułek - Skoczylas
Dostępność

Wapń z Szałwią 60 Kapsułek - Skoczylas

Data min. trwałości: 2027/04/30
29,00 zł
0,48 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Elektrolity 150 g (30 porcji) - Invex Remedies
Dostępność

Elektrolity 150 g (30 porcji) - Invex Remedies

Data min. trwałości: 2028/04/27
61,99 zł
41,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
K2 MK7+ D3 2000 IU 120 Kapsułek - Medverita
Dostępność

K2 MK7+ D3 2000 IU 120 Kapsułek - Medverita

Data min. trwałości: 2029/09/01
43,99 zł
0,37 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Bor 3 mg Kwas Borowy 120 Kapsułek - Medverita
Dostępność

Bor 3 mg Kwas Borowy 120 Kapsułek - Medverita

Data min. trwałości: 2028/12/19
22,99 zł
0,19 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cynk Cytrynian 15 mg 180 Kapsułek - Medverita
Dostępność

Cynk Cytrynian 15 mg 180 Kapsułek - Medverita

Data min. trwałości: 2028/05/01
24,99 zł
0,14 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
B-10 Metylowany B-Kompleks 120 Kapsułek - Medverita
Dostępność

B-10 Metylowany B-Kompleks 120 Kapsułek - Medverita

Data min. trwałości: 2028/10/26
33,99 zł
0,28 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Myo/D-chiro Inozytol+ Quatrefolic 120 Kapsułek - Medverita
Dostępność

Myo/D-chiro Inozytol+ Quatrefolic 120 Kapsułek - Medverita

Data min. trwałości: 2028/09/01
53,99 zł
0,45 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Omega 3 Family 225 Kapsułek - Biowen
Dostępność

Omega 3 Family 225 Kapsułek - Biowen

Data min. trwałości: 2028/12/24
102,99 zł
0,46 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega 3 Ultra 90 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Omega 3 Ultra 90 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/11/15
24,39 zł
0,27 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega 3+ D3+ K2 180 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Omega 3+ D3+ K2 180 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2027/12/18
68,79 zł
0,38 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Omega 3+ D3+ K2 90 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Omega 3+ D3+ K2 90 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2027/12/18
41,99 zł
0,47 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega-3 TOTAL 150 ml - Norsan
Dostępność

Omega-3 TOTAL 150 ml - Norsan

Data min. trwałości: 2028/03/31
119,99 zł
60,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Elektrolity 10 Minerałów 20 Tabletek Musujących - Uniphar
Dostępność

Elektrolity 10 Minerałów 20 Tabletek Musujących - Uniphar

Data min. trwałości: 2029/01/30
12,09 zł
0,60 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
OLICAPS D3 4000 120 Kapsułek - Formeds
Dostępność

OLICAPS D3 4000 120 Kapsułek - Formeds

Data min. trwałości: 2027/06/01
71,37 zł
0,59 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żelazo i Witaminy Płyn 250 ml - Floradix
Dostępność

Żelazo i Witaminy Płyn 250 ml - Floradix

Data min. trwałości: 2029/01/31
51,99 zł
20,80 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops