Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Preparaty Witaminowo-Mineralne

Magnez Chelat+ Witamina B6 60 Kapsułek - Medica Herbs
Dostępność

Magnez Chelat+ Witamina B6 60 Kapsułek - Medica Herbs

Data min. trwałości: 2028/04/30
23,99 zł
0,40 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Potas (Cytrynian Potasu) 500 g - MyVita
Dostępność

Potas (Cytrynian Potasu) 500 g - MyVita

Data min. trwałości: 2030/05/08
44,81 zł
8,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Jod Krople 20 ml - Dr.Jacobs
Dostępność

Jod Krople 20 ml - Dr.Jacobs

Data min. trwałości: 2028/10/31
32,99 zł
164,95 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Afrodyta (Biotyna, L-Cystyna, Kolagen) 500 ml - Efime
Dostępność

Afrodyta (Biotyna, L-Cystyna, Kolagen) 500 ml - Efime

Data min. trwałości: 2027/12/05
43,99 zł
8,80 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega 3 180 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Omega 3 180 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/11/04
38,17 zł
0,21 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Amigdalina Witamina B17 60 Kapsułek - Efime
Dostępność

Amigdalina Witamina B17 60 Kapsułek - Efime

Data min. trwałości: 2028/05/05
39,99 zł
0,67 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Potas Proszek (Cytrynian Potasu) 250 g - MyVita
Dostępność

Potas Proszek (Cytrynian Potasu) 250 g - MyVita

Data min. trwałości: 2031/02/21
32,99 zł
13,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina A+E Krople 30 ml - Natur Planet
Dostępność

Witamina A+E Krople 30 ml - Natur Planet

Data min. trwałości: 2027/12/31
12,87 zł
42,90 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Lizak z Witaminami o Smaku Gumy Balonowej BUBUGUM 8 g - LIZIK!
Dostępność

Lizak z Witaminami o Smaku Gumy Balonowej BUBUGUM 8 g - LIZIK!

Data min. trwałości: 2027/07/31
1,99 zł
24,88 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Elektrolity 10 Minerałów 20 Tabletek Musujących - Uniphar
Dostępność

Elektrolity 10 Minerałów 20 Tabletek Musujących - Uniphar

Data min. trwałości: 2029/01/30
12,09 zł
0,60 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3 4000 IU plus K2 90 Kapsułek - Aura Herbals
Dostępność

Witamina D3 4000 IU plus K2 90 Kapsułek - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/05/29
55,99 zł
0,62 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina B Complex 250 Tabletek - MyVita
Dostępność

Witamina B Complex 250 Tabletek - MyVita

Data min. trwałości: 2027/07/08
39,99 zł
0,16 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
WitCynk w Płynie - Witamina C plus Cynk 30 ml - Skoczylas
Dostępność

WitCynk w Płynie - Witamina C plus Cynk 30 ml - Skoczylas

Data min. trwałości: 2027/12/31
34,99 zł
116,63 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witaminy A+ E Spray 30 ml - Ekamedica
Dostępność

Witaminy A+ E Spray 30 ml - Ekamedica

Data min. trwałości: 2027/05/15
19,08 zł
63,60 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Potas (Cytrynian Potasu) 250 Tabletek - MyVita
Dostępność

Potas (Cytrynian Potasu) 250 Tabletek - MyVita

Data min. trwałości: 2028/10/02
41,99 zł
0,17 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Magnez Cytrynian+ P-5-P 100 Kapsułek - Medverita
Dostępność

Magnez Cytrynian+ P-5-P 100 Kapsułek - Medverita

Data min. trwałości: 2028/09/12
22,99 zł
0,23 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina E w Kroplach 12 mg 30 ml - Natur Planet
Dostępność

Witamina E w Kroplach 12 mg 30 ml - Natur Planet

Data min. trwałości: 2027/12/31
14,89 zł
49,63 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Floradix Żelazo i Witaminy 500 ml - Salus Haus
Dostępność

Floradix Żelazo i Witaminy 500 ml - Salus Haus

Data min. trwałości: 2029/05/31
73,95 zł
14,79 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega - 3 Arktis 120 Kapsułek - Norsan
Dostępność

Omega - 3 Arktis 120 Kapsułek - Norsan

Data min. trwałości: 2028/03/31
63,26 zł
0,53 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Silver Pure Witamina B12 Forte 120 Kapsułek - MyVita
Dostępność

Silver Pure Witamina B12 Forte 120 Kapsułek - MyVita

Data min. trwałości: 2028/10/20
59,99 zł
0,50 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Cynk+ Magnez+ B6 Active 120 Kapsułek - Pharmovit
Dostępność

Cynk+ Magnez+ B6 Active 120 Kapsułek - Pharmovit

Data min. trwałości: 2027/07/31
48,99 zł
0,41 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Naturalna Witamina D3 Forte 4000 IU 1000 Porcji 50 ml - MyVita
Dostępność

Naturalna Witamina D3 Forte 4000 IU 1000 Porcji 50 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2029/06/30
35,68 zł
71,36 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Silver Pure Cynk Chelat (Diglicynian Cynku) 120 Kapsułek - MyVita
Dostępność

Silver Pure Cynk Chelat (Diglicynian Cynku) 120 Kapsułek - MyVita

Data min. trwałości: 2029/03/01
55,99 zł
0,47 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops