Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Preparaty Witaminowo-Mineralne

Witaminy ADEK MCT 60 Kapsułek - Skoczylas
Dostępność

Witaminy ADEK MCT 60 Kapsułek - Skoczylas

Data min. trwałości: 2028/04/30
47,00 zł
0,78 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Selen, Witamina E, Piperyna 60 Kapsułek - Skoczylas
Dostępność

Selen, Witamina E, Piperyna 60 Kapsułek - Skoczylas

Data min. trwałości: 2028/01/31
32,00 zł
0,53 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina B Complex 90 Kapsułek - Aura Herbals
Dostępność

Witamina B Complex 90 Kapsułek - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/07/07
32,99 zł
0,37 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Floradix Tabletki 84 Sztuk - Salus Haus
Dostępność

Floradix Tabletki 84 Sztuk - Salus Haus

Data min. trwałości: 2028/09/30
43,15 zł
0,51 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Cytryniany Magnezu i Potasu plus P-5-P 100 Kapsułek  - Medverita
Dostępność

Cytryniany Magnezu i Potasu plus P-5-P 100 Kapsułek - Medverita

Data min. trwałości: 2028/05/18
28,99 zł
0,29 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Cytrynian Magnezu+ Witamina B6 100 Kapsułek - Biowen
Dostępność

Cytrynian Magnezu+ Witamina B6 100 Kapsułek - Biowen

Data min. trwałości: 2027/03/11
44,99 zł
0,45 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Niacyna 500 mg 100 Kapsułek VEGE - Aliness
Dostępność

Niacyna 500 mg 100 Kapsułek VEGE - Aliness

Data min. trwałości: 2028/04/30
34,99 zł
0,35 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Jabłczan Magnezu 675 mg 100 Kapsułek - Natvita
Dostępność

Jabłczan Magnezu 675 mg 100 Kapsułek - Natvita

Data min. trwałości: 2027/01/08
37,49 zł
0,37 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pikolinian Cynku 150 Tabletek - OstroVit
Dostępność

Pikolinian Cynku 150 Tabletek - OstroVit

Data min. trwałości: 2029/03/31
15,19 zł
0,10 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ferradrop Żelazo w Płynie+ Kwas Foliowy 500 ml - Aura Herbals
Dostępność

Ferradrop Żelazo w Płynie+ Kwas Foliowy 500 ml - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2029/07/10
26,99 zł
5,40 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega - 3 200 Kapsułek Żelowych - NOW
Dostępność

Omega - 3 200 Kapsułek Żelowych - NOW

Data min. trwałości: 2029/04/30
68,79 zł
0,34 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fish Omega 3 FORTE Trójglicerydy 90 Kapsułek - Aliness
Dostępność

Fish Omega 3 FORTE Trójglicerydy 90 Kapsułek - Aliness

Data min. trwałości: 2028/06/30
74,99 zł
0,83 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina B12 Krople 30 ml - Avitale
Dostępność

Witamina B12 Krople 30 ml - Avitale

Data min. trwałości: 2028/07/31
44,90 zł
149,67 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Methylo Folian 600 μg 100 Kapsułek Vege - Aliness
Dostępność

Methylo Folian 600 μg 100 Kapsułek Vege - Aliness

Data min. trwałości: 2029/08/31
43,99 zł
0,44 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
L-Treonian Magnezu Magtein 60 Tabletek - Aliness
Dostępność

L-Treonian Magnezu Magtein 60 Tabletek - Aliness

Data min. trwałości: 2028/05/31
119,99 zł
2,00 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega - 3 30 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Omega - 3 30 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/10/04
10,79 zł
0,36 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Selen Organiczny 60 Kapsułek - Pharmovit
Dostępność

Selen Organiczny 60 Kapsułek - Pharmovit

Data min. trwałości: 2027/05/31
29,99 zł
0,50 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Magnez Chelatowany+ Witamina B6 (P-5-P) 100 Kapsułek - Aliness
Dostępność

Magnez Chelatowany+ Witamina B6 (P-5-P) 100 Kapsułek - Aliness

Data min. trwałości: 2029/07/31
37,99 zł
0,38 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina B Complex+ 90 Kapsułek - Biowen
Dostępność

Witamina B Complex+ 90 Kapsułek - Biowen

Data min. trwałości: 2027/08/06
89,99 zł
1,00 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witaminy K2+D3 FORTE Krople 30 ml - Avital
Dostępność

Witaminy K2+D3 FORTE Krople 30 ml - Avital

Data min. trwałości: 2028/08/31
59,99 zł
199,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
ALA Kwas Alfa - Liponowy 600 mg 100 Kapsułek - Medverita
Dostępność

ALA Kwas Alfa - Liponowy 600 mg 100 Kapsułek - Medverita

Data min. trwałości: 2028/04/21
56,75 zł
0,57 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Wapń (Cytrynian Wapnia) Proszek 500 g - MyVita
Dostępność

Wapń (Cytrynian Wapnia) Proszek 500 g - MyVita

Data min. trwałości: 2029/01/20
49,01 zł
9,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Amigdalina B17 60 Kapsułek - Medica Herbs
Dostępność

Amigdalina B17 60 Kapsułek - Medica Herbs

Data min. trwałości: 2027/12/31
20,99 zł
0,35 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops