Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Preparaty Witaminowo-Mineralne

Jod 50 ml - NUION
Dostępność

Jod 50 ml - NUION

Data min. trwałości: 2027/11/30
59,99 zł
119,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Magnez z Bananem w Proszku 300 g - Skoczylas
Dostępność

Magnez z Bananem w Proszku 300 g - Skoczylas

Data min. trwałości: 2027/06/30
59,99 zł
20,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Premium Vitamin Complex Dla Dzieci 120 g - Aliness
Dostępność

Premium Vitamin Complex Dla Dzieci 120 g - Aliness

Data min. trwałości: 2027/12/31
59,99 zł
49,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
PrenaCare® START dla Mężczyzn x60 Kapsułek Vege - Aliness
Dostępność

PrenaCare® START dla Mężczyzn x60 Kapsułek Vege - Aliness

Data min. trwałości: 2028/04/30
59,99 zł
1,00 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Magnez Kompleks ATA Mg® 120 Kapsułek - Aura Herbals
Dostępność

Magnez Kompleks ATA Mg® 120 Kapsułek - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/06/24
59,99 zł
0,50 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina K2 MK-7 w Kroplach 30 ml - Skoczylas
Dostępność

Witamina K2 MK-7 w Kroplach 30 ml - Skoczylas

Data min. trwałości: 2028/01/31
59,99 zł
199,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cynk 50 ml - NUION
Dostępność

Cynk 50 ml - NUION

Data min. trwałości: 2028/08/31
59,99 zł
119,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Miedź 50 ml - NUION
Dostępność

Miedź 50 ml - NUION

Data min. trwałości: 2028/05/31
59,99 zł
119,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Molibden 50 ml - NUION
Dostępność

Molibden 50 ml - NUION

Data min. trwałości: 2028/03/31
59,99 zł
119,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Selen 50 ml - NUION
Dostępność

Selen 50 ml - NUION

Data min. trwałości: 2028/07/31
59,99 zł
119,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina B1 Tiamina 50 ml - NUION
Dostępność

Witamina B1 Tiamina 50 ml - NUION

Data min. trwałości: 2028/03/31
59,99 zł
119,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina E 50 ml - NUION
Dostępność

Witamina E 50 ml - NUION

Data min. trwałości: 2028/01/31
59,99 zł
119,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
ALLHydrate Elektrolity Junior Lemon 240 g - Medicaline
Dostępność

ALLHydrate Elektrolity Junior Lemon 240 g - Medicaline

Data min. trwałości: 2027/09/30
59,99 zł
25,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
ALLHydrate Elektrolity Mango+ B Complex Methyl 345 g - Medicaline
Dostępność

ALLHydrate Elektrolity Mango+ B Complex Methyl 345 g - Medicaline

Data min. trwałości: 2028/05/31
59,99 zł
17,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
ALLHydrate Elektrolity Raspberry 305 g - Medicaline
Dostępność

ALLHydrate Elektrolity Raspberry 305 g - Medicaline

Data min. trwałości: 2028/08/31
59,99 zł
19,67 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mangan 50 ml - Nuion
Dostępność

Mangan 50 ml - Nuion

Data min. trwałości: 2028/05/31
59,99 zł
119,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witaminy K2+D3 FORTE Krople 30 ml - Avital
Dostępność

Witaminy K2+D3 FORTE Krople 30 ml - Avital

Data min. trwałości: 2028/08/31
59,99 zł
199,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Green Formuła  o Smaku Jagoda i Truskawka 300 g-  Intenson
Dostępność

Green Formuła o Smaku Jagoda i Truskawka 300 g- Intenson

Data min. trwałości: 2027/08/06
59,99 zł
20,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Green Formuła o Smaku Jabłko 300 g - Intenson
Dostępność

Green Formuła o Smaku Jabłko 300 g - Intenson

Data min. trwałości: 2027/06/08
59,99 zł
20,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
PrenaCare® START dla Kobiet x60 Kapsułek Vege
Dostępność

PrenaCare® START dla Kobiet x60 Kapsułek Vege

Data min. trwałości: 2028/03/31
58,99 zł
0,98 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
GalOmega Formuła IQ 150 Kapsułek - GAL
Dostępność

GalOmega Formuła IQ 150 Kapsułek - GAL

Data min. trwałości: 2028/09/30
58,99 zł
0,39 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Magnez Chelatowany (Diglicynian Magnezu) 100 Kapsułek - Biowen
Dostępność

Magnez Chelatowany (Diglicynian Magnezu) 100 Kapsułek - Biowen

Data min. trwałości: 2028/03/17
57,07 zł
0,57 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops