Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Preparaty Witaminowo-Mineralne

Magnez Glicynian 180 Tabletek - Now
Dostępność

Magnez Glicynian 180 Tabletek - Now

Data min. trwałości: 2030/07/31
104,99 zł
0,58 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Elektrolity o Smaku Arbuz-Bazylia 16 g - Intenson
Dostępność

Elektrolity o Smaku Arbuz-Bazylia 16 g - Intenson

Data min. trwałości: 2027/02/16
5,29 zł
33,06 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
SILOR+B Organic 1000 Krzem z Borem 1 l - Invex Remedies
Dostępność

SILOR+B Organic 1000 Krzem z Borem 1 l - Invex Remedies

Data min. trwałości: 2027/08/11
130,71 zł
13,07 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Taurynian Magnezu+ Witamina B6 100 Kapsułek - Biowen
Dostępność

Taurynian Magnezu+ Witamina B6 100 Kapsułek - Biowen

Data min. trwałości: 2028/05/19
65,99 zł
0,66 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Magnez Forte 3 Formy 50 Kapsułek - MyVita
Dostępność

Magnez Forte 3 Formy 50 Kapsułek - MyVita

Data min. trwałości: 2029/01/26
34,99 zł
0,70 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega 3+ D3+ K2 180 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Omega 3+ D3+ K2 180 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2027/12/18
68,79 zł
0,38 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3 JUNIOR Spray 30ml - EkaMedica
Dostępność

Witamina D3 JUNIOR Spray 30ml - EkaMedica

Data min. trwałości: 2028/02/27
20,99 zł
69,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
ProADEK Witaminy A D E K2 MK7 60 Kapsułek - Aliness
Dostępność

ProADEK Witaminy A D E K2 MK7 60 Kapsułek - Aliness

Data min. trwałości: 2028/05/31
44,99 zł
0,75 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina K2 Mk7+ D3 4000 IU 60 Kapsułek Pharmovit
Dostępność

Witamina K2 Mk7+ D3 4000 IU 60 Kapsułek Pharmovit

Data min. trwałości: 2028/01/31
55,99 zł
0,93 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega-3 Oleje Rybne 1000 mg 100 Kapsułek - Now
Dostępność

Omega-3 Oleje Rybne 1000 mg 100 Kapsułek - Now

Data min. trwałości: 2030/06/30
39,83 zł
0,40 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina B3 Niacynamid 25 g - Nanga
Dostępność

Witamina B3 Niacynamid 25 g - Nanga

Data min. trwałości: 2028/10/20
16,99 zł
67,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Silver Pure Witamina B-50 Complex Max Level 120 Kapsułek - MyVita
Dostępność

Silver Pure Witamina B-50 Complex Max Level 120 Kapsułek - MyVita

Data min. trwałości: 2027/09/12
67,93 zł
0,57 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Selen Organiczny 120 Kapsułek - Medverita
Dostępność

Selen Organiczny 120 Kapsułek - Medverita

Data min. trwałości: 2028/04/22
25,99 zł
0,22 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witaminy ADEK Complex+ 90 Kapsułek -  Biowen
Dostępność

Witaminy ADEK Complex+ 90 Kapsułek - Biowen

Data min. trwałości: 2027/08/17
73,97 zł
0,82 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Magnez 3 Formy Organiczne 90 Kapsułek - Yango
Dostępność

Magnez 3 Formy Organiczne 90 Kapsułek - Yango

Data min. trwałości: 2028/10/31
37,99 zł
0,42 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3 4000 IU 120 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Witamina D3 4000 IU 120 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/05/14
17,39 zł
0,14 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina D3 Extra Moc 120 Kapsułek - Now
Dostępność

Witamina D3 Extra Moc 120 Kapsułek - Now

Data min. trwałości: 2029/12/31
43,99 zł
0,37 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3 Family Dzieci and Dorośli Krople 30 ml - MyVita
Dostępność

Witamina D3 Family Dzieci and Dorośli Krople 30 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2028/11/30
26,55 zł
88,50 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Młody Jęczmień 0,5 l - EkaMedica
Dostępność

Młody Jęczmień 0,5 l - EkaMedica

Data min. trwałości: 2027/12/16
28,21 zł
5,64 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witaminy JUNIOR A+D3+E+K2Mk7 w Sprayu 30 ml - Ekamedica
Dostępność

Witaminy JUNIOR A+D3+E+K2Mk7 w Sprayu 30 ml - Ekamedica

Data min. trwałości: 2028/05/22
32,99 zł
109,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wapno Organiczne z Alg Czerwonych 60 Kapsułek - Soul Farm
Dostępność

Wapno Organiczne z Alg Czerwonych 60 Kapsułek - Soul Farm

Data min. trwałości: 2027/01/28
24,18 zł
0,40 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina ADEK 120 Kapsułek - Soul-Farm
Dostępność

Witamina ADEK 120 Kapsułek - Soul-Farm

Data min. trwałości: 2027/03/28
18,69 zł
0,16 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kwas Foliowy 800 µg Quatrefolic® 60 Kapsułek - Aura Herbals
Dostępność

Kwas Foliowy 800 µg Quatrefolic® 60 Kapsułek - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/06/11
38,99 zł
0,65 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops