Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Preparaty Witaminowo-Mineralne

Omega - 3 FISK 150 ml - Norsan
Dostępność

Omega - 3 FISK 150 ml - Norsan

Data min. trwałości: 2027/11/30
77,39 zł
51,59 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Magnez+ Cynk+ Witamina B6 MGZB ULTRA 120 Tabletek - OstroVit
Dostępność

Magnez+ Cynk+ Witamina B6 MGZB ULTRA 120 Tabletek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/11/14
21,99 zł
0,18 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
ADEK 60 Kapsułek - Ekamedica
Dostępność

ADEK 60 Kapsułek - Ekamedica

Data min. trwałości: 2028/05/31
28,99 zł
0,48 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Omega 3 Forte 100 Kapsułek - MyVita Silver
Dostępność

Omega 3 Forte 100 Kapsułek - MyVita Silver

Data min. trwałości: 2029/04/21
115,99 zł
1,16 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Wyprzedaże
Bicaps Witamina K2 MK-7 60 Kapsułek - Formeds
Dostępność

Bicaps Witamina K2 MK-7 60 Kapsułek - Formeds

Data min. trwałości: 2027/12/01
77,59 zł
1,29 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina A+E Forte Krople 30 ml - MyVita
Dostępność

Witamina A+E Forte Krople 30 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2028/11/30
39,83 zł
132,77 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żelazo i Witaminy Płyn 250 ml - Floradix
Dostępność

Żelazo i Witaminy Płyn 250 ml - Floradix

Data min. trwałości: 2029/01/31
51,99 zł
20,80 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3+ K2 2000 IU 90 Kapsułek - Aura Herbals
Dostępność

Witamina D3+ K2 2000 IU 90 Kapsułek - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/07/06
34,39 zł
0,38 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Bicaps Witamina D3 4000 120 Kapsułek - Formeds
Dostępność

Bicaps Witamina D3 4000 120 Kapsułek - Formeds

Data min. trwałości: 2028/02/01
58,09 zł
0,48 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żelazo Organiczne 60 Kapsułek - Pharmovit
Dostępność

Żelazo Organiczne 60 Kapsułek - Pharmovit

Data min. trwałości: 2028/01/31
31,99 zł
0,53 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witaminy A+D3+E+K2Mk7 Spray 30 ml - Ekamedica
Dostępność

Witaminy A+D3+E+K2Mk7 Spray 30 ml - Ekamedica

Data min. trwałości: 2027/11/21
44,99 zł
149,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Magnez Kompleks ATA Mg® 120 Kapsułek - Aura Herbals
Dostępność

Magnez Kompleks ATA Mg® 120 Kapsułek - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/06/24
59,99 zł
0,50 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cynk Cytrynian 15 mg 180 Kapsułek - Medverita
Dostępność

Cynk Cytrynian 15 mg 180 Kapsułek - Medverita

Data min. trwałości: 2028/05/01
24,99 zł
0,14 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Multivit Max Complex Active 60 kapsułek - Pharmovit
Dostępność

Multivit Max Complex Active 60 kapsułek - Pharmovit

Data min. trwałości: 2027/02/28
47,99 zł
0,80 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
JodaDrop 250 ml - Aura Herbals
Dostępność

JodaDrop 250 ml - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2029/07/27
34,85 zł
13,94 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Avitale Witamina D3 FORTE 4000 IU z Lanoliny Krople 30 ml
Dostępność

Avitale Witamina D3 FORTE 4000 IU z Lanoliny Krople 30 ml

Data min. trwałości: 2028/07/31
29,99 zł
99,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina B3 Niacyna 60 Kapsułek - Pharmovit
Dostępność

Witamina B3 Niacyna 60 Kapsułek - Pharmovit

Data min. trwałości: 2027/12/31
37,99 zł
0,63 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Tiamina (Witamina B1) 100 mg 120 Kapsułek - Medverita
Dostępność

Tiamina (Witamina B1) 100 mg 120 Kapsułek - Medverita

Data min. trwałości: 2028/11/14
28,99 zł
0,24 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Potas Forte (1100 mg) 100 Kapsułek - Biowen
Dostępność

Potas Forte (1100 mg) 100 Kapsułek - Biowen

Data min. trwałości: 2028/03/27
46,78 zł
0,47 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina B12 Metylokobalamina 50 ml - NUION
Dostępność

Witamina B12 Metylokobalamina 50 ml - NUION

Data min. trwałości: 2028/03/31
99,99 zł
199,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops