Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Preparaty Witaminowo-Mineralne

Witamina B12 Methylcobalamin 60 Kapsułek - Gloe
Dostępność

Witamina B12 Methylcobalamin 60 Kapsułek - Gloe

Data min. trwałości: 2027/09/16
43,35 zł
0,72 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bicaps P-5-P 60 Kapsułek - Formeds
Dostępność

Bicaps P-5-P 60 Kapsułek - Formeds

Data min. trwałości: 2027/02/01
36,51 zł
0,61 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina B5 Proszek 42 g (60 Porcji) - Formeds
Dostępność

Witamina B5 Proszek 42 g (60 Porcji) - Formeds

Data min. trwałości: 2027/10/01
34,75 zł
0,58 zł za 1 por.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina D3 Extra Moc 120 Kapsułek - Now
Dostępność

Witamina D3 Extra Moc 120 Kapsułek - Now

Data min. trwałości: 2029/12/31
43,99 zł
0,37 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żelki Naturalne Witamina D3 120 sztuk - MyVita
Dostępność

Żelki Naturalne Witamina D3 120 sztuk - MyVita

Data min. trwałości: 2029/07/30
43,99 zł
0,37 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Methylo Folian 600 μg 100 Kapsułek Vege - Aliness
Dostępność

Methylo Folian 600 μg 100 Kapsułek Vege - Aliness

Data min. trwałości: 2029/08/31
43,99 zł
0,44 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
K2 MK7+ D3 2000 IU 120 Kapsułek - Medverita
Dostępność

K2 MK7+ D3 2000 IU 120 Kapsułek - Medverita

Data min. trwałości: 2029/09/01
43,99 zł
0,37 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Afrodyta (Biotyna, L-Cystyna, Kolagen) 500 ml - Efime
Dostępność

Afrodyta (Biotyna, L-Cystyna, Kolagen) 500 ml - Efime

Data min. trwałości: 2027/12/05
43,99 zł
8,80 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina B12 Krople 30 ml - Avitale
Dostępność

Witamina B12 Krople 30 ml - Avitale

Data min. trwałości: 2028/07/31
44,90 zł
149,67 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
ProADEK Witaminy A D E K2 MK7 60 Kapsułek - Aliness
Dostępność

ProADEK Witaminy A D E K2 MK7 60 Kapsułek - Aliness

Data min. trwałości: 2028/05/31
44,99 zł
0,75 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Omega 3 Forte 1000 mg 120 Kapsułek - MyVita
Dostępność

Omega 3 Forte 1000 mg 120 Kapsułek - MyVita

Data min. trwałości: 2028/10/30
44,99 zł
0,37 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Omega 3-6-9 60 Kapsułek Softgel - Pharmovit
Dostępność

Omega 3-6-9 60 Kapsułek Softgel - Pharmovit

Data min. trwałości: 2028/11/16
44,99 zł
0,75 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Cytrynian Magnezu+ Witamina B6 100 Kapsułek - Biowen
Dostępność

Cytrynian Magnezu+ Witamina B6 100 Kapsułek - Biowen

Data min. trwałości: 2027/03/11
44,99 zł
0,45 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witaminy A+D3+E+K2Mk7 Spray 30 ml - Ekamedica
Dostępność

Witaminy A+D3+E+K2Mk7 Spray 30 ml - Ekamedica

Data min. trwałości: 2027/11/21
44,99 zł
149,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cytrynian Magnezu z Potasem Oraz B6 100 Vege Kapsułek - Aliness
Dostępność

Cytrynian Magnezu z Potasem Oraz B6 100 Vege Kapsułek - Aliness

Data min. trwałości: 2029/06/30
45,99 zł
0,46 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega 3 180 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Omega 3 180 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/11/04
38,17 zł
0,21 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Potas Forte (1100 mg) 100 Kapsułek - Biowen
Dostępność

Potas Forte (1100 mg) 100 Kapsułek - Biowen

Data min. trwałości: 2028/03/27
46,78 zł
0,47 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Magnez (Cytrynian Magnezu)+ Witamina B6 250 Tabletek - MyVita
Dostępność

Magnez (Cytrynian Magnezu)+ Witamina B6 250 Tabletek - MyVita

Data min. trwałości: 2028/10/02
40,41 zł
0,16 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
ADEK Vit Softgel Active 60 Kapsułek - Pharmovit
Dostępność

ADEK Vit Softgel Active 60 Kapsułek - Pharmovit

Data min. trwałości: 2028/01/31
46,99 zł
0,78 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina K2 D3 Kids Krople 30 ml - Avitale
Dostępność

Witamina K2 D3 Kids Krople 30 ml - Avitale

Data min. trwałości: 2028/04/30
42,99 zł
143,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Wyprzedaże
Bicaps Bor 60 Kapsułek - Formeds
Dostępność

Bicaps Bor 60 Kapsułek - Formeds

Data min. trwałości: 2027/11/01
37,59 zł
0,63 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops