Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Preparaty Witaminowo-Mineralne

Witamina K2 z Natto 60 Kapsułek - Pharmovit
Dostępność

Witamina K2 z Natto 60 Kapsułek - Pharmovit

Data min. trwałości: 2028/01/31
48,99 zł
0,82 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega-3 Oleje Rybne 1000 mg 100 Kapsułek - Now
Dostępność

Omega-3 Oleje Rybne 1000 mg 100 Kapsułek - Now

Data min. trwałości: 2030/06/30
39,83 zł
0,40 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Multivit Max Complex Active 60 kapsułek - Pharmovit
Dostępność

Multivit Max Complex Active 60 kapsułek - Pharmovit

Data min. trwałości: 2027/02/28
47,99 zł
0,80 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina A+E Forte Krople 30 ml - MyVita
Dostępność

Witamina A+E Forte Krople 30 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2028/11/30
39,83 zł
132,77 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
B-Vit Max Complex Active 60 Kapsułek - Pharmovit
Dostępność

B-Vit Max Complex Active 60 Kapsułek - Pharmovit

Data min. trwałości: 2028/03/31
47,99 zł
0,80 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Supercena
Jod Bio 100 Tabletek 150 Mcg - Be Organic
Dostępność

Jod Bio 100 Tabletek 150 Mcg - Be Organic

Data min. trwałości: 2028/07/31
39,99 zł
0,40 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kompleks Witamin ADEK 30 ml - Medverita
Dostępność

Kompleks Witamin ADEK 30 ml - Medverita

Data min. trwałości: 2028/01/17
47,99 zł
159,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3+ K2MK7 Forte Krople 30 ml - Vitafarm
Dostępność

Witamina D3+ K2MK7 Forte Krople 30 ml - Vitafarm

Data min. trwałości: 2027/07/26
47,99 zł
159,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Jabłczan Magnezu 675 mg 100 Kapsułek - Natvita
Dostępność

Jabłczan Magnezu 675 mg 100 Kapsułek - Natvita

Data min. trwałości: 2027/01/08
37,49 zł
0,37 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kropla Słońca Witamina D3 Forte 20 ml - Proved
Dostępność

Kropla Słońca Witamina D3 Forte 20 ml - Proved

Data min. trwałości: 2027/11/03
39,16 zł
195,80 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witaminy ADEK MCT 60 Kapsułek - Skoczylas
Dostępność

Witaminy ADEK MCT 60 Kapsułek - Skoczylas

Data min. trwałości: 2028/04/30
47,00 zł
0,78 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Magnez (Cytrynian Magnezu)+ Witamina B6 250 Tabletek - MyVita
Dostępność

Magnez (Cytrynian Magnezu)+ Witamina B6 250 Tabletek - MyVita

Data min. trwałości: 2028/10/02
40,41 zł
0,16 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
ADEK Vit Softgel Active 60 Kapsułek - Pharmovit
Dostępność

ADEK Vit Softgel Active 60 Kapsułek - Pharmovit

Data min. trwałości: 2028/01/31
46,99 zł
0,78 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina K2 D3 Kids Krople 30 ml - Avitale
Dostępność

Witamina K2 D3 Kids Krople 30 ml - Avitale

Data min. trwałości: 2028/04/30
42,99 zł
143,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Wyprzedaże
Bicaps Bor 60 Kapsułek - Formeds
Dostępność

Bicaps Bor 60 Kapsułek - Formeds

Data min. trwałości: 2027/11/01
37,59 zł
0,63 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Potas Forte (1100 mg) 100 Kapsułek - Biowen
Dostępność

Potas Forte (1100 mg) 100 Kapsułek - Biowen

Data min. trwałości: 2028/03/27
46,78 zł
0,47 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cytrynian Magnezu z Potasem Oraz B6 100 Vege Kapsułek - Aliness
Dostępność

Cytrynian Magnezu z Potasem Oraz B6 100 Vege Kapsułek - Aliness

Data min. trwałości: 2029/06/30
45,99 zł
0,46 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega 3 180 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Omega 3 180 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/11/04
38,17 zł
0,21 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
ProADEK Witaminy A D E K2 MK7 60 Kapsułek - Aliness
Dostępność

ProADEK Witaminy A D E K2 MK7 60 Kapsułek - Aliness

Data min. trwałości: 2028/05/31
44,99 zł
0,75 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Omega 3 Forte 1000 mg 120 Kapsułek - MyVita
Dostępność

Omega 3 Forte 1000 mg 120 Kapsułek - MyVita

Data min. trwałości: 2028/10/30
44,99 zł
0,37 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Omega 3-6-9 60 Kapsułek Softgel - Pharmovit
Dostępność

Omega 3-6-9 60 Kapsułek Softgel - Pharmovit

Data min. trwałości: 2028/11/16
44,99 zł
0,75 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Cytrynian Magnezu+ Witamina B6 100 Kapsułek - Biowen
Dostępność

Cytrynian Magnezu+ Witamina B6 100 Kapsułek - Biowen

Data min. trwałości: 2027/03/11
44,99 zł
0,45 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witaminy A+D3+E+K2Mk7 Spray 30 ml - Ekamedica
Dostępność

Witaminy A+D3+E+K2Mk7 Spray 30 ml - Ekamedica

Data min. trwałości: 2027/11/21
44,99 zł
149,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops