Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Preparaty Witaminowo-Mineralne

Magnez Forte 3 Formy 50 Kapsułek - MyVita
Dostępność

Magnez Forte 3 Formy 50 Kapsułek - MyVita

Data min. trwałości: 2029/01/26
34,99 zł
0,70 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Chrom Pikolinian Chromu 60 Kapsułek - MyVita Silver
Dostępność

Chrom Pikolinian Chromu 60 Kapsułek - MyVita Silver

Data min. trwałości: 2028/02/09
34,99 zł
0,58 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
ZINC Cytrynian Cynku Proszek 60 porcji - Formeds
Dostępność

ZINC Cytrynian Cynku Proszek 60 porcji - Formeds

Data min. trwałości: 2027/04/01
35,99 zł
0,60 zł za 1 por.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina K2 MK7 30 ml - Aura Herbals
Dostępność

Witamina K2 MK7 30 ml - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/05/20
35,99 zł
119,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Magnez+ Potas w Proszku 256 g - So Good!
Dostępność

Magnez+ Potas w Proszku 256 g - So Good!

Data min. trwałości: 2028/04/30
36,99 zł
14,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Omega 3 Kids z Małych Ryb Zimnowodnych Smak Cytrynowy 30 ml - MyVita
Dostępność

Omega 3 Kids z Małych Ryb Zimnowodnych Smak Cytrynowy 30 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2028/12/04
36,99 zł
123,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina B3 Niacyna 60 Kapsułek - Pharmovit
Dostępność

Witamina B3 Niacyna 60 Kapsułek - Pharmovit

Data min. trwałości: 2027/12/31
37,99 zł
0,63 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Krzem, Bor, Jod - Skrzyp, Bambus, Algi 60 Kapsułek - Skoczylas
Dostępność

Krzem, Bor, Jod - Skrzyp, Bambus, Algi 60 Kapsułek - Skoczylas

Data min. trwałości: 2027/08/31
37,99 zł
0,63 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Magnez 3 Formy Organiczne 90 Kapsułek - Yango
Dostępność

Magnez 3 Formy Organiczne 90 Kapsułek - Yango

Data min. trwałości: 2028/10/31
37,99 zł
0,42 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Magnez Chelatowany+ Witamina B6 (P-5-P) 100 Kapsułek - Aliness
Dostępność

Magnez Chelatowany+ Witamina B6 (P-5-P) 100 Kapsułek - Aliness

Data min. trwałości: 2029/07/31
37,99 zł
0,38 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Selen Organiczny L-selenometionina 60 Kapsułek - Pharmovit
Dostępność

Selen Organiczny L-selenometionina 60 Kapsułek - Pharmovit

Data min. trwałości: 2027/12/31
38,99 zł
0,65 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina B-Complex 60 Kapsułek - Skoczylas
Dostępność

Witamina B-Complex 60 Kapsułek - Skoczylas

Data min. trwałości: 2028/03/31
38,99 zł
0,65 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina B12 Forte (Metylokobalamina) Krople 30 ml - MyVita
Dostępność

Witamina B12 Forte (Metylokobalamina) Krople 30 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2029/06/30
38,99 zł
129,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kwas Foliowy 800 µg Quatrefolic® 60 Kapsułek - Aura Herbals
Dostępność

Kwas Foliowy 800 µg Quatrefolic® 60 Kapsułek - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/06/11
38,99 zł
0,65 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina D3 4000 IU+ K2 VEGE 120 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Witamina D3 4000 IU+ K2 VEGE 120 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/03/10
38,99 zł
0,32 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Amigdalina Witamina B17 60 Kapsułek - Efime
Dostępność

Amigdalina Witamina B17 60 Kapsułek - Efime

Data min. trwałości: 2028/05/05
39,99 zł
0,67 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
MAG CARDIO Magnez, Potas, Witamina B6 30 Porcji - Formeds
Dostępność

MAG CARDIO Magnez, Potas, Witamina B6 30 Porcji - Formeds

Data min. trwałości: 2027/06/01
39,99 zł
1,33 zł za 1 por.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Omega 3-6-9 180 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Omega 3-6-9 180 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/11/08
39,99 zł
0,22 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witaminy i Minerały 100% Multiwitamina 120 Tabletek  - Aliness
Dostępność

Witaminy i Minerały 100% Multiwitamina 120 Tabletek - Aliness

Data min. trwałości: 2028/06/30
34,99 zł
0,35 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina B Complex 250 Tabletek - MyVita
Dostępność

Witamina B Complex 250 Tabletek - MyVita

Data min. trwałości: 2027/07/08
39,99 zł
0,16 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3+ K2 2000 IU 90 Kapsułek - Aura Herbals
Dostępność

Witamina D3+ K2 2000 IU 90 Kapsułek - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/07/06
34,39 zł
0,38 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops