Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Preparaty Witaminowo-Mineralne

Obniżka
Witamina B12 Forte (Metylokobalamina) Krople 30 ml - MyVita
Dostępność

Witamina B12 Forte (Metylokobalamina) Krople 30 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2029/06/30
38,99 zł
129,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Selen Ekstrakt Bio 100 Tabletek 100 Mcg - Be Organic
Dostępność

Selen Ekstrakt Bio 100 Tabletek 100 Mcg - Be Organic

Data min. trwałości: 2026/12/31
34,99 zł
0,35 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Potas (Cytrynian Potasu) 120 Kapsułek 300 mg - Medverita
Dostępność

Potas (Cytrynian Potasu) 120 Kapsułek 300 mg - Medverita

Data min. trwałości: 2027/12/18
22,99 zł
0,19 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Vegan Omega 3 FORTE DHA 500 mg 60 Kapsułek - Aliness
Dostępność

Vegan Omega 3 FORTE DHA 500 mg 60 Kapsułek - Aliness

Data min. trwałości: 2028/08/31
79,99 zł
1,33 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Elektrolity o Smaku Malina-Cytryna 16 g - Intenson
Dostępność

Elektrolity o Smaku Malina-Cytryna 16 g - Intenson

Data min. trwałości: 2027/02/16
4,49 zł
28,06 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cynk 3x Immunity 100 Kapsułek Vege - Biowen
Dostępność

Cynk 3x Immunity 100 Kapsułek Vege - Biowen

Data min. trwałości: 2027/09/12
52,99 zł
0,53 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żelki Naturalne Witaminy ADEK 60 Sztuk - MyVita
Dostępność

Żelki Naturalne Witaminy ADEK 60 Sztuk - MyVita

Data min. trwałości: 2029/02/28
34,99 zł
0,58 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
SILOR+B+J Organic 1000 Krzem z Borem i Jodem 1 l - Invex Remedies
Dostępność

SILOR+B+J Organic 1000 Krzem z Borem i Jodem 1 l - Invex Remedies

Data min. trwałości: 2027/08/25
146,19 zł
14,62 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Niacyna z Granatem 60 Kapsułek - Skoczylas
Dostępność

Niacyna z Granatem 60 Kapsułek - Skoczylas

Data min. trwałości: 2028/01/31
29,00 zł
0,48 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Diglicynian Magnezu Chelatowany 120 Kapsułek - GLOE
Dostępność

Diglicynian Magnezu Chelatowany 120 Kapsułek - GLOE

Data min. trwałości: 2028/04/21
40,38 zł
0,34 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Omega 3 Family 225 Kapsułek - Biowen
Dostępność

Omega 3 Family 225 Kapsułek - Biowen

Data min. trwałości: 2028/12/24
102,99 zł
0,46 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żelki Naturalne Witamina D3 120 sztuk - MyVita
Dostępność

Żelki Naturalne Witamina D3 120 sztuk - MyVita

Data min. trwałości: 2029/07/30
43,99 zł
0,37 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Omega 3 Kids z Małych Ryb Zimnowodnych Smak Cytrynowy 30 ml - MyVita
Dostępność

Omega 3 Kids z Małych Ryb Zimnowodnych Smak Cytrynowy 30 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2028/12/04
36,99 zł
123,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Magnez Proszek (Cytrynian Magnezu) 500 g - MyVita
Dostępność

Magnez Proszek (Cytrynian Magnezu) 500 g - MyVita

Data min. trwałości: 2029/01/01
67,93 zł
13,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Vegan Omega 3 DHA 250 mg 60 Kapsułek - Aliness
Dostępność

Vegan Omega 3 DHA 250 mg 60 Kapsułek - Aliness

Data min. trwałości: 2028/06/30
49,99 zł
0,83 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Taurynian Magnezu 60 kapsułek - Yango
Dostępność

Taurynian Magnezu 60 kapsułek - Yango

Data min. trwałości: 2028/05/31
39,99 zł
0,67 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Naturalna Witamina K2+ D3 Forte Krople 30 ml - MyVita
Dostępność

Naturalna Witamina K2+ D3 Forte Krople 30 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2029/04/30
60,19 zł
200,63 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina K2+D3 Max 100 µg plus  4000 IU 120 Kapsułek - MyVita Silver
Dostępność

Witamina K2+D3 Max 100 µg plus 4000 IU 120 Kapsułek - MyVita Silver

Data min. trwałości: 2028/09/01
81,99 zł
0,68 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Supercena
Jod Bio 100 Tabletek 150 Mcg - Be Organic
Dostępność

Jod Bio 100 Tabletek 150 Mcg - Be Organic

Data min. trwałości: 2028/07/31
39,99 zł
0,40 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Selen Organiczny L-selenometionina 60 Kapsułek - Pharmovit
Dostępność

Selen Organiczny L-selenometionina 60 Kapsułek - Pharmovit

Data min. trwałości: 2027/12/31
38,99 zł
0,65 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Naturalny Jod 80 Kapsułek - Medica Herbs
Dostępność

Naturalny Jod 80 Kapsułek - Medica Herbs

Data min. trwałości: 2027/10/31
13,99 zł
0,17 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops